[B6 BFB] Termostat

kajzera

Zadzwoń sobie do ASO i poszukaj sobie na allegro ale tylko ori i porównasz ceny,zadzwoń sobie do vagtecha na łopuszańskiej oni mają ori części i rabaty dla klubowiczów,z pół roku temu kupowałem u nich do B5 i wyszło niecałe 20zł taniej niż ASO.

to sprzedali ci za 40 zł :cool1:,sam popieram żeby kupić ori najlepiej poszukać kogoś na forum kto ma zniżki na części w ASO

to kto ma te zniżki :)

??

to kto ma te zniżki :)

??

Popytaj na forum hyde park o zniżki a dzwoniłeś na łopuszńską do vagtecha jak ci wcześniej pisałem oni też mają rabaty dla forumowiczów.

Niekoniecznie ASO, mam w ofercie BEHR-a to samo co w serwisie różnica jest tylko w braku logo, tylko taniej - do AVF 35PLN, do BFB 220PLN

racja po co przepłacać

Byłem w vag techu na łupaszańskiej , to co moge powiedzieć o tej firmie i obsłudze MEGA POZYTYW :good::) na hasło naszego klubu dostałemz miejsca 15 % rabaciku DZIEKOWAĆ PANOWIE ZA POMOC :hi:

Odgrzeje trochę temat, a dużo jest roboty z wyciągnięciem tego termostatu? Da radę wyciągnąć go od góry?

Dużo roboty nie jest, chociaż pewnie zależy dla kogo :grin:. Na pewno nic skomplikowanego.

Da radę wyjąć od góry tylko trzeba wyjąć alternator :naughty: