Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wycieraczki Aero


marszall

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem posiadaczem B6 z 2004. Wyczytałem, że w tym modelu były montowane wycieraczki Aero i chciałbym je wymienić na nowe, bo te już nic nie wycierają.

Czy te Boscha będą pasować? A może jakieś inne?

http://www.wycieraczkidoszyb.pl/product.php?id_product=32

Macie może namiary na jakiś sprawdzony i tani sklep lub użytkownika z allegro, który sprzedaje wycieraczki?

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Tych ramion również będą pasowały wycieraczki Valeo oraz SWF. W sumie jedne i drugie miałem, nie widzę, żadnej różnicy i mogę je spokojnie polecic. Wyglądowo są takie same jak te z serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzeję temat

Czy można w fabrycznych wycieraczkach aero zmienić tylko gumy? W ASO Skody same gumki kosztują około 50zł więc zawsze parę złoty zostaje w kieszeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten typ wycieraczek to jakas porazka - pare miesiecy i do wymiany.

Mialem juz bosha, valeo, originalne z ASO - zawsze to samo doslownie pare tygodni i juz sa pierwsze smugi na szybie. A drogie to jak cholera i nie mozna kupic na stacji.

chetnie bym zalozyl jakies zwykle tanie ktore mozna bez problemu kupic za pare zł np na shellu - ale do tych ramion nic nie pasuje.

Do kitu z takimi wycieraczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten typ wycieraczek to jakas porazka - pare miesiecy i do wymiany.

Mialem juz bosha, valeo, originalne z ASO - zawsze to samo doslownie pare tygodni i juz sa pierwsze smugi na szybie. A drogie to jak cholera i nie mozna kupic na stacji.

chetnie bym zalozyl jakies zwykle tanie ktore mozna bez problemu kupic za pare zł np na shellu - ale do tych ramion nic nie pasuje.

Do kitu z takimi wycieraczkami.

wystaw całe z ramionami do sprzedaży a na pewno chętny się znajdzie :wink4:ja ze swoich jestem bardzo zadowolony ale cena za komplet ramion z piórami z kosmosu 260 zł :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten typ wycieraczek to jakas porazka - pare miesiecy i do wymiany.

Mialem juz bosha, valeo, originalne z ASO - zawsze to samo doslownie pare tygodni i juz sa pierwsze smugi na szybie. A drogie to jak cholera i nie mozna kupic na stacji.

chetnie bym zalozyl jakies zwykle tanie ktore mozna bez problemu kupic za pare zł np na shellu - ale do tych ramion nic nie pasuje.

Do kitu z takimi wycieraczkami.

Sprawdz stan szyby a pozniej narzekaj na wycieraczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupując z ASO dostałem SWF... wytrzymały rok! Niedawno wymieniłem na DENSO i kicha... jedna wycieraczka od nowosci słąbo dolegała ... w dodatku piski i skrzypy których nie było na starych wycieraczkach! :shocked: Oddałem do sklepu i wziołem SWF wszystko wróciło do normy. POLECAM SWF

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rpalka: a co ma stan przedniej szyby? jak zakladam nowe to na poczatku zbierają elegancko - dopiero potem sie robi kicha. Zbyt wczesnie jak na pióra za wiecej niz 100zł. A juz najwieksza porazka to Valeo XTRM (ktore intercars sprzedaje chyba po 180zł za komplet) - ale to juz chyba wszyscy wiedzą bo na sieci same negatywne opinie.

dzisiaj zakupilem DENSO w intercars za 130zł (wiem ze przeplacilem ale potrzebowalem na dzis)

nastepnym razem sprawdze te tanie: http://allegro.pl/wycieraczki-audi-a4-2003-2007-audi-a6-2001-2004-i1974080112.html

Najgorsze jest to ze nie mamy zbyt wielu opcji z tym typem mocowania i nie da sie nic dobrac na zadnej stacji w trasie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rpalka: a co ma stan przedniej szyby? jak zakladam nowe to na poczatku zbierają elegancko - dopiero potem sie robi kicha. Zbyt wczesnie jak na pióra za wiecej niz 100zł. A juz najwieksza porazka to Valeo XTRM (ktore intercars sprzedaje chyba po 180zł za komplet) - ale to juz chyba wszyscy wiedzą bo na sieci same negatywne opinie.

dzisiaj zakupilem DENSO w intercars za 130zł (wiem ze przeplacilem ale potrzebowalem na dzis)

nastepnym razem sprawdze te tanie: http://allegro.pl/wycieraczki-audi-a4-2003-2007-audi-a6-2001-2004-i1974080112.html

Najgorsze jest to ze nie mamy zbyt wielu opcji z tym typem mocowania i nie da sie nic dobrac na zadnej stacji w trasie ;(

Może masz ten sam problem z którym ja sie borykałem przez jakiś czas. Co załozyłem nowy komplet wycieraczek (nie ważne czy to Valeo czy SWF) działo się to samo a mianowicie po około miesiącu wycieraczka zostawiała takie slady jakby była ponacinana żyletka. Wymieniłem nawet szybę i było ok ale po jakimś czasie znów działo się to samo. Okazało się, że szybę miałem czymś spiaskowaną (wogóle nie było widać ani czuć pod ręką). Podczas pracy wycieraczek było słychac takie dziwne tarcie jakby jakiś piasek był na szybie. Podjechałem do warsztatu w którym zmieniałem szybę i mówię im w czym problem i nie mogli uwierzyc ale w koncu dali mi taką specjalną zyletke którą sobie szybe wyżyletkowałem i problem zniknął. Teraz jak tylko pojawia mi się ten problem a mianowicie słysze, że wycieraczki mają takie dziwne tarcie to od razu żyletkuje szybę po to aby nie dopuścic do zepsucia wycieraczek. Puki co od ok pół roku juz nie zmieniałem wycieraczek i jest ok. Aktualnie posiadam wycieraczki SWF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SWF i tak należy do Valeo więc nie spodziewam się cudów tzn drastycznych różnic między wycieraczkami jednej albo drugiej marki. Ja kupiłem komplet Aero na allegro, nowy i pióra wycieraczek ori były właśnie SWF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do siebie płaciłem w ASO 110 zeta po targowaniu. Jeżeli chcesz kupić coś innego to patrz na datę produkcji tych wycieraczek.Czasami wciskają jakieś zleżałe.

Zobacz czy podejdą od Passata 3BG z końcówki produkcji (nie jestem tego pewny) i kup u VW może być taniej. Za moje krzyczeli 130 zeta ale zadzwoniłem do nich (Margo Sosnowiec) i powiedziałem że ina alegro sprzedaje Margo z Rybnika po 110 zeta a Pan na to że jak przyjadę to tez za tyle kupię. Pojechałem i kupiłem mam je juz prawie rok i ciągle dobrze zbierają i jeszcze nie wyszło to zółte oczko z ostrzeżeniem o wymianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...