Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Immobilizer


Gość spedyt

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli się nie szanują :gwizdanie: albo boją się troszkę nowszych aut dotknąć. ASO z pewnością rozwiąże problem. Nie tanio ale skutecznie :good: W sumie lepiej zapłacić i mieć pewność + gwarancję niż "u Heńka w warsztacie" płacić w ciemno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki juz problem z IMMO mam z glowy,znajomy elektryk pokombinowal i przylutowal kawalek kabelka od sterownika i kontrolka immo wogóle sie juz nie zapala,kod immo pamieta caly czas i auto pali na dotyk:)

ale nie ma zabezpieczenia :gwizdanie:

dobry złodziejaszek poradzi sobie z kazdym zabezpieczeniem auta :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam metode kolegi spedyta, wczoraj walczylem z immo i smiga jak noweczka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Wziąłem się za czyszczenie styków immo, bo objaw taki ja u innych:). rozkręciłem wszystko i w tym miejscu fotka 1 (zaznaczone czerwoną otoczką)

nGbVA.jpg

było coś nalane na te trzy dziurki-czarne elastyczne, odkleiłem to i w środku foto 2

E5FBA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest "pastylka" kodowa od immo podobna jest w kluczyku.

1) W każdej stacyjce owa pastylka przy stacyjce jest? ( bo w opisie na 1 stronce tego nie widać)

2) Czy muszę ją jakoś wkleić to samo miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ktoś chyba wydłubał z kluczyka pastylkę i przykleił przy pętli od immo. Sprawdź czy masz w kluczyku tą pastylkę albo czy możesz odpalić auto, bo jeśli nie to bez tej pastylki nie odpalisz auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ktoś chyba wydłubał z kluczyka pastylkę i przykleił przy pętli od immo. Sprawdź czy masz w kluczyku tą pastylkę albo czy możesz odpalić auto, bo jeśli nie to bez tej pastylki nie odpalisz auta.

dokładnie jeśli niema pastylki w kluczyku to nie odpalisz auta także sprawdź bez pastylki czy rozłączy immo jeśli tak to ta pastylka jest zbędna jeśli nie to trzeba ją zamontować do kluczyka albo w to miejsce skąd ją wygrzebałeś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam podobny problem przy odpalaniu, gdy przekręcę kluczyk na zapłon na zapłon to miga mi kontrolka immobilizera i tak kilkanaście razy muszę robić aż mi odpali mam pytanie czy to może być wina kluczyka ponieważ gdy miałem taki problem wcześniej to dorobiłem sobie nowy kluczyk i przez jakiś czas odpalał mi normalnie, aż w do wczoraj. Dodam że mam Audi a4 b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kluczykiem może być zbieg okoliczności, jak nie będzie chciał Ci odpalić postukaj z wyczuciem w stacyjkę i zobaczysz czy lampka zgaśnie (powinno pomóc na chwilę) a tak poza tym to trzeba będzie spróbować przeczyścić styki zgodnie z opisem w tym temacie bo wygląda że tam właśnie jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam problem z immo średnio co 1-1,5 miesiąca musze dobierac sie do immo, nawet mam juz polutowane kable z pominięciem wtyczki i dalej to samo. Na razie radze sobie ruszajac kablami przez szczeline po wyjeciu osłonki stacyjki. Jak sie wkurze to pojade całkiem wywalic immo z ECU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na necie widziałem jakiś układ, który omijał immo. Cena 100zł (wlutowywało się ją w puszkę z immo), ale z kolei na jakimś forum wyczytałem, że zrobienie takiego układu kosztuje grosze. Gostek tylko nie mógł nigdzie dostać jakiejś części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co lutowali kable od immo czy przylutowali je do pinów po wyjeciu wtyczki czy rozcinaliście dalej zeby dostac sie do kabli przy pinach, ostatnio stałem 10min na stacji bo nie chciał sie odblokowac :wallbash: Jak jest zimno lub jak długo gdzies jade to odblokowywuje sie ale jak jest duza różnica temp.( np. przejade 20km) to zaczynaja sie schody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...