Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki zegarek kupić?


kamilo

Rekomendowane odpowiedzi

no i dochodzimy do kwestii jaką jest pasja... Pasjonaci powiedzą że za mniej niż 5k nie da rady kupić przyzwoitego zegarka, a dla zwykłego człowieka 1k będzie chorą kasą jak za coś, co można zgubić, zepsuć, porysować każdego dnia.

Jak dla mnie (a nie jestem specem) wykonanie choćby niższych serii CASIO i tych "replik", ze znaczkiem czy też bez, jest porównywalne jeśli nie identyczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dochodzimy do kwestii jaką jest pasja... Pasjonaci powiedzą że za mniej niż 5k nie da rady kupić przyzwoitego zegarka, a dla zwykłego człowieka 1k będzie chorą kasą jak za coś, co można zgubić, zepsuć, porysować każdego dnia.

Jak dla mnie (a nie jestem specem) wykonanie choćby niższych serii CASIO i tych "replik", ze znaczkiem czy też bez, jest porównywalne jeśli nie identyczne...

Kolega totalnie myli pojęcia..Przyzwoity zegarek można i kupić za 500 zł i mniej..nie o to chodzi...

Poza tym pamiętaj że podróbka to przestępstwo.To zwykła kradzież.

Może ktoś polecić coś w klimacie tego Casio, carbon te sprawy, w podobnej cenie

http://allegro.pl/casio-limited-edition-edifice-ef-514bk-nowy-sklep-i1798186010.html

czy ten z linku to oryginał ??

Tak to oryginał.Wszystko na to wskazuje.(pomijając fakt że otrzymujesz kartę gwarancyjną)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja cos napisze...Jako ze zagarkow mam kilka /pasja/ a zaczynalem od casio za mamusine pieniazki ;) to radze wstrzymac sie miesiac,dwa, pol roku i dozbierac drugie 500zl lub nawet wiecej ;) i kupic cos ori np. certina DS fajny sikor /jedyna jego wada to ze kazdy kto ma lekko ponad 1000zl kupuje wlasnie ja/ a podroby? boze bron przed brajtkiem za 300zl bo jesli spotkasz kogos kto ma na reku oryginal to cie wysmieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW np Vostoka Amfibię da się chyba poniżej 300 zł na internecie nabyć...

Amfibia kojarzy mi się ze Zlataust a ten waży jednak trochę :kox: W tej nowej wersji z czarną kopertą wygląda bosko.

Z tańszych to Komandirskie są po 500 z hakiem i też fajnie wykonane.

http://allegro.pl/vostok-k-34-komandirskie-auto-black-pilot-i1779801393.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam SEIKO z serii ARCTURA :)

Posiadam taki i jestem bardzo zadowolony. Z tym że ceny to około 1500-1800 w zależności od modelu :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...