Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Uniden PRO520XL to to samo co M-tech legendII?


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Idzie jeszcze dostać takie radio, czy już kompletnie są wycofane z naszego rynku :mysli: i co w zwiazku z ewentualną kontrolą i znalezieniem takiego radia w samochodzie :mysli:

Tu jest decyzja o wycofaniu

http://www.uke.gov.pl/uke/index.jsp?place=Lead07&news_cat_id=69&news_id=1215&layout=0&page=text

Druga sprawa jeśli nie model 520XL to co kupić w podobnej cenie jaką należało dac z takiego unidena :notworthy: to warto brać takie radio

http://allegro.pl/juz-jest-m-tech-legend-ii-na-bazie-uniden-520-xl-i1769688413.html

:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używam 520stki od 2006 roku i nik nigdy mi nie sprawdził przy kontroli jakie mam radio :gwizdanie:

moja 520stka jest jeszczę tą która nie była produkowana w Chinach (nie pamiętam dokładnie gdzie, chyba w tajlandi) i jestem z niej mega zadowolony

później kupiłem drugą 520 do innego auta która była wyprodukowana w Chinach i jeszcze później Mtecha i powiem wam, że te dwa radia to porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma co sie napalać :gwizdanie: tak przegladam teraz te CB i znalazłem kolejną kopie unidena

http://allegro.pl/cb-radio-unimax-5288-legalny-uniden-520-par-fv-i1760346948.html

Na elektrodzie mozna doczytać że płyta 520xl znajduje sie w radiu presidenta (jest logo na płycie drukowanej UNIDEN)

Zalezy mi na jakimś sensownym radyjku(prezydent odpada z racji ceny) z RF gainem. Na starego 520XL to już nie ma co liczyć chyba :confused4:

Mam w domu 510XL ale on nie ma RF gaina oraz nie jest mój :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w grę wchodzi sprzęt używany spróbuj rozejrzeć się za Stabo Magnum MX, radio nie gorsze od Unidena. Jeżeli nie lubisz/ nie umiesz dłubać to zwróc uwagę czy to jest M, czy MX bo to dość ważne. M pochodzą z rynku niemieckiego i wymagają przestrojenia oraz nadają w AM z mocą 1 Wata bo modulacja jest na tranzystorze nie na trafolu. Można tanim kosztem mieć dobre radio, sporo M' ek z Niemiec stoi za grosze na allegro, ale trzeba mieć pewne pojęcie o zagadnieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec ja tego pojęcia nie mam :kwasny: ale mam znajomego co handluje tym, wiec musiałbym podpytać

jeszcze znalazłem taka kopie

http://allegro.pl/cb-radio-stabo-3001-asc-wtyk-gwarancja-24m-nowe-i1758811162.html

tylko tu juz budżet troche narusza, dobrze by było jak by miała w opcji podłaczenie zewnętrznego głosnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że w tym modelu wyjścia na papugę niestety nie ma, zamiast tego jest multistandard. Na marginesie, Stabo to to samo co Uniden i President, wszystko generalnie jedna kicha, produkowane u skośnych i na chińskiej płytce w technologii smd, stare Presidenty i Unideny z Filipin robione w technice montażu przewlekanego były lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniden 520xl nie ma przełącznika AM/FM czyli klon johnnego.

Ten mtech to cos podobnego do harego clasic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mtech NIE jest tym samym co uniden ani president

stabo jest jak president a president i tak jest w pewnych kwestiach lepszy niz uniden

nie wierzycie... ja tez nie wierzylem ale niestety zarejstrowalem sie na forum CB poczytalem i eh... te nasze wszytkie szumofony :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie tam czytam i znalazłem temat gdzie pokazane jest że stary uniden to to samo co president, były fotki płyt głównych oznaczone logiem UNIDEN :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam Lincolna. Radyjko wymiata.

Jak ktoś kupi do 300 pln to prawdziwa okazja (bywają takie na alledrogo, tylko trzeba pilnować) Średnio stoją 650- nawet 1000 :)

Ja za swojego, bez gruchy dałem całe 15 e :>

Wewnątrz jest kilka elementów oznaczonych logiem uniden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W presidencie na płycie głównej jest napisane uniden,ale co z tego jak żaden uniden "nie gra" jak president.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W presidencie na płycie głównej jest napisane uniden,ale co z tego jak żaden uniden "nie gra" jak president.

W moim uniden widnieje na płycie od wyświetlacza, płytce przy wejściu anteny i na jednym procesorze. Na samej głównej nie mam unidena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kombinować z wynalazkami to poszukaj używanego presidenta i będziesz miał problem z głowy. Bo z tymi replikami może byćtak jak kiedyś było z Onwą. Stare wymiatały a nowe z allegro nie nadawały się do niczego. Teraz w busie mam lemma kupionego za śmieszne pieniądze w jednym z renomowanych sklepów ze sprzętem CB i szczerze mówiąc to jest to fatalny zakup a wygląda identycznie jak onwa mk3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...