Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi RS4 by sportmile

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nosz kox nad koxy :shocked: :shocked: :shocked:

ZAKOCHAłEM SIę ~!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Aprops SID-a , na allegro chce sprzedać IC centralny?

SID na allegro sprzedaje graty z swojej Esy co mu po przeróbkach zostały, widziałem. Ale żeby FMiC to nie.

Opublikowano

No to teraz jestem " oświecony" ściągam IC z USA i będę próbował go upchnąć. Norbi a Ty zostajesz przy dwu czy przy jednym IC?

Aprops SID-a , na allegro chce sprzedać IC centralny?

Ten od SID-a jest ok. Ja już kupiłem od RS-a dwa sztukalce i te zakładam.
Opublikowano

bylem, widzialem, fura SID-a i Ozzzza wywala z kapci

Opublikowano

bylem, widzialem, fura SID-a i Ozzzza wywala z kapci

zostawiles swoja furmanke na jakies mody ..... :wink4:

Opublikowano

bylem, widzialem, fura SID-a i Ozzzza wywala z kapci

zostawiles swoja furmanke na jakies mody ..... :wink4:

niech reza chłopak, bedzie w końcu jakas uczciwa konkurencja a nie ciagle tdi i tdi... :naughty:

Opublikowano

jak tylko wyjasni sie sytuacja z moim padnietym motorem, to badzcie pewni, ze wlasnie w Everpolu dokonam kilku przerobek, a z tego co czytalem prawie nikt (chyba) nie modyfikowal 1.8T FWD '-)

Opublikowano

nikt (chyba) nie modyfikowal 1.8T FWD '-)

Ja. :)

Opublikowano

opowiesz?:)

Nie będe OT robić. PW.

Opublikowano

No więc ja na ten moment szukam kogoś do napisania programu pod K04-15 i zestrojenia. Planowany termin Kwiecień/Maj.

Opublikowano

1.8 turbo o oznaczeniach aeb robilem w swoim audi 4 lata temu . Przezylem tam rozne sprezarki od k04 po k16 wiec skurat znam te mody jak wlasna kieszen.

patrz link :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17537.0

Adam, jak tylko odratujemy motor, szykuj sie na przerobki mojego avanta :decayed:

Opublikowano

No więc ja na ten moment szukam kogoś do napisania programu pod K04-15 i zestrojenia. Planowany termin Kwiecień/Maj.

akurat na śląsku to masz jetronika :gwizdanie:

Opublikowano

To jest diabel nie auto pozazdroscic takigo wyniku :th:

Opublikowano

akurat na śląsku to masz jetronika :gwizdanie:

Wiesz Poziek mam rozstrojenie. Bo praktycznie każdemu tunerowi ktoś ma coś do zarzucenia, jak czytam na różnych forach. Już sam nie wiem kogo wybrać. Jetronik powiadasz..... :mysli:

Jak narazie ze Śląska mam na uwadze:

-VTG

-TTC, którego polecił mi Pancin

-COMPSPORT-rzut beretem

-no i JETRONIK

A z polski to:

-UNITRONIC

Opublikowano

z tego co pamietam, auto SID-a bylo strojone w Jetronik

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.