Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[RS6] Audi RS6


sline

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż... piekne... Zazdrość to straszne uczucie... :mrgreen:

Niech się dobrze sprawuje. Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdrość to straszne uczucie... :mrgreen:

hehehhe.... ja czekam na S10 :) :arrow: S12 :arrow: Q15 :grin:

sline napisał/a:

Myśle, że u mnie może być około 4-4.3 max sekund do 100

:razz: :razz: :razz: u mnie bedzie 8 sec i sie tez ciesze :razz: :razz: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest właśnie to co mi się podoba w tych autach. Stajesz na swiatłach, obok Ciebie jakieś niewygodne, trzęsące porshe, a Ty; fotelik dla dziecka, klima, podłokietnik, pełen luksus i zostawiasz te wszystkie sportowe auteczka w tyle.

Gratuluje samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko RS6 na forum 4

Ja nie widze zadnych zastrzezen, wiec nie wiem co Ci przeszkadza. Dla mnei moga tu byc uzytkownicy syrenek. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko RS6 na forum 4

Ja nie widze zadnych zastrzezen, wiec nie wiem co Ci przeszkadza. Dla mnei moga tu byc uzytkownicy syrenek. :razz:

Nic mi nie przeszkadza, ale skoro jest to klub A4, to gdyby przyłączyliby się użytkownicy syrenek to wówczas jest forum ogólne. Jeżei tak chcecie to OK. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko RS6 na forum 4

Ja nie widze zadnych zastrzezen, wiec nie wiem co Ci przeszkadza. Dla mnei moga tu byc uzytkownicy syrenek. :razz:

Nic mi nie przeszkadza, ale skoro jest to klub A4, to gdyby przyłączyliby się użytkownicy syrenek to wówczas jest forum ogólne. Jeżei tak chcecie to OK. Pozdrawiam

kolega sline mial przedtem sliczna A4 dlatego jest u nas w klubie (tak na marginesie dosc kontrowersyjna A4 - byla mala dyskusja nt mocy tego autka ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe SUPER FURAK :oops: wiesz co mam pomysł..przyjedź we wtorek na spota i daj nam fure na 2 okrążenia to będzie miała 3 sekundy a nie wysokie 4 :) (oczywiście z pełnym bakiem) :oops:

Gratuluje fury..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z kad jestes z ostrody :) masz tabloce NOS

N Ostroda kolomnie gdzies a audik fajny ile zaplaciles za niego

a tak na powaznie takie autko jak ktos chce to za 10 tys euro wyrwie wiadomo walniete

ale ja zawsze bede wolal a 4 bo jest fajniejsza a6 ten tyl te maciupkie swiatla z tylu i taka duza du..a wogule mi sie nie widzi

a a4 to calkiem inne auto

a rs w polsce to ja niewidze dla niego przeznaczenia jak pojedziesz 160 po tych drogach to i tak smierc w oczach albo kola powyrywasz

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marke, widać znasz się na rzeczy :mrgreen: :mrgreen:

s w polsce to ja niewidze dla niego przeznaczenia jak pojedziesz 160 po tych drogach to i tak smierc w oczach albo kola powyrywasz

Prawie na każdej trasie ponad 210 więc nie wiem w czym problem :roll:

masz tabloce NOS

Tablice poprzedniego właściciela -.- Przecież napisałem, że fotka z jazdy próbnej wiec chyba jeszcze nie było nasze auto.

a 4 bo jest fajniejsza a6 ten tyl te maciupkie swiatla z tylu i taka duza du..a

A a4 ma maciupkie fotele a to jest ważniejsze od tyłu (nie wiem o co ci chodzi kolego z tym tyłem, dla mnie świetny jak i całe auto) Chyba nie widziałeś tego auta nażywo skoro mówisz, że ma duża d*pę :shock: Puknij sie w... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh a juz sie napalilem, ze uslysze ryk silnika RS6, zobacze jak wskazowka obrotomierza przesuwa sie w zawrotnym tempie do czerwonego pola a wskazowka predkosciomierza dobija do 300 km/h, a tu cofanie z podworka.... :twisted: :twisted: ciagle mam w pamieci film RS6 krecacego baczki wokol ronda na mokrej nawierzchni... :P tak czy inaczej wiesz co dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozak.No RS6 wymiata i juz naprawde duuże autko rodzinne, także prawdziwe 2w1.Przy kupnie czy RS6 czy RS4 miałbym dylemat-RS6 mniej pali i większe, ale RS4 bardziej mi się podoba-wizualnie i do zabawy-wiadomo kwestia gustów.Ale chętnie bym się kiedyś zmierzył z RS6, tylko jeszcze turbiny K04 i dadzą rady :smile: .Wrzuć jakiś filmik jak naprawdę to jedzie :lol:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sline, świetna fura...piękna :) w Polsce nie widziałem..tylko w Pradze na żywo..tak wogóle..świetny domek masz..pasuje w 100 % do Audika ;) ciekaw jestem ..czy ta mała siostra nie ma problemów z kręgosłupem przy ok.4,5 sek do 100 :P ...hehe..pozdrawiam..szerokości życze...i czekamy na filmik z jazdy..może jakiś v max ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...