Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

tak, konkretnie chodzi o 8K0071761A

to nie nałożysz, ale te końcówki w 2,7 czy 3,0 są już błyszczące :wink:

wystarczy je tylko ładnie wypolerować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, tylko że ja miałem czarne, błyszczące nie będą pasować kompletnie do niczego. Może je czymś pomalować się da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej odnośnie zmiany dolu zderzaka i pasowania wydechów .....mam q5 2.0 TDI i zakupiłem zderzak tylny od sq5 razem z dolem na 4 rury dzis odebrałem zderzak od lakiernika wszystko pięknie ladnie ale jak to zwykle bywa nie pasuje bo.... po przylozeniu do auta okazało się ze wydech oryginalny który mam nie pasuje na dziure od sq5 po lewej stronie oczywiście bo z prawej na razie nie mam wydechu i teraz nie wiem co będzie dalej bo tak naprawdę nie wiem czy po zdjęciu wydechu ten zderzak podejdzie a już miałem zamawiac podwojne wydechy w mg.....wiec ku przestrodze upewnij się ze po zalozeniu zderzaka nie będzie cos wadzilo np. wydech może w a4 jest inaczej mi powoli zaczyna się to nudzic nie wiem co z tym dalej dzialac

Chciałeś zakładać zderzak od sq5 do wydechu na jedną stronę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, tylko że ja miałem czarne, błyszczące nie będą pasować kompletnie do niczego. Może je czymś pomalować się da?

Wiem że pytałeś o te czarne, co do średnicy mogę Cię zapewnić że nie wejdą. Nie mam pojęcia czym to można by pomalować ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej odnośnie zmiany dolu zderzaka i pasowania wydechów .....mam q5 2.0 TDI i zakupiłem zderzak tylny od sq5 razem z dolem na 4 rury dzis odebrałem zderzak od lakiernika wszystko pięknie ladnie ale jak to zwykle bywa nie pasuje bo.... po przylozeniu do auta okazało się ze wydech oryginalny który mam nie pasuje na dziure od sq5 po lewej stronie oczywiście bo z prawej na razie nie mam wydechu i teraz nie wiem co będzie dalej bo tak naprawdę nie wiem czy po zdjęciu wydechu ten zderzak podejdzie a już miałem zamawiac podwojne wydechy w mg.....wiec ku przestrodze upewnij się ze po zalozeniu zderzaka nie będzie cos wadzilo np. wydech może w a4 jest inaczej mi powoli zaczyna się to nudzic nie wiem co z tym dalej dzialac

Chciałeś zakładać zderzak od sq5 do wydechu na jedną stronę?

Nie. Kolega też chce zmienić wydech. Tyle że myślał, że jak zmieni zderzak z sq5 to nie będzie mu kolidował chwilowo z obecnym wydechem 2.0 na jedną stronę.

Jeżeli dobrze zrozumiałem :decayed:

Najprościej tłumacząc, zabrał się za ten swap od d..py strony :P

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tyle że myślał, że jak zmieni zderzak z sq5 to nie będzie mu kolidował chwilowo z obecnym wydechem 2.0 na jedną stronę.

No ja też tak to zrozumiałem, ale skąd pomysł żeby zakładać zderzak do tego wydechu. Mi jak wypadł tłumikarz to w takiej sytuacji jeździłem przez tydzień bez dokładki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lipa , trza będzie coś kombinować :kwasny:

Zakup sobie końcówki, które ja mam (wcześniej podawałem) i założysz na te od 2.7. Bardzo ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na szybko lakier foliatec

http://allegro.pl/lakier-do-malowania-koncowek-wydechu-foliatec-i6579827602.html

da to radę ? tani nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie


Tyle że myślał, że jak zmieni zderzak z sq5 to nie będzie mu kolidował chwilowo z obecnym wydechem 2.0 na jedną stronę.

No ja też tak to zrozumiałem, ale skąd pomysł żeby zakładać zderzak do tego wydechu. Mi jak wypadł tłumikarz to w takiej sytuacji jeździłem przez tydzień bez dokładki :P

to chyba w ogóle najlepsza opcja, jak musisz autem pojechać do tłumikarza. Zmieniasz zderzak bez dokładki, zakładasz osłonę, wieszak i jedziesz spawać jak trzeba :)


tak na szybko lakier foliatec

http://allegro.pl/lakier-do-malowania-koncowek-wydechu-foliatec-i6579827602.html

da to radę ? tani nie jest...

wygląda ok

ciekawe czy ktoś miał już z tym do czynienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zakup sobie końcówki, które ja mam (wcześniej podawałem) i założysz na te od 2.7. Bardzo ładne.

Pokaż te końcówki, bo nie mogę znaleźć, a jestem ciekaw jak to wygląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam bo jeszcze nie montowałem. Czekam na wydech.

I żeby było jasne, to nie są końcówki do tego wydechu, więc nie daję gwarancji że będą pasować. Jak założe swoje, za jakieś dwa tygodnie, to napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej odnośnie zmiany dolu zderzaka i pasowania wydechów .....mam q5 2.0 TDI i zakupiłem zderzak tylny od sq5 razem z dolem na 4 rury dzis odebrałem zderzak od lakiernika wszystko pięknie ladnie ale jak to zwykle bywa nie pasuje bo.... po przylozeniu do auta okazało się ze wydech oryginalny który mam nie pasuje na dziure od sq5 po lewej stronie oczywiście bo z prawej na razie nie mam wydechu i teraz nie wiem co będzie dalej bo tak naprawdę nie wiem czy po zdjęciu wydechu ten zderzak podejdzie a już miałem zamawiac podwojne wydechy w mg.....wiec ku przestrodze upewnij się ze po zalozeniu zderzaka nie będzie cos wadzilo np. wydech może w a4 jest inaczej mi powoli zaczyna się to nudzic nie wiem co z tym dalej dzialac

2016_11_10_11_21_00.jpg

Tu o ile się nie mylę, ktoś wrzucił zderzak lub dokładkę na 4 rurki do wydechu 3.0tdi/2tfsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany handlarzyna z allegro wysłał mi dokładkę do A4 B8 lift z wydechem po jednej stronie, po interwencji wysłał drugą dokładkę z 3.0 tdi A5 na dwa kominy :grin:

Przeprosił i powiedział że mogę sobie je obie zostawić za 300zł :grin:

Pany ta dokładka będzie pasować do lift?

http://allegro.pl/dokladka-dyfuzor-spoiler-audi-a4-b8-8k0-s-line-i6476223805.html#thumb/1

jak to tego nie rozróżniam :)

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany handlarzyna z allegro wysłał mi dokładkę do A4 B8 lift z wydechem po jednej stronie, po interwencji wysłał drugą dokładkę z 3.0 tdi A5 na dwa kominy :grin:

Przeprosił i powiedział że mogę sobie je obie zostawić za 300zł :grin:

Pany ta dokładka będzie pasować do lift?

http://allegro.pl/dokladka-dyfuzor-spoiler-audi-a4-b8-8k0-s-line-i6476223805.html#thumb/1

jak to tego nie rozróżniam :)

Będzie pasować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy te dokładki wychodziły całe w czarnym połysku ? Facet twierdzi że ma taką z wersji shadow line

chyba faktycznie coś takiego wychodziło bo tu też ma facet do sprzedania

http://allegro.pl/audi-a4-b8-lift-s-line-spojler-dyfuzor-zderzak-tyl-i6540546024.html

taka czarna do srebrnego auta by chyba fajnie wyglądała :naughty:

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...