Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Instalacja nawigacji do auta


Rekomendowane odpowiedzi

Adaho[/b] widzę, że potrafisz docenić trud Alvaro.

Odwalił kawał dobrej roboty.

Mnie poprowadził od a do z.

Teraz małżonka ( po zamontowaniu navi) ma do mnie pretensję, że mieszkam w samochodzie a nie w domu

no pewnie - złoty chłopak z niego a do tego baaaardzo cierpliwy :decayed:

no ... coś w tym jest że się nie chce z fury wychodzić :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie znalazlem podobnego tematu a mam pytanko, czy ktos wie moze, czy i gdzie w wawie mogliby by zamontowac RNS-E i za ile?

bo pewnie sa jakies firmy ktore sie tym zajmuja?

ja sam jestem wielkim laikiem jelsi o autko chodzi wiec sam nie bede kombinowal, zastanawiam sie czy jest sens kupowac taka nawigacje i prosic o montaz, czy od razu do jakiejs firmy jechac, ktos ma moze jakis namiar i orientacyjne koszty zna?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam, nie znalazlem podobnego tematu a mam pytanko, czy ktos wie moze, czy i gdzie w wawie mogliby by zamontowac RNS-E i za ile?

bo pewnie sa jakies firmy ktore sie tym zajmuja?

ja sam jestem wielkim laikiem jelsi o autko chodzi wiec sam nie bede kombinowal, zastanawiam sie czy jest sens kupowac taka nawigacje i prosic o montaz, czy od razu do jakiejs firmy jechac, ktos ma moze jakis namiar i orientacyjne koszty zna?

tu masz wszystkie namiary na naviservice - pare osób już tam robiło

http://www.naviservice.com.pl/navi/kontakt.html

Ile to kosztuje ? to zależy ile DIN teraz masz i jakie radio, czy masz instalacje pod Navietc ... wpisz w wyszukiwarke RNS A-Z i będziesz miał opis co i jak zrobić samemu. A jak nie to dzwoń do N-S i powiedza Ci ile chcą za całość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno dinowe radyjko, nie ori, B5 116KM 1.9 TDI, tyle wiem, bo autko dopiero sie sprowadza, albo raczej bedzie sie sprowadzac jutro, jesli lepszego sie nie znajdzie;)

temacik od RNS-E A-Z temat znam, nawet tu podawalem komus link, ale sam bym nie rezal, to juz nie dla mnie:)

dziekuje za odpowiedz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to polecam naviservice.

Będziesz zadowolony z RNS-E :th: ja zmieniłem z Navi Plus i jakość jest duuużo lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety dostałem odpowiedz ze nie posiadaja do mojej audiczki nawigacji na chwile obecna, spytalem kiedy by mieli ale jeszcze odpowiedzi nie uzyskalem.

kontaktowalem sie tez z navi-center, ale oni tylko w szczecinie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarkMind

Pogadaj z Alvaro.

On w tym temacie jest "namber one"

Poradzi, pomoże więc nie czekaj, że w naviservice będą miele navi.

Załatw sobie wszystkie klamoty i jedź do nich na montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zagadalem z Poźkiem, bo wyczailem gdzies jakis poscik, w ktorym polecal kogos z wawce kto montuje, wiec namiar mam, ale tez widzialem ze Alvaro zalatwial te rns'y, wiec do niego tez sie pewnie odezwe.

p.s. rns-e ma glosowe komunikaty? po polsku? bo szczerze mowiac na dobra sprawe nigdzie nie znalazlem jakiejs specyfikacji tej navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. rns-e ma glosowe komunikaty? po polsku? bo szczerze mowiac na dobra sprawe nigdzie nie znalazlem jakiejs specyfikacji tej navi

nie - w RNS-E nowa mapa gada po angielsku ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies na allegro widzialem rns-e z polskim lektorem, to sciema, czy jest mozliwosc wgrania czegos takiego?

rns-e nie ma pewnie mapy fotoradarow? bo ostatnio czytalem o navi takich nalych to niektore ostrzegaja przed fotoradarami, tymi stacjonarnymi, wedlug tego co maja w pamieci.

do A4 B5 1.9TDI 116, to ma byc rns-e z A4 czy A6? bo sie gubie, wiem ze z A6 jest troche szersze... to rns-e z A4 nie bedzie pasowac do A4?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies na allegro widzialem rns-e z polskim lektorem, to sciema, czy jest mozliwosc wgrania czegos takiego?

W naviservice mogą wrzucić polskie menu ( ale komunikaty głosowe i tak będą po ang. - chyba że nauczą lektora polskiego :decayed:) kosztuje to 700 pln ...IMO - nie warto

http://www.allegro.pl/item339472162__polskie_menu_nawigacja_mmi_a4_a6_a8_q7_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odp. to faktycznie nie ma sensu, czyli rozumiem ze w rns-e cale menu jest w j. angielskim?

spoko, to zaden problem.

tylko nie wiem w koncu czy do mojej A4 B5 AJM? 116KM (2000r) ma byc Navi do A4 czy A6?:P

bo kiedys czytalem ze od A6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

angielskim, niemieckim lub innym jaki jest standardowo dostepny

pogadaj z Alvaro żeby nie kupić złej - tak jak zasugerował lexpar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi najbardziej pasi angielski:)

oki porozmawiam to moze mi cos doradzi.

dzieki za porady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu rozważałem montaż RNS-E ale jeżeli ktoś nie ma kosza 2DIN to jest to bardzo droga zabawka w przypadku B5, do tego sprawy kebelków. Lepiej już przemęczyć sie z jakimś palmtopem czy inną podobnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja takiego kosza nie posiadam, ale liczylem ze moze w okolo 3tysiach sie zmieszcze, z reszta widzialem ze niektorych upowali rns-e ponizej 2tysi.

dla mnie to plus ze nawigacja do tego dobre radyjko;;)

pomijajac sam wyglad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja takiego kosza nie posiadam, ale liczylem ze moze w okolo 3tysiach sie zmieszcze, z reszta widzialem ze niektorych upowali rns-e ponizej 2tysi.

dla mnie to plus ze nawigacja do tego dobre radyjko;;)

pomijajac sam wyglad

ja kupiłem za 1800 .Produkcja koniec 2006 roku więc fresh :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie wiem w koncu czy do mojej A4 B5 AJM? 116KM (2000r) ma byc Navi do A4 czy A6?:P

bo kiedys czytalem ze od A6

Od A6

Taką zakładałem w swojej, oczywiscie dzięki pomocy Alvaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie tak tragcznie, na rns-e i montaz bym mial, gorzej z mapami :polew:

Mapy to już wogóle absolutnie żaden problem - problem w B5 to pozostałe graty (kosz, klimatronik, popielniczka, cała instalacja, antena(y). W przypadku B5 temat do rozważenia tylko kiedy siedzi już Navi plus lub przynajmniej Symphony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...