Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] po najechaniu na tylek tira


Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj mialem nie mila przygode przy zwalnianiu na ograniczeniu najechal mi na dupsko tir przyjechala policja ewidentnie jego wina. ubezpieczony w pzu. auto tyl wgnieciony zderzal belka klapa cofnieta blotniki poszly podloga krzywa na tylnich drzwiach szpary sie pomniejszyly przednie prawe ciezko sie otwieraja w momencie najechania auto mialem na biegu cos sie stalo ze skrzynia biegi ciezko chodza i zdarzy sie ze 2ka wyskakuje i auto zaczelo znosic na prawa strone aha bagaznik sie cofnal razem z siedzeniami plastiki na przedniej konsolecie sie polamaly wylatujac razem z radiem na tylnie siedzenie. rok auta 2000. jak moze to wycenic rzeczoznawca??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie szkoda całkowita, czyli koszt naprawy przekroczy wartość samochodu.

Wycenią Ci auto sprzed szkody, następnie wartość wraku i dostaniesz różnicę.

Przy wycenie rzeczoznawcy podaj wszystkie "plusy" auta, aby wartość była jak najwyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no letko byl przetary na blotniku o jakies krzaki wydaje mi sie. ciekaw jestem jak oni to podlicza bo autko w poniedzialek mialo isc do sprzedania a tu taki klop wszystko porobione rozrzad cala zawiecha z przodu z amorkami razem nawet opisywalem na 4um ale tego juz mi pewnie nikt nie zwroci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:no letko masz opcje sprawdz ortografie ale tym tego nie poprawisz :polew: :polew:

:good: :good: :good: wiecej takich postow, naprawde duzo wnosza do tematu :good:

po tym co opisujesz to szkoda calkowita.... musisz podac jak najwiecej bajerow jakie masz w aucie(wspomaganie/abs/poduszki/regulacja ledzwi/regul kier/...) zeby podniesc cane auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wymiany eksploatacyjne nikt nie zwróci, ale wyposażenie ze szczegółami sprawdź w opisie rzeczoznawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

specjalnie napisalem "letko" zawsze tak pisze ale malo wazne.. wspomaganie abs climatronik 4 poduchy chyba, elektryka szyb z przodu 8 glosniczkow podgrzewane lusterka reg. kiery xenony ale nie oryginaly nie wiem co jeszcze [br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 14:37_________________________________________________alusy tez sie licza??[br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 14:40_________________________________________________domykanie szyb z kluczyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak alarm/ regulowana kiera/ welurowe fotele/skórzane/ radio/ alufelgi/ 3swiatlo stop/ wszystko, zderzaki w kolorze[br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 15:06_________________________________________________tempomat/fis....[br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 15:06_________________________________________________zobacz wlepke w bagazniku i sprawdz co znacza kody z niej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie szkoda całkowita w Twoim przypadku ale nie licz że na tym zarobisz :disgust: chyba że masz trochę czasu i to co zostało z auta rozsprzedasz na części to nie będzie zle.

Pamiętam nie dawno miałem podobną sytuację to mnie klient z Tira zj***ł przez radio że mu zwalniam, było ograniczenie do 70 więc grzecznie zwolniłem a koleś do mnie "ciśnij kolego z audi bo Ty zaraz śmigniesz lewym pasem a ja będę tu zdychał" miał trochę racji bo droga była z górki pod górkę i pózniej miał pewnie mękę bujnąć taką masę ale co ja mam ryzykować mandat bo on jedzie za mną Tirem? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie stary pogoda deszczowa byla slaba widocznosc droga zwezona ograniczenie do 60 ja nie bede na slepo zapylal do tego laska w ciazy na pokladzie. wszyscy pisza ze szkoda calkowita ok. ale nikt nie napisal ile mi za niego policza?? zarobic ja nie chce auto kupilem 3 miechy temu ja chce tylko moja kase odzyskac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie stary pogoda deszczowa byla slaba widocznosc droga zwezona ograniczenie do 60 ja nie bede na slepo zapylal do tego laska w ciazy na pokladzie. wszyscy pisza ze szkoda calkowita ok. ale nikt nie napisal ile mi za niego policza?? zarobic ja nie chce auto kupilem 3 miechy temu ja chce tylko moja kase odzyskac

Nikt Ci nie poda ceny, bo nikt nie dysponuje eurotaxem czy innym cennikiem ani nikt nie widział fury po dzwonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...