Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja jak tam siadlem to myslalem, ze utone.. :polew:

Opublikowano

No bo mało miejsca za kierowcą jest :naughty: Zresztą z przodu też jakoś ciasno :polew: A co do samochodu to bardzo brakuje ściemy szybek. Jakoś przy reszcie schwarz strasznie rzuca się to w oczy. Zrobisz ściemę, auto nabierze charakteru i będzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ja jak tam siadlem to myslalem, ze utone.. :polew:

Kurcze mówiłem uważaj :polew:

Ściema będzie najlepiej jak wyjdzie mi tak jak ma ykk fajnie zewnątrz (czarno) a ze środka jasno :good:

Opublikowano

Taka sciema czasami sie przydaje.. :cool1::polew:

Opublikowano

Taka sciema czasami sie przydaje.. :cool1::polew:

ekschibicjonista? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Relingi już zmienione 2 godz. i po strachu :>

8e4df0fa3d06bea4med.jpg

Opublikowano

kolejny mod to bixenony..

Opublikowano

Jakies dystanse by sie tez przydaly :cool1:

Opublikowano

jakie ET mają te felgi ?

Opublikowano

Pewnie 43.

Opublikowano
  • Autor

43 z tego co pamiętam :)

Opublikowano

e to najmniej przód dystans 15mm i tył 17mm

Opublikowano

ale już jest :kox: , kiedy do kalendarza coś wyślesz :ranting1: :?:

Opublikowano
  • Autor

ale już jest :kox: , kiedy do kalendarza coś wyślesz :ranting1: :?:

Jak Procek24 zrobi sesję zdjęciową na czarnych szybach :gwizdanie:

Opublikowano

ale już jest :kox: , kiedy do kalendarza coś wyślesz :ranting1: :?:

Jak Procek24 zrobi sesję zdjęciową na czarnych szybach :gwizdanie:

to kiedy ta ściema będzie?? :naughty: :naughty:

Opublikowano

Relingi już zmienione 2 godz. i po strachu :>

8e4df0fa3d06bea4med.jpg

I teraz jest zaj...kur...biście :kox:

(Sorry za wyrażenie, ale tego wymagała powaga sytuacji :tongue4:)

Opublikowano
  • Autor

ale już jest :kox: , kiedy do kalendarza coś wyślesz :ranting1: :?:

Jak Procek24 zrobi sesję zdjęciową na czarnych szybach :gwizdanie:

to kiedy ta ściema będzie?? :naughty: :naughty:

Myslę że przed swiętami :naughty: a jak nie to po :)[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 21:06_________________________________________________Wątek przeczytany ponad 1000 razy :kox: fajnie :) dzisaj miałem ofertę za moje autko ale już jest obiecane maku :good:

Opublikowano

Mlody :notworthy::good:

Teraz by sie przydała fajna sesyjka zdjeciowa i kox na maxa :decayed:

Jeszcze tylko wnętrze z fotelami kubełkowymi i cud malinka :good:

Opublikowano

ale już jest :kox: , kiedy do kalendarza coś wyślesz :ranting1: :?:

Jak Procek24 zrobi sesję zdjęciową na czarnych szybach :gwizdanie:

to kiedy ta ściema będzie?? :naughty: :naughty:

Myslę że przed swiętami :naughty: a jak nie to po :)[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 21:06_________________________________________________Wątek przeczytany ponad 1000 razy :kox: fajnie :) dzisaj miałem ofertę za moje autko ale już jest obiecane maku :good:

Chyba 0 zjadles :polew:

Opublikowano
  • Autor

ale już jest :kox: , kiedy do kalendarza coś wyślesz :ranting1: :?:

Jak Procek24 zrobi sesję zdjęciową na czarnych szybach :gwizdanie:

to kiedy ta ściema będzie?? :naughty: :naughty:

Myslę że przed swiętami :naughty: a jak nie to po :)[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 21:06_________________________________________________Wątek przeczytany ponad 1000 razy :kox: fajnie :) dzisaj miałem ofertę za moje autko ale już jest obiecane maku :good:

Chyba 0 zjadles :polew:

Fakt :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.