Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro


peter22

Rekomendowane odpowiedzi

Wiazke do grzanej kanapy nie opłaci sie robić :kwasny:

W KUFATECU kupisz gotową :

Kabelsatz beheizbare Rücksitzbank Audi A6 4F-37835

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panel też znalazłem ale sobie krzyczy za kawałek plastyku . jutro trzeba będzie podzwonić , Panel podgrzewania kanapy tył tylniej Audi A6 C6 (3910335963) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie u Witka i czekam co tam wyjdą za kreseczki :naughty:

---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ----------

Grubo rezasz

Fotele piekne

No ja autko zostawiam na dłużej moze kiedyś jakiś silnik r32 wpadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.jpg

---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ----------

Auto nareszcie jeździ jak powinno . Koników za dużo nie doszło ale na to już wtryski nie pozwalają. Doładowanie jest 1,9 bara moment obrotowy jest lepszy niż ostatnio wolniej i później opada. Teraz tego nie widac, ale Witek nałożył mi ostatni i dzisiejszy wykres. Tak że jestem zadowolony można jeździć wszystko jest dograne do nowej skrzyni. Witek podrasował mi jeszcze reakcje pedału gazu na czulszy . kolejna wizyta jak się pokażą jakieś dobre wtryski . Bo te co są teraz na rynku to podobno mało wytrzymałe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ja tez bede musiał korekte robić :decayed:

Graty :thumbup1:

A skrzynie masz od 140 czy od 170 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przełożenia nic mi nie mówią :facepalm: jak to jest ta od 170 to korekta powinna być .

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

Stołki super .

dzieki:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem co ma korekta programu do tego jaka jest skrzynia :eusathink:

W wersji 170KM nie jest taka sama skrzynia jak w 140KM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele PIĘKNE !! :kox:

się okaże jak przyjdą na miejsce . :wink:

---------- Post dopisany 07-02-2014 at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany 01-02-2014 at 15:51 ----------

Fotele i boczki już na aucie troche mi zeszło od 11 do 17 ale elegancko wygląda . W boczkach mam rolety co potrzeba jeszcze do nich zeby się trzymały ??:naughty:

---------- Post dopisany 01-03-2014 at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany 07-02-2014 at 18:01 ----------

Panowie poszukuje zderzaka s6 c6 polift tył do avanta. ewentualnie może być s-line nawet bez dokładki. Wiadomo w rozsądnych pieniądzach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...