Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Jakie xenony do mojej b5


Rapciuch-R1

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy szukalem po forum ale nigdzie nie znalazlem wiec zakladam nowy temat. przykładam się do zakupu xenonów tylko nie wiem jakich bo na allegro jest tego sporo a ori nie za bardzo chce...

czy ktos moze mi wyslac linki jakie podejda mi xenony, mam audi po II lifcie z 1999r i jaki musi byc zarnik tzn "H"-ile? no i jaka moc? Z gory dziekowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup przetwornice koito z toyoty\lexusa ladnie pasuja w miejsce ori przetwornic, do tego jakies palniki 4300 i chyba bedziesz musial wrzucic adaprer do gniazda h7.... [br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 17:38_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=16972.0;highlight=xenon+w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup przetwornice koito z toyoty\lexusa ladnie pasuja w miejsce ori przetwornic, do tego jakies palniki 4300 i chyba bedziesz musial wrzucic adaprer do gniazda h7.... [br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 17:38_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=16972.0;highlight=xenon+w

kolego wole komplet jakis. niz takie róbki raz juz mialem w innym aucie i ciagle byly problemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"róbki" chlopie to jest sprawdzony zestaw na poziomie ori valeo tylko ze duzo tanszy, dlatego Ci pisze zebys potem nie mial problemow, chyba ze lubisz sobie posluchac przetwornic w cb, albo siac szpan przetwornicami przykreconymi do blotnika po otwarciu maski :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"róbki" chlopie to jest sprawdzony zestaw na poziomie ori valeo tylko ze duzo tanszy, dlatego Ci pisze zebys potem nie mial problemow, chyba ze lubisz sobie posluchac przetwornic w cb, albo siac szpan przetwornicami przykreconymi do blotnika po otwarciu maski :good:

ale tamten link co dales to tam koszty sa zaje... wysokie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"róbki" chlopie to jest sprawdzony zestaw na poziomie ori valeo tylko ze duzo tanszy, dlatego Ci pisze zebys potem nie mial problemow, chyba ze lubisz sobie posluchac przetwornic w cb, albo siac szpan przetwornicami przykreconymi do blotnika po otwarciu maski :good:

ale tamten link co dales to tam koszty sa zaje... wysokie...

to kup najtańsze na allegro i nie będzie kosztów :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak z trwaloscia i wogole??

chłopie temat był wałkowany milion razy, na forum golfa pewnie też...

kupujesz najtańsze pewnie szybko się wysrają, ale jak Ci ktoś radzi jakie masz kupić i mówisz że koszty no to kup najtańsze i nie marudź, dla mnie proste. Nie każdy musi mieć xenony za 600zł, niektórzy jeżdżą na żarówkach za 5zł i też dobrze.

Tam nie ma żadnej filozofii o montażu, a na forum jest wszytko jak to zamontować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak z trwaloscia i wogole??

chłopie temat był wałkowany milion razy, na forum golfa pewnie też...

kupujesz najtańsze pewnie szybko się wysrają, ale jak Ci ktoś radzi jakie masz kupić i mówisz że koszty no to kup najtańsze i nie marudź, dla mnie proste. Nie każdy musi mieć xenony za 600zł, niektórzy jeżdżą na żarówkach za 5zł i też dobrze.

Tam nie ma żadnej filozofii o montażu, a na forum jest wszytko jak to zamontować...

ok kolego[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 18:25_________________________________________________

ale jak z trwaloscia i wogole??

chłopie temat był wałkowany milion razy, na forum golfa pewnie też...

kupujesz najtańsze pewnie szybko się wysrają, ale jak Ci ktoś radzi jakie masz kupić i mówisz że koszty no to kup najtańsze i nie marudź, dla mnie proste. Nie każdy musi mieć xenony za 600zł, niektórzy jeżdżą na żarówkach za 5zł i też dobrze.

Tam nie ma żadnej filozofii o montażu, a na forum jest wszytko jak to zamontować...

ok kolego

to jakie ma kupic prztwornice dokladnie model z auta i rok to poszukam bo zarniki to nie bedzie problemu, a adaptery gdzie moge dostac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie znowu adaptery ? kupujesz zestaw z palnikami h7 i masz wszystko w zestawie . Adaptery sa potrzebne gdybyś chciał montować palniki d2s w gniazdo po h7 . Są na allegro dobre zestawy po 300 pln na cyfrowych przetwornicach . Nie masz błedów , nie zaszumia radia i masz rok albo 2 gwarancji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamontowane z xenonowe.pl cena ponad 300zł, ale probleów nie ma prawie juz od roku, dokupiłem adaptery pod D2S plus żarniki D2S/21zł/szt :wink4: (lampy mam przystosowane pod D2S)

Wczesniej miałem zestawik z welldone, ładnie świecił przez ponad 2 lata, ale niestety zakłócał... jak za takie pieniądze to mały niesmak miałem :thumbdown: ale same żarniki o wiele lepiej wykonane. Korpus aluminiowy nie tak jak obecnie w większosci HID cały z plastiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamontowane z xenonowe.pl cena ponad 300zł, ale probleów nie ma prawie juz od roku, dokupiłem adaptery pod D2S plus żarniki D2S/21zł/szt :wink4: (lampy mam przystosowane pod D2S)

Wczesniej miałem zestawik z welldone, ładnie świecił przez ponad 2 lata, ale niestety zakłócał... jak za takie pieniądze to mały niesmak miałem :thumbdown: ale same żarniki o wiele lepiej wykonane. Korpus aluminiowy nie tak jak obecnie w większosci HID cały z plastiku

mówisz, że te żarniki chińskie d2s z allegro po 20zł dają rade??

pytam bo miałem philipsy po 120za szt i padły po roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...