Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Można w ogóle zrobic doświetlanie za pomocą halogenów w b8? :tongue4:

Opublikowano

Można w ogóle zrobic doświetlanie za pomocą halogenów w b8? :tongue4:

Stary temat, da sie, wystarczy przekodowac 09.

Moze sie niektorym wydawac mod pierdoła, ale ja sadze ze w wielu przypadkach jest przydatne, tymbardziej kiedy trzeba uwazac na krawezniki :good:

Opublikowano

Nie widziałem jeszcze b8ki a doswietlaniem w halogenach, dlatego pytalem :) Dzięki wielkie :wink4: Zaraz idę na to popatrzec, bo ceniłem sobie to w poprzednim samochodzie :)

Opublikowano

Pany, a macie ori żarówki w halogenach? Bo słabo wygląda żółte światło halogenów i ledy lub xeny z przodu auta :mysli:

U Makkiego fajnie to wygląda :good:

Wystarczy tam wrzucić zestaw HID czy jeszcze coś trzeba zmieniać?

Opublikowano

Pany, a macie ori żarówki w halogenach? Bo słabo wygląda żółte światło halogenów i ledy lub xeny z przodu auta :mysli:

U Makkiego fajnie to wygląda :good:

Wystarczy tam wrzucić zestaw HID czy jeszcze coś trzeba zmieniać?

Pakujesz Hidy i wszystko swieci :) tylko dobre jakies :naughty:

Opublikowano

eee tam... nie wszystko..... tylko halogeny!

Opublikowano

Mam pytanie o dystanse kół. Czy ktoś montował do b8 dystanse i jakiej grubości, przy jakiej feldze. Jak to dopasować aby nie obcierało. Są wersje z centrowaniem lub bez. Czy to jest w 100 % bezpieczne. Proszę o pomoc

Jaka felge chcesz wlozyc i z jakim ET :) a dystanse mozna smialo dawac [br]Dopisany: 24 Październik 2011, 06:57_________________________________________________http://moto.allegro.pl/dol-zderzaka-audi-a4-b8-8k0-s-line-i1893641474.html pytac dzwonic jaki stan :)[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 08:03_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-a4-s-line-8k0-zderzak-08-i1893247493.html kompletny :)[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 08:07_________________________________________________http://moto.allegro.pl/komputer-sterownik-modul-audi-q5-q-5-a5-a-5-i1893264269.html

Felgi 17'x 7,5 et 47, zima ori 16'.Jakie dystanse podejdą 10mm czy 15mm na stronę, jak to obliczyć?

Opublikowano

A dużo zabawy jest z tymi Hidami w halogenach? Bo z tego co widziałem to masa tego na allegro, tylko jak z instalacja? :mysli:

Opublikowano

A dużo zabawy jest z tymi Hidami w halogenach? Bo z tego co widziałem to masa tego na allegro, tylko jak z instalacja? :mysli:

Szukaj zestawu z mocowaniem H11 :)

Opublikowano

I jak znajde, to jak z zalozeniem tego? p&p? :)

Opublikowano

Tak :) P&P

a nie trzeba jakiegoś "oproniczka" aby błąd nie wyskakiwał ? :cool1:

Opublikowano

A ma ktoś z nas takie cuś? :naughty: Bo ten temat znam tylko ze zdjęć od Makkiego, a ze zdjęciami różnie to bywa...

Opublikowano

Przekodowałem to doświetlanie zakretów :tongue4: Świetna sprawa :good:

Opublikowano

Przekodowałem to doświetlanie zakretów :tongue4: Świetna sprawa :good:

W sumie stary gadżet, ale z tą świetną sprawą to bym polemizował troche za późno sie zapalają i tak prawdę mówiąc to nie wiele dają mimo wszystko.

Opublikowano

Przekodowałem to doświetlanie zakretów :tongue4: Świetna sprawa :good:

W sumie stary gadżet, ale z tą świetną sprawą to bym polemizował troche za późno sie zapalają i tak prawdę mówiąc to nie wiele dają mimo wszystko.

Jeśli chodzi o skutecznośc, to rzeczywiście słabo wypadają, nie ma porownania np do passata b6 (doświetlanie w lampach + halogen), ale głownie chodzi mi o to, że fajnie wygląda i zawsze nieco więcej światła idzie na ten bok :) Znacie może jeszcze jakieś pierdółki które można zmienic w kodowaniu?:)

Opublikowano

Disable After-wipe of windscreen wipers

Disable amber corner lights

Disable amber side markers

Disable Key warning (keyless models)

Disable LED 'wink' on turn signal

Disable "Lights are on" warning

Disable NAV & Phone warning messages while entering data at speed

Disable Seatbelt Chime

Enable Adaptive brake lights

Enable Ambient Interior Lighting Control

Enable Automatic Gear selection shown in DIS

Enable Automatic Hill Hold Assist 'lite'

Enable Auxiliary ventilation

Enable Battery meter

Enable DIS with Efficiency Program

Enable Double Disarm Beep

Enable DRL Selectable via MMI

Enable DRL

Enable Euro parking lights that turn on signal at night

Enable fog lamp to come on for the same side as that turn signal

Enable Front Turn Signals as Parking lights

Enable Gauge Test/Needle Sweep

Enable Hidden menu in MMI

Enable Import CDs to MMI's HD

Enable Independent Fogs control with high beams

Enable Lap Timer

Enable LEDs remain bright for parking lights

Enable Rear Tail Lights on with DRLs

Enable Release Parking Brake without putting foot on Brake

Enable Release Parking Brake without putting seatbelt

Enable Remote Operation windows&sunroof

Enable Reverse mirror tilt

Enable Speed through MMI

Enable TPMS

Enable VIM on MMI

Set Audi parking system - Switch OFF Speed

Set Custom ADS settings

Set Headlight washer - cycles

Set Headlight washer - duration

Adjust Consumption in DIS

Adjust LED Brightness

Gdyby ktoś chciał coś z tego ustawić to mówcie powiem co trzeba przestawić :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.