Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Czy prawie nowe auto o kodzie silnika CCGA TDI może kopcić?


aju

Rekomendowane odpowiedzi

być może. ale w tej bez sensowności jest to coś które sprawia mi dużo frajdy... :decayed:

pewnie spali ile wlejesz

co wy macie z tym spalaniem? chyba nikt nie kupuje tego silnika żeby palił 7na100 :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj przepraszam :) to tylko było moje pytanie bo czysta ciekawość mnie dopadła :) i nie zadziwia bo to przecież 6.0 i wielka moc , więc to normalne (pomimo gabarytów) i nie czepiam się spalania bo to co podałeś jest całkiem możliwe , ale sądzę że nikt nie kupuje takiego auta robiąc ponad 50 tys rocznie :) ale mogę się mylić ... pozdrawiam kolego powodzenia :):) miłej zabawy :cool1: dzięki za informacje .. ciekawy byłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale takie auto jak sie okazuje to chyba klopot tym bardziej ze polskie ASO a nie daja sobie rady ze zwyklymi 1.9/2.0 a co dopiero takim sprzetem.W tym swietle Cayenne Turbo chyba byl by rozsadniejszym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cayenne Turbo

mieliśmy stary model....

ale takie auto jak sie okazuje to chyba klopot tym bardziej ze polskie ASO a nie daja sobie rady ze zwyklymi 1.9/2.0 a co dopiero takim sprzetem

tu masz 100% racjii... niestety :thumbdown:

sądzę że nikt nie kupuje takiego auta robiąc ponad 50 tys rocznie

nasz zrobi jakieś 100-130tyś w rok :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cayenne Turbo

mieliśmy stary model....

ale takie auto jak sie okazuje to chyba klopot tym bardziej ze polskie ASO a nie daja sobie rady ze zwyklymi 1.9/2.0 a co dopiero takim sprzetem

tu masz 100% racjii... niestety :thumbdown:

sądzę że nikt nie kupuje takiego auta robiąc ponad 50 tys rocznie

nasz zrobi jakieś 100-130tyś w rok :wink4:

tak jak napisałem wyżej :) mogę się mylić .. to szerokiej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aju nie lepiej konac sie z nim do DE tam bardzie beda ogarniali takie sprzety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy, jak nie ogarną jutro w PO to pojedzie do DE, szczerze już bym pojechał ale nie mam czasu, może u nas to ogarną :hi:

Jutro wszystko się wyjaśni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no co TY, triplemotion :decayed:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 22:02_________________________________________________Auto oddane... na diagnozy, wstępnie problemu nie ma, po stwierdzeniu że jak ma dpf nie może kopcić nastała cisza. Jutro mają się odezwać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po stwierdzeniu że jak ma dpf nie może kopcić nastała cisza. Jutro mają się odezwać :hi:

oni naprawdę mają nas za debili... powodzenia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Twoja mama ma dobrze :evil: jakby potrzebowała kogoś do sprzątania autka (młodego pięknego wysokiego):gwizdanie: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po stwierdzeniu że jak ma dpf nie może kopcić nastała cisza. Jutro mają się odezwać :hi:

oni naprawdę mają nas za debili... powodzenia :wink4:

:confused4: myślę że to po prostu nie wiedza a nie brak szacunku do klienta...

ale Twoja mama ma dobrze jakby potrzebowała kogoś do sprzątania autka (młodego pięknego wysokiego)

rozwalileś mi system :polew::kox: rozumiem że oleje będą gratis :polew:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 22:27_________________________________________________na faktorze mam wymiana sterownik (?!?!?!wtf) wymiana ukladu oczyszczania spalin (dpf?), programowanie sterownika :mysli:

Docelowo nie kopci nawet przy ostrym bucie :)

można znów na światłach łapać się z "tuningami" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...