Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Immobilizer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chlopaki zrobie foto relacje ale jutro po tym zabiegu kontrolka powinna gasnac po paru sek i samochod bedzie palil normalnie i niebedzie gasl po chwili o ile gasl przez immo a nie cos innego a poznac to mozna jesli auto zgaslo i miga kontrolka immo to wlasnie z tego powodu

Opublikowano

chlopaki zrobie foto relacje ale jutro po tym zabiegu kontrolka powinna gasnac po paru sek i samochod bedzie palil normalnie i niebedzie gasl po chwili o ile gasl przez immo a nie cos innego a poznac to mozna jesli auto zgaslo i miga kontrolka immo to wlasnie z tego powodu

mi nie gaśnie wcale tylko drażni mnie czekanie aż kontrolka zgaśnie :decayed:

Opublikowano

chlopaki zrobie foto relacje ale jutro po tym zabiegu kontrolka powinna gasnac po paru sek i samochod bedzie palil normalnie i niebedzie gasl po chwili o ile gasl przez immo a nie cos innego a poznac to mozna jesli auto zgaslo i miga kontrolka immo to wlasnie z tego powodu

mi nie gaśnie wcale tylko drażni mnie czekanie aż kontrolka zgaśnie :decayed:

nie gaśnie Ci wcale ale drażni Cię czekanie aż zgaśnie, nie rozumie... :mysli:

Jak Cie drażni immo to jechac do speca niech całkiem wywali to ustrojstwo :decayed:

Opublikowano

chlopaki zrobie foto relacje ale jutro po tym zabiegu kontrolka powinna gasnac po paru sek i samochod bedzie palil normalnie i niebedzie gasl po chwili o ile gasl przez immo a nie cos innego a poznac to mozna jesli auto zgaslo i miga kontrolka immo to wlasnie z tego powodu

mi nie gaśnie wcale tylko drażni mnie czekanie aż kontrolka zgaśnie :decayed:

nie gaśnie Ci wcale ale drażni Cię czekanie aż zgaśnie , nie rozumie... :mysli:

Jak Cie drażni immo to jechac do speca niech całkiem wywali to ustrojstwo :decayed:

chodzi mi o to że z immo jako tako problemów nie mam bo łapie prawie zawsze i od niego mi furka nie gaśnie...

wkurza mnie po prostu czekanie aż zgaśnie kontrolka żeby odpalić auto :tongue4:

Opublikowano

ile czekasz sekunde dwie a pozatym jesli immo dziala poprawnie to nawet jak wsadzisz kluczyk i odrazu odpalisz to niepowinien gasnac

Opublikowano

ile czekasz sekunde dwie a pozatym jesli immo dziala poprawnie to nawet jak wsadzisz kluczyk i odrazu odpalisz to niepowinien gasnac

no ze 3 sekundy trzeba poczekać :gwizdanie:

Opublikowano

ile czekasz sekunde dwie a pozatym jesli immo dziala poprawnie to nawet jak wsadzisz kluczyk i odrazu odpalisz to niepowinien gasnac

no ze 3 sekundy trzeba poczekać :gwizdanie:

ale to nie jest żaden problem bo nie musisz czekać jak zgaśnie imo, jeśli z imo jest wszystko OK tzn. nie masz tej usterki, że imo Ci miga to zapalasz zapłon i odrazu możesz startować a imo i wszystkie pozostałem kontrolki zgasną po wykonaniu testów...

Opublikowano

ile czekasz sekunde dwie a pozatym jesli immo dziala poprawnie to nawet jak wsadzisz kluczyk i odrazu odpalisz to niepowinien gasnac

no ze 3 sekundy trzeba poczekać :gwizdanie:

ale to nie jest żaden problem bo nie musisz czekać jak zgaśnie imo, jeśli z imo jest wszystko OK tzn. nie masz tej usterki, że imo Ci miga to zapalasz zapłon i odrazu możesz startować a imo i wszystkie pozostałem kontrolki zgasną po wykonaniu testów...

właśnie dokładnie to napisałem koledze :decayed:
Opublikowano

ile czekasz sekunde dwie a pozatym jesli immo dziala poprawnie to nawet jak wsadzisz kluczyk i odrazu odpalisz to niepowinien gasnac

no ze 3 sekundy trzeba poczekać :gwizdanie:

ale to nie jest żaden problem bo nie musisz czekać jak zgaśnie imo, jeśli z imo jest wszystko OK tzn. nie masz tej usterki, że imo Ci miga to zapalasz zapłon i odrazu możesz startować a imo i wszystkie pozostałem kontrolki zgasną po wykonaniu testów...

właśnie dokładnie to napisałem koledze :decayed:

hehe no i wyszło, że nie czytam dokładnie :wink4: sorki
Opublikowano

spoko np nadal czekacie na foto?? teraz niemialem czasu bo pracuje od 10-18 plus godz dojazdow jutro strzele pare fotek jak to ma wygladac

Opublikowano

spoko np nadal czekacie na foto?? teraz niemialem czasu bo pracuje od 10-18 plus godz dojazdow jutro strzele pare fotek jak to ma wygladac

Cysiu zapodaj te fotki, jak będziesz miał czas :gwizdanie:

Opublikowano

oki niemam narazie dostepu do mojego konta jutro postaram sie to uczynic bo narazie jestem u kobiety

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Miałem to samo 5 miesięcy śmiga bez zarzutu:) ani razu nie mrugnęła kontrolka immo :>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jezeli dalo by rade to tez byl bym zinteresowany tymi fotkami[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 10:08_________________________________________________po odczycie vag-iem wyszlo ze sa problemy ze szczytaniem zkluczyka

Opublikowano

Jesli sa problemy z czytaniem kluczyka to pewnie z petla wokol stacyjki a jak petla to bardzo mozliwe ze wlasnie te styki w czwartek bede grzebal przy aucie to zrobie jakies foto story

Opublikowano

no fajnie by bylo jak bs jakies foty zapodal :good:

Opublikowano

beda juz na bank wczesniej mialem to zrobic ale ta zima i jakos niedalem rady ale teraz juz sie postaram :D

Opublikowano

liczymy na ciebie :good::cool1:

Opublikowano

Panowie przecież przeczyszczenie tych styków było juz tutaj opisane i nie rozumiem po co tyle zachodu. Z wyciąganiem kiery czy bez i tak ta robota jest prosta jak bzykanie ;)? Wystarczy przeczytać cały wątek i wykonać to co piszą i będzie gites. Foty poza tym też już były więc wystarczy zaglądnąć na pierwszą stronę wątku i robić krok po kroku!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

ale bez sciagania kiery trwa to polowe czasu a przy tych temperaturach jakie sa to najlepiej zrobic to jak najszybciej zeby niemarznac

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.