Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli Cuber bedzie sprzedawał , to jak najbardziej jestem chętny. Może czyta wątek :wink4:

Czyta wiec jak jest zainteresowanie to zapraszam na PW :wink4:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy ma ktoś wiedzę od jakiej innej audioli pasują oryginalne bagażniki do b8 kombi. Wyczytałem gdzieś że pasuje bagażnik od a3 sportback, Q5 i a6 kombi po 2005.

ja kupiłem od q5 i nie pasuja troche trzeba przerabiać... są dłuższe i maja 3 piny zamiast 2. :cool1:

Opublikowano

A4 B8 2012 sa widze inne sterowniki w kolumnie i tasmy sa trzy rodzaje . Pewnie nowe kiery nie podejdą do naszych :(

A4_B8_2012.jpg

Opublikowano

no prosze, prosze... na facebook'u sie siedzi :P

Opublikowano

Gabriel bedziesz dzis na spocie w Kraku ?

Opublikowano

moze byc problem...

moge nie zdarzyc

Opublikowano

to rób wszystko by zdarzyć :wink4:

Opublikowano

Czy ma ktoś wiedzę od jakiej innej audioli pasują oryginalne bagażniki do b8 kombi. Wyczytałem gdzieś że pasuje bagażnik od a3 sportback, Q5 i a6 kombi po 2005.

ja kupiłem od q5 i nie pasuja troche trzeba przerabiać... są dłuższe i maja 3 piny zamiast 2. :cool1:

Dzieki, rozumiem że przerobiłeś ale nie polecasz takiej zabawy?

Opublikowano

Czy ma ktoś wiedzę od jakiej innej audioli pasują oryginalne bagażniki do b8 kombi. Wyczytałem gdzieś że pasuje bagażnik od a3 sportback, Q5 i a6 kombi po 2005.

ja kupiłem od q5 i nie pasuja troche trzeba przerabiać... są dłuższe i maja 3 piny zamiast 2. :cool1:

Dzieki, rozumiem że przerobiłeś ale nie polecasz takiej zabawy?

potrzebna jest szlifierka kontowa aby obciąć końcówkę + zabawa w przeróbce zaczepu (tylko jednego).

ja kupiłem bardzo tanio (120zł) nówke do q5 więc nawet sie nie zastanawiałem nad zakupem :naughty:

ori wyglądają lepiej jak inne after-market produkty.

Marcin - pamiętaj, że nie tylko zaczep jest inny ale też szerokość dachu :hi:

Opublikowano

no tak 120 zł to można porzeźbić zwłaszcza że jak piszesz da się przerobić, ja myślałem że jest taki sam, skrócenie belek diaxem to nie problem gorzej z tym jednym zaczepem zapewne i bez obejrzenia jak ten patent wygląda raczej nie kupię od q5

Opublikowano

no tak 120 zł to można porzeźbić zwłaszcza że jak piszesz da się przerobić, ja myślałem że jest taki sam, skrócenie belek diaxem to nie problem gorzej z tym jednym zaczepem zapewne i bez obejrzenia jak ten patent wygląda raczej nie kupię od q5

Patent jest prosty:

w jednym zaczepie są 3 piny, trzeba je odciąć i wspawać lub prze gwintować i przykręcić drugi.

A4 b8 ma równy dach (relingi są równoległe), a Q5 jest szerszy przy przednich drzwiach - stąd ta różnica zamocowań...

Opublikowano

Zamówiłem do Siebie przedni chromowany spoilerek pod grill, cena w aso 400 pln :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ale kurde szary spoilerek nijak wygląda co do czarnego grilla przedniego :cool1:

i daj sie zastanawiam czy lakierowac dyfuzor tylni w kolor czy nie :kwasny:

Opublikowano

WRC jak tam moje głosniki ? :kox::decayed::cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

WRC jak tam moje głosniki ? :kox::decayed::cool1: :gwizdanie:

Miałem ci je przywieżć w sobotę ale plany sie zmieniły :( W poniedziałek bedzie wysyłka :)

Z czarnej podsufitki nici gostek sprzedał nie informując mnie o tym :thumbdown:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 08:59_________________________________________________ :) Fajne ET

http://moto.allegro.pl/oryginal-audi-19-5x112-a5-a7-a6-i2057857323.html

Opublikowano

Pany dostał kto zaproszenie na akcję serwisową?

Proponowałbym się zainteresować tym do których ASO nie ma namiarów z różnych względów...

...jutro podam dokładny nr akcji serwisowej bo papiery w aucie zostawiłem i nie chce mi się zaginać do garażu :wink4

Opublikowano

a na co akcja serwisowa? i jakiego silnika dotyczy? :decayed: bo może do mojego coś też jest nie daj Boże..

Opublikowano

a na co akcja serwisowa? i jakiego silnika dotyczy? :decayed: bo może do mojego coś też jest nie daj Boże..

w liście nic nie napisali tylko nr akcji i że skontaktować się z nimi jak najszybciej dla bezpieczeństwa...akurat w moim przypadku była to b8 3.0TDI nie pytajcie dlaczego :wink4:

ps. dostałem dwa listy polecone za potwierdzeniem odbioru w odstępie 3dni

Opublikowano

a co dla B8 3.0 TDI ?

Opublikowano

a co dla B8 3.0 TDI ?

nie wiem czego dotyczy akcja czy silnika czy czegoś innego - dowiedziałem się o listach dopiero dziś wieczorem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.