Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Poszukuję zdjęć A4 B5 Avant na Mercedesach 18'


junior_tdi

Rekomendowane odpowiedzi

W photoshopie zrobiłem Ci B5 avant z felgami mercedesa:

Greg_W_B5_S4_VSXX_18.jpg

tak wyglądał wcześniej:

http://gallery.hartmannwheels.com/download/13861-6/GregW_B5_S4_VSXX_18.jpg

może nie powala na kolana, ale możesz zobaczyć mniej wiecej jak wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te mietkowe felgi wcale nie są takie złe :cool1: (kwestia gustu oczywiście) na allegro widziałem środek na czarno psiknięty i rancik srebrny (ja bym przepolerował na lusterko)

http://moto.allegro.pl/18-holzel-5x112-8-5j-i-9-5j-z-oponami-j-carlsson-i1775238435.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesledx galerie B5, zdaje mi sie ze pare fotek tam wkleiłem z takim felgami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te mietkowe felgi wcale nie są takie złe :cool1: (kwestia gustu oczywiście) na allegro widziałem środek na czarno psiknięty i rancik srebrny (ja bym przepolerował na lusterko)

http://moto.allegro.pl/18-holzel-5x112-8-5j-i-9-5j-z-oponami-j-carlsson-i1775238435.html

no właśnie coś takiego chce założyć do siebie.

odnośnie tych konkretnych felg z aukcji, czy wejdzie mi 9,5J z tyłu z oponą 255/40 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co jeszcze, w ogóle zastanów sie po co taki lacz w starym AFNie :wallbash: bez poszerzania 225 nie wiecej, ci co załozyli 235 są głównie autorami watków z problemami "bo cos trze"

ten rozmiar nie jest do B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co jeszcze, w ogóle zastanów sie po co taki lacz w starym AFNie :wallbash: bez poszerzania 225 nie wiecej, ci co załozyli 235 są głównie autorami watków z problemami "bo cos trze"

ten rozmiar nie jest do B5

dziękuje za sprowadzenie na ziemię :kox: właśnie czytałem że max do b5 na 18" to 225/40 i takie też założę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma wygladać ta felga to pomyśl o naciągu, jakieś 215/40 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma wygladać ta felga to pomyśl o naciągu, jakieś 215/40 :wink4:

taki kapeć to dla jakiej szerokości felgi?

bo najprawdopodobniej będę zakładał 8,5J przód i tył...

_____________________________________________________________________________

aha, i jeszcze jedno, jeśli 8,5J na tył to pewnie jakiś dystans żeby to ładnie wyglądało? :decayed:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 11:56_________________________________________________

W photoshopie zrobiłem Ci B5 avant z felgami mercedesa:

Greg_W_B5_S4_VSXX_18.jpg

tak wyglądał wcześniej:

http://gallery.hartmannwheels.com/download/13861-6/GregW_B5_S4_VSXX_18.jpg

może nie powala na kolana, ale możesz zobaczyć mniej wiecej jak wyglada

dzięki, właśnie coś takiego chce zrobić w swojej Avancinie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior przeglądnąłeś tą stronkę co Ci podesłałem? tam masz chyba ze 3 czy 4 rożne fury na takich felgach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior przeglądnąłeś tą stronkę co Ci podesłałem? tam masz chyba ze 3 czy 4 rożne fury na takich felgach

widziałem widziałem :)

i podjąłem już decyzję - zakładam patelnie merca 18, 8,5J, + kapcie 215/40

mam nieco obniżone auto, ale mam nadzieję że jeszcze w tym sezonie dorwę jakiś gwincik i dopiero osadzę moją łajzę na glebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl właśnie o naciągu wtedy będzie się lepiej prezentować :) Ja mam 17" felgi i mam oponki 215/40 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl właśnie o naciągu wtedy będzie się lepiej prezentować :) Ja mam 17" felgi i mam oponki 215/40 :wink4:

naciąg jak najbardziej wskazany :) na 8,5J zakładam 215/40/18 także już alu nieco się wychyli poza gumę :)[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 14:25_________________________________________________Arek956, pokaż jak u Ciebie to wygląda? jak szerokie masz koła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widzę jak ktoś pisze że maks opona to 225 z tyłu w B5 to mam ochotę zaprosić go do siebie żeby zobaczył jak 235/40/18 z felga 8,5 ET 30 przy -50mm układa się w nadkolu i NIE MA TARCIA O CO KOLWIEK

dscf6071p.jpg

Uploaded with ImageShack.us

i jeszcze mógł by pójść w dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widzę jak ktoś pisze że maks opona to 225 z tyłu w B5 to mam ochotę zaprosić go do siebie żeby zobaczył jak 235/40/18 z felga 8,5 ET 30 przy -50mm układa się w nadkolu i NIE MA TARCIA O CO KOLWIEK

dscf6071p.jpg

Uploaded with ImageShack.us

i jeszcze mógł by pójść w dół

na battalionie co miesiąc ktos pisze że mu trze :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 20:16_________________________________________________Zresztą po co świadomie zwalniać samochód :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...