Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki zegarek kupić?


kamilo

Rekomendowane odpowiedzi

a może warto zamówić sobie jakąś replikę? za ok 300 zł można mieć np replikę Maurice Lacroix czy Omegi :wink4:

Bravo Panowie. Nie ma to jak typ w dziurawych butach, spodniach tani Armani i 15 letnim aucie, ALE z zegarkiem (repliką zegarka) za 20tys:) Wszystkie laski w remizie pomdleja na bank :polew:

nie każdy kupuje zegarek żeby szpanować :cool1:

zdarzają się czasem tacy, którzy kupują coś bo po prostu się podoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiś prostokątny, z czarną tarczą, najchętniej matowa koperta, na pasku okazjonalnie do gajera? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może warto zamówić sobie jakąś replikę? za ok 300 zł można mieć np replikę Maurice Lacroix czy Omegi :wink4:

Bravo Panowie. Nie ma to jak typ w dziurawych butach, spodniach tani Armani i 15 letnim aucie, ALE z zegarkiem (repliką zegarka) za 20tys:) Wszystkie laski w remizie pomdleja na bank :polew:

japierdole

szerokości pod remizą (może Ty się tam wybierasz) :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam firmę LORUS. Mam już drugi zegarek z tej firmy i sprawuje się bardzo dobrze. Coś na pasku - http://allegro.pl/chronograf-lorus-rf833cx8-2-lata-gwar-zibi-kurier-i1750715549.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdybyś szukał czegoś mocniejszego to polecam http://allegro.pl/waveceptor-solar-casio-gw-9000a-1-nowy-hit-od-ss-i1780694313.html sam go już użytkuje 3 lata ( chociaż wtedy kosztował o 100zł mniej) i powiem że dużo potrafi wytrzymać :naughty:

jak mocniejszy to polecam Casio ProTreka :good:

Chodziło mi o mocniejszy w zbliżonym przedziale cenowym który podał autor wątku :wink4:

Pro Trek - to już o wiele wyższa półka, ale przyznam że konkretny zegarek :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może warto zamówić sobie jakąś replikę? za ok 300 zł można mieć np replikę Maurice Lacroix czy Omegi :wink4:

Bravo Panowie. Nie ma to jak typ w dziurawych butach, spodniach tani Armani i 15 letnim aucie, ALE z zegarkiem (repliką zegarka) za 20tys:) Wszystkie laski w remizie pomdleja na bank :polew:

nie każdy kupuje zegarek żeby szpanować :cool1:

zdarzają się czasem tacy, którzy kupują coś bo po prostu się podoba...

Bo się podoba?! No tak. Mi się Ferrari podoba, ale wiem ze mnie na nie nie stać. Koniec i kropka. Nie każdy towar jest dla ludu, a Ci którzy próbują go mieć za wszelką cenę poprzez takie np. podróbki to tandeciarze. I mi nie pitol, że się podoba, bo gdybyś miał na nim wyryte jak wół 'REPLIKA' to jestem pewien, że na łape byś go nie założył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mi nie pitol, że się podoba, bo gdybyś miał na nim wyryte jak wół 'REPLIKA' to jestem pewien, że na łape byś go nie założył.

spoko, ja nie muszę być od czubka głowy po pazury u stóp wytapetowany metkami :wink4:

a ten fossil jakiś taki łudząco podobny do Tag Heuer'a...

http://allegro.pl/sklep-zegarek-fossil-ch2573-nowy-gwarancja-f-vat-i1779378110.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie czy w tych zegarkach poza wskazówką godziny i minut te małe wskazówki też się poruszają czy to taka tandeta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie czy w tych zegarkach poza wskazówką godziny i minut te małe wskazówki też się poruszają czy to taka tandeta?

w moim wszystko działa jak należy, sekundnik, datownik itp

z tym że nie mam tej typowej repliki ze strony podanej wcześniej, na moim jest inny znaczek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zegarki o których piszecie to tandetne PODRÓBKI a nie żadne repliki...

Jestem miłośnikiem zegarków od lat..ciężko czytać co wypisujecie..gdyby chinczycy Audi podrabiali też byście je kupowali...

Zresztą z zupełnie innej beczki,rozumiem że ludzie mają różne podejścia ale jak widzę człowieka w podrabianej Omedze,Rolexie to sie zastanawiam po co ktoś ten złom kupuje..jasnę że są "wersje " lepiej podrobione..tylko one kosztują znacznie więcej niż 300zł..więc po co wywalać trochę kasy a i tak miec podróbkę...

Jest takie powiedzonko "Fake watches are for fake people"

Oryginalny zegarek wymienionych marek to oczywiscie inna cena ale zupełnie inna radość posiadania...a wygląd.. uwierzcie mi również w detalach na ogół znacząco różny..

Kolego kup sobie Casio,Seiko...byle w dobrym sklepie bo to też podrabiają....

Zrobisz na mnie dużo lepsze wrażenie niż koleś z podrabianą Omegą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt.. replika to zawsze replika :wink4:

pavel1380

Kolego co myślisz o marce Vostok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam Vostok jak najbardziej porządny zegarek, lecz w cenie 300-400zł bedzie raczej trudno kupic jakiś model. W pełni podzielam zdanie kolego pavel1380. W branzy zegarkowej jestem juz ponad 11lat i jeszcze raz przestrzegam przed tanimi podróbkami czy jak ktos woli replikami zegarków. Prawdziwe repliki zegarków to np. Atlantic worldmaster, Certina DS1, Tissot visiondate - to sa te raczej tańsze repliki. Pamietajcie np TaG za 400zł to jedno wielkie nic nie warte gó..o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zegarki o których piszecie to tandetne PODRÓBKI a nie żadne repliki...

Jestem miłośnikiem zegarków od lat..ciężko czytać co wypisujecie..gdyby chinczycy Audi podrabiali też byście je kupowali...

Zresztą z zupełnie innej beczki,rozumiem że ludzie mają różne podejścia ale jak widzę człowieka w podrabianej Omedze,Rolexie to sie zastanawiam po co ktoś ten złom kupuje..jasnę że są "wersje " lepiej podrobione..tylko one kosztują znacznie więcej niż 300zł..więc po co wywalać trochę kasy a i tak miec podróbkę...

Jest takie powiedzonko "Fake watches are for fake people"

Oryginalny zegarek wymienionych marek to oczywiscie inna cena ale zupełnie inna radość posiadania...a wygląd.. uwierzcie mi również w detalach na ogół znacząco różny..

Kolego kup sobie Casio,Seiko...byle w dobrym sklepie bo to też podrabiają....

Zrobisz na mnie dużo lepsze wrażenie niż koleś z podrabianą Omegą...

I o to chodzi, nic dodać nic ująć :good:

Tylko widzisz, tu nikt dla szpanu zegarka nie kupuje tylko dlatego, że sa poprostu ładne :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam Vostok jak najbardziej porządny zegarek, lecz w cenie 300-400zł bedzie raczej trudno kupic jakiś model.

Ten który mi się podoba podchodzi lekko pod tysiąc :kwasny: ale wydaje mi się że warto :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś polecić coś w klimacie tego Casio, carbon te sprawy, w podobnej cenie

http://allegro.pl/casio-limited-edition-edifice-ef-514bk-nowy-sklep-i1798186010.html

czy ten z linku to oryginał ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...