Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Instalacja nawigacji do auta


Rekomendowane odpowiedzi

DarkMind:

aukcja jak się skończy to i tak zaraz wystawi na nowo :>

ja jak od niego kupowałem to też tak było :)

co do tunelu to jak masz możliwość kupienia to się nawet nie zastanawiaj :th: ja miałem troszkę gorzej bo mam u siebie tapicerkę koloru niebieskiego a więc nie jest łatwo dostać tunel i to jeszcze pod navi :confused4: i dlatego przerobiłem

a te zestawy które są na tej aukcji to będą pasować obydwa do Ciebie

z tego co ja pamiętam i co od niego kupowałem kosz to za klimatronik z podgrzewanymi fotelami chciał 450zł :decayed: ale nie wiem jak jest teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarkMind:

aukcja jak się skończy to i tak zaraz wystawi na nowo :>

ja jak od niego kupowałem to też tak było :)

co do tunelu to jak masz możliwość kupienia to się nawet nie zastanawiaj :th: ja miałem troszkę gorzej bo mam u siebie tapicerkę koloru niebieskiego a więc nie jest łatwo dostać tunel i to jeszcze pod navi :confused4: i dlatego przerobiłem

a te zestawy które są na tej aukcji to będą pasować obydwa do Ciebie

z tego co ja pamiętam i co od niego kupowałem kosz to za klimatronik z podgrzewanymi fotelami chciał 450zł :decayed: ale nie wiem jak jest teraz :)

:)

kupowales tylko klimatronik u niego czy tez kosz? ile chcial za wszystko? ciekawe ile mi krzyknie:P fajnie w sumie ze moge wszystko praktycznie u jednej osoby kupic.

tam w tych koszach brakuje chyba jakichs przyciskow, to chyba nie problem (dla kogos kto sie zna) przelozyc brakujace lub zniszczone przyciski z mojego kosza, beda pasowaly prawda?

bedac na forum kilka miechow przed kupieniem auta myslalem ze cos juz wiem, a tu kazdego dnia udowadniam sobie sam ze nadal nie wiem nic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupowałem u niego tylko kosz bo klimatronika bez podgrzewanych foteli już nie miał :) ale udało mi się kupić klimatronik od użytkownika "Wosiek" i kosztował mnie 300zł z tym że bez grzanych foteli bo u mnie nie ma tej opcji :)

z przyciskami to nie problem bo możesz je przełożyć od Siebie chodzi tu o przyciski od halogenów przód i tył i ESP jeśli takowe posiadasz :> bo to kolejna rzecz której ja nie mam u siebie :kox: i jeszcze uchwyt na napoje no i przycisk od awaryjnych :th:

ale tak jak mówię nie masz się co martwić bo wszystko będzie pasowało :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki dlatego "drewko" piszę w cudzysłowiu bo chodzi o osłonę wkoło mieszka, jeśli będziesz zakładał swoją to będziesz musiał ją przyciąć bo będzie za długa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w aso np jakims kupie takie "drewko" w kolorze niedrzewkowym?:P

bo skoro nie mam zadnych innych drewienek to bez sensu kupowac to, chyba zeby kupic potrzymac az kupie w aso i sprzedac, drogie by bylo w aso?

przyznam ze nawet nie kumam gdzie to drewko sie zaklada, tzn niby wiem, ale jak patrze na ten tunel ze skrzynia biegow (a ten mam kupic) to nie widze nic co by mu brakowalo:P

flaku4 witaj w klubie, ja tez nie mam esp ;( mam tylko asr, a myslalem ze esp jest we wszystkich po 2000roku, a mi sie trafila bidna wersja za duza kase :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty dalej o drewku... napisałem przecież że chodzi o obudowę wkoło mieszka zmiany biegów a masz zamówić taki jak masz u siebie tyle że pod navi (2 din)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze dlatego sie nie rozumiemy ze ja jeszcze nigdy nie siedzialem w A4 :embarrassed:

albo dlatego ze nie czaje nazewnictwa

albo dlatego ze jak patrze na te tunele to wydaja mi sie bcy kompletne, bo widze nawet jakis "chrom" naokolo drozka zmiany biegow tzn tam na dole a rozumiem ze "drewko" ma role jakby zaslepki, a nie wiem co tam moznaby zaslepiac, mowie oczywiscie caly czas o tunelu z tej jednej konkretnej aukcji.

ewentualnie mowimy o dwoch calkiem roznych i dlatego nie mozemy sie zrozumiec :P

dobrze przynajmniej ze wiem ze z tej auckji mam kupic tunel, klime i kosz :P

zastanawia mnie tylko to ze porownojac oba kosze oba klimatroniki z tej auckji to pod jednym tym z nawi jest jeszcze kawalek plastiku ktorego nie ma pod drugim, ale zauwazylem ze taki plasatik mam u siebie wiec mozna przelozyc, czy nie bedzie pasowal?

p.s . a jak rns-e gra? w sensie audio, czytalem gdzies ze ma dobra koncowke mocy, ale np porownujac do jakichs radyjek firmowych?

bo mam zamiar sluchac duzo w autku i glosniczki pewnie tez bede wymienial na lepsze, jeszcze zobacze jakie sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarkMind:

to co jest pod jednym z klimatroników to jest popielniczka :> i ją też musisz dokupić bo ta twoja nie będzie pasować :wink4:

a jeśli chodzi o te "drewko" :) to kup po prostu ten tunel środkowy który jest na tej aukcji on już jest z tą osłoną dookoła lewarka zmiany biegów i będziesz miał po kłopocie :naughty: nie chodź do ASO bo raz że zapłacisz majątek a dwa że nie musisz tego dokupować oddzielnie bo to już jest razem z tunelem który masz zamiar kupić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie !!!! :decayed:

o to mi chodzilo caly czas:P ze nie kumam po co drewko, skoro ten tunel wydaje mi sie kompletny ;)

a to pierwszy tunel d A4 jaki w zyciu widze, wiec nie wiedzialem ze moga byc takie bez tego a o to chodzilo wyzej koledze alvaro, ze moze pewnie byc taki bez i wtedy trzeba dokupic drewko ;)

a ja cala wiedze opieram o te zdjecia z tej konkretnej aukcji i stad te nieporozumienia;)

to spoczko to bede prosil tego Allegrowicza o kosz z popielniczka, nawiazalem juz z nim kontakt w tej sprawie, tylko musi sprawdzic co ma w firmie:)

p.s. jesli pozniej dopiero wymienie zegary na pelen fis, to bedzie mozna bez problemu podpiac rns-e to nich? zeby na fisie miec navi?

i jak z tym graniem jest?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarkMind

p.s. jesli pozniej dopiero wymienie zegary na pelen fis, to bedzie mozna bez problemu podpiac rns-e to nich? zeby na fisie miec navi?

bez problemu :wink4:

i jak z tym graniem jest?wink

nie rozumiem o co halo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarkMind

p.s. jesli pozniej dopiero wymienie zegary na pelen fis, to bedzie mozna bez problemu podpiac rns-e to nich? zeby na fisie miec navi?

bez problemu :wink4:

i jak z tym graniem jest?wink

nie rozumiem o co halo ??

mam autko z 2000r i pol fisa, a wiem ze na pelnym fisie to sie pokazuja strzalki w ktora strone skrecic jak sie ma awigacje i chyba to z rns-e tez dziala? i wlasnie o to mi chodzi ze chcialbym za jakis czas (im szybciej tym lepiej:P) wymienic zegary na te z pelnym fisem (najlepiej od A6 bo tam ladne z chromem sa) i czy nie bedzie potem jakichs problemow z podpieciem rns-e pod te zegary, chyba ze czegos takiego w ogole sie nie robie.

z graniem to napisalem dwa posty wczesniej, po prostu jestem ciekaw jak z muzyka, jaka jakosc itp, bo duzo slucham:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarkMind:

na pełnym fisie pokazują się strzałki :)

jeśli będziesz chciał zmienić zegary na pełen fis to nie wiem czy od A6 będą pasować :) ale jeśli chodzi o chromowane ramki to możesz kupić na allegro i założyć samemu :) o ile pamiętam to 4 chromowane obwódki na zegary kosztują 50zł a 6 obwódek 70zł :wink4:

jeśłi chodzi o pełen fis to sam tego nie zmienisz bo w Audi po lifcie "99-01" w liczniku jest immobilaizer i z tym może być problem :kwasny: też już o tym myślałem ale dałem sobie spokój :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarkMind

DarkMind

różnica w dźwięku (oczywiście na plus) jest nawet przy przejściu z RNS-D na RNS-E :wink4: z zegarami to już Ci pisałem na PW i w tym wątku też także nie będę się już rozpisywał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o zegary to znalazlem takie

w sumie o zmianach zegarow to chyba wszystko na forum przeczytalem ale nic nie bylo w pelni kompletne i nie wiem czy ktos w wawie podjalby sie tego zadania, bo sam napewno nie zrobie tego, i nie wem wlasnie jak z tym immo

wczoraj tez widzialem manetki ale nie moge ich teraz znalesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robi się nam OT... zegarów od poliftowej A6 nie założysz bo jest już inne IMMO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...