Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Immobilizer


Gość spedyt

Rekomendowane odpowiedzi

FOTOSTORY by SPEDYT

na podstawie opisu z postu lukas23

- do kierownicy przymocowane są dwa kable nie można ich odpiąć i albo zatrudnimy do pomocy drugą osobę do trzymania kierownicy albo położymy ją na kolumnie i oprzemy o licznik ( trzeba wysunąć kolumnę max w dół i do siebie)

[/b]

przy okazji - robiłem to dwa dni temu [w innym niż naprawa immobilizera celu - wymieniałem przełącznik od kierunkowskazów] i zauważyłem, że te kable da się jednak odpiąć. Kabel z prawej jest na wsuwce-zastrzasku: bez problemu go wyjąłem. Natomiast drugi z kabli, po lewej stronie jest na zatrzasku, z którym miałem trochę problemów by go wyjąć, ale się udało. Generalnie - było jeszcze bardziej komfortowo, z uwagi na swobodnie leżącą na fotelu pasażera kierownice;).

Co do całego wątku - wielki szacun i dzięki za pomoc !!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tu też się dopiszę, problem był z mrugającym immo i oczywiście na krótko odpalaniem. Nie rozbierałem całej kierownicy jak w poradniku, tylko po odkręceniu 4 śrubek ukazała się złączka, kilka wsunięć plus contact spray i wszystko hula, zobaczymy na jak długo, bardzo pomocny post!!! dzięki!!! uratowałem tym samym 180zł co chciał magik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie wczoraj miałem nie miłą przygodę. Mianowicie dojechałem do sklepu zrobiłem zakupy, wsiadam i kontolka sie pali i wyłącza po 2 s. Zdjąłem na chwile klemy i zajarzył odpalił, pojechałem do domu. Natomiast pod domem znowu lipa i tak już jak za pierwszym razem odłączenie aku pomogło tak teraz d*pa. PO Vagowaniu pojawiły się błędy 01176- Key signal too low

17978-Engine start blocked by immobilizer. Drugi klucz nie pomógł. Walenie i zmiany kluczyka z jednej strony na drugą też nie. Czy zabieg opisnany w pierwszym poście coś pomoże? Panowie bo głównie chodzi o to, że na co dzień dojeżdzam do pracy i mam..... wsiadac odpalić i jechać.

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jak wróciłem do domu poszedłem do auta i odpaliło za pierwszym razem. Pokasowałem błędy vagiem po czym odpaliłem starym kluczykiem....zero błędów....później odpaliłem zapasowym również odpalił i nie załapał żadnego błędu. Nie wiem jak mówicie rozebrać to i psiknać kontaktem na ten styk immo stacyjka? Czy dać sobie spokój ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kolega ma problem załącza mu się kontrolka immo i nie odpali auta do momentu jak nie odłączy aku i nie podłączy na nowo i tak co każde odpalenie. Podłączyłem go do vaga i pojawia mu się taki błąd

01177 - Engine Control Unit

65-10 - Unauthorized - Intermittent

coś z kompem, czy trzeba na nowo kodować immo ?! podpowiedzcie coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dziś zauważyłem problem w moim audi. Czy powinienem zapoznać się z tym wątkiem??

Pozdrawiam,

Felek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akumulator sprawdź

To nie żaden akumulator. Zobacz ze kontrolki migają przed odpaleniem a jak kreci to trochę tylko przygasają wyświetlacze. Na 95% Licznik nie puszcza sygnału na sterownik silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij vaga i odczytaj sterowniki 01, 17. To nie jest wina ze kluczyków nie widzi czy cos bo nie miga kontrolka immo. Na 95% uszkodzony licznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wystarczy przelutowanie procka?

---------- Post dopisany 27-09-2013 at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2013 at 11:03 ----------

Mobilki. Czy wystarczy przelutowanie procka?

---------- Post dopisany 29-09-2013 at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany 27-09-2013 at 11:13 ----------

Także tak to wygląda. Podpiąłem VAGa i odczytałem jedyne błędy. Jakieś porady? P.S. Samochód odpalił od strzału zanim podłączyłem komputer, więc problem niby sobie uroiłem, ale filmik nagrałem. Co radzicie?9xqr.png

2013_09_28_Audi_A4_zamek_centralny.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...