Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] 2,7T słabe ciśnienie doładowania


abdul81

Rekomendowane odpowiedzi

pojawił się taki mały problem mianowicię spadło mi ciśnienie doładowania wcześniej w peaku było ok 1.4 bar na każdym biegu. Obecnie dość często na 1,2 i czasami 3 biegu ledwo okolice 1.0 - 1.1 bar na 4 i 5 biego jest ok 1.3 - 1.4 bara. Do tego kilka razy zdażyło się że na każdym biegu ciśnienie wynosiło ok 0,6 bara i tak np przez godzinę a później ok. no i czasami jest wszystko ok na każdym biegu. Jedyny błąd na vagu to błąd czujnika temp. płynu chłodniczego.

Ma ktoś jakieś dobre pomysły co to może się dziać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w allroadzie po kupnie miałem podobny problem i u mnie to był łącznik tak zwany Y miał delikatną nieszczelność ujawniająca się pod ciśnieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat rzeka, caly układ do sprawdzenia, dv, n75, icki, rura Y, trójnik F....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź trójnik F, ja dzisiaj w serwisie zamawiałem, u mnie bardzo szybko doładowanie spadało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trójnik wygląda ok poza tym nie jest ori tylko wzmacniany silikon już więc nie powinien raczej paść, może jutro trochę więcej czasu będzie to rozbiorę cały dolot i wogóle i posprawdzam wszystko po kolei bo w sumie to n75 jeszcze nie sprawdzałem

A czy n75 jest ten sam co w 1.8t bo taki dobry mi został?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz turbiny,że ładują 1.4?

miałem zadać to samo pytanie :decayed:

Zeby nie było OT , sprawdz układ czy szczelny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to muszę załatwić jakiś n75 na podmiankę bo błędu nie pokazuje na vagu ale ponoć mechnicznego błędu nie pokaże :([br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 21:41_________________________________________________hhmm a chciałem właśnie wystawić na sprzedaż a tu musiało się zwalić :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sprzedaż :rolleyes: fura idzie na części cała bo pewnie więcej odbiorę niż za całość...

szykuje się na coś większego i mocniejszego :decayed: :decayed: rodzinka się powiększa i myślę nad RS6 lub ewentualnie S6:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...