Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Wymiana baterii w pilocie


efcio

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegow :) mam problem... mam juz slaba baterie w scyzoryku i chcialbym ja wymienic :gwizdanie: tylko ze mam jeden kluczyk i nie wiem jak pozniej go zakodowac zeby dzialalo otwieranie z pilota :( procedure w przypadku posiadania 2 kluczykow znam a tu lipa :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem czy jest tak samo z każdym pilotem, ale ja ostatnio wymieniałem baterie i pilot działa. Mam jednego pilota. Wyjąłem baterię i włożyłem nowe. Lece otworzyć samochód atu zonk nie działa. Myślę co jest. Po pół godziny wkładania baterii na różne sposoby postanowiłem zamknąć samochód z kluczyka i iść do domu. Zamknąłem i nie wiem po co znowu otworzyłem. potem postanowiłem jeszcze raz sprawdzić pilota i tu zaskoczenie działał. Nie wiem czy sam się zakodował po otworzeniu i zamknięciu drzwi, ale działa normalnie i wszystko jest ok już jakieś 2 tygodnie. Może to jest sposób a może tylko u mnie tak działa. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie wymieniłem w moim scyzoryku baterie, były dwie sztuki varta CR 1620 3V Li-Mn. Na początku pilot nie działał ale po jakimś czasie o dziwo zaczął działać i do tej pory jest OK. Jak będzie się coś działo powiadomię was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabryczna instrukcja :audi: przewiduje, iż po wymianie baterii należy przeprowadzić synchronizacje urządzenia która nastepuje automatycznie jesli po odebraniu sygnału radiowego samochód zostanie w ciagu jednej minuty otwarty względnie zamkniety zamkiem w drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...