Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mlody zakladaj bixy,bo az razi w oczy

przecie ma :przebiegly:

nie ma.

choc na jego miejscu chyba bym pomalowal lampy na czarno tj. to zrobil truckmaniac.

Opublikowano

Mlody zakladaj bixy,bo az razi w oczy

przecie ma :przebiegly:

nie ma.

choc na jego miejscu chyba bym pomalowal lampy na czarno tj. to zrobil truckmaniac.

Kolejny mod Bi-xenon już kupiony :hi: a powoli składam cały czarny środek :wink4:

rmrc02.jpg

:cool1:

Tak białe :kox:

1zqdo5t.jpg

Tutaj sa bixy??

stare foto :tongue4:

Opublikowano

RS6 broni sie w kazdym kolorze.

I niestety dla mnie wyglada lepiej na B6 niz na B7 :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Felgi RS6 19" już są niestety tył troszkę trze nawet przy dwóch osobach z tyłu ale co tam :decayed: dzisiaj postaram się zrobić fotki :hi:

Opublikowano

co ty tu bez zdjęć robisz :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Szukam kabelka do tele. :polew: daj na PW numer tele. to Ci wyśle MMS-em :gwizdanie:

Opublikowano

Szukam kabelka do tele. :polew: daj na PW numer tele. to Ci wyśle MMS-em :gwizdanie:

poczekam :decayed:

jak nie wytrzymam to ci podeśle :polew:

Opublikowano

Młody - coś takiego ja BT istnieje :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Fotka na szybko :cool1:

2ev9u6b.jpg

Opublikowano

Chlapacze out! :decayed:

Opublikowano

wszystko cacy oprócz chlapaczy :naughty:

Opublikowano

poka profil.....tylko nie swoj a Audioli ;p

Opublikowano

We wnetrzu cos sie zmienilo?

Opublikowano

We wnetrzu cos sie zmienilo?

usmiech kierownika na ustach jak widzi laski sciagajace majtki przez glowe na widok rs6 19 :kox:

Opublikowano

Super autko :good: :good: chciałbym u siebie to samo zrobić na zewnątrz,

mam pytanie co do jasnej kierownicy multi z b7, sprzedałeś już ?? czy jeszcze nie wymieniłeś....

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie wymieniłem :)[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 07:34_________________________________________________28spxew.jpg:decayed:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 07:37_________________________________________________

We wnetrzu cos sie zmienilo?

Tak wszystkie 4x tapicerki drzwi , dolne części konsoli , progi , słupki to co było jasne zostało zmienione na czarne . Została deska i kiera do wymiany :)

Opublikowano

No no, bardzo mi się podoba, w sumie Twoja jest wzorem dla mojego kierunku modów, chociaż ja nie chce aż takiej czerni :P

Interesuje mnie listwa tylnego zderzaka, w ori jest satynowa... jak sprawiłeś,że jest czarna? Na PW można jakieś info na ten temat? No i kierunki, gdzie dorwałeś, bo w Polsce ciężko kupić coś ciekawego... nie licząc dymionego dziadostwa.

A jak chcesz pomysł na moda, którego jeszcze nigdzie nie było to... :

ciekawe jak by wyglądało oklejenie czarną folia, tej ramki przy tylnych drzwiach, łączącej się z trójkątem przy szybkie. :chytry: .

Gdyby była glare... myślę, że komponowała by się ciekawiej z autkiem, szybami jak i lakierem.

:hi:

Opublikowano

ładnie Andzejku ładnie :good: :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.