Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w liście napisane jest "Ze względów bezpieczeństwa konieczne jest sprawdzenie Państwa samochodu" ale to pewnie standardowa regułka :mysli:

Przypuszczaja ze nieszczelne wtryski moga doprowadzic do pozaru w silniku- inaczej zalatwiliby to po cichu... :thumbdown:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://biznes.onet.pl/volkswagen-zglasza-usterke,18561,5000633,1,prasa-detal

najgorszy mozliwy kolor budy - czarna (w dodatku rysuje sie na potege - wodorozcieczalne lakiery), jasna tekstylna tapicera na ktorej widac wszystko, emerycki sedan zamiast kombi mlodego pistoleta, dyszel+manual = tragedia w miescie -

wreszcie kupilem auto :>

ale banan z geby nie schodzi. ryk doladowanego V6 przy zmiataniu szkopow z lewego pasa autostrady pieciuset niutonometrami bezcenny. lord vader sie chowa z tym swoim syczacym pyszczkiem szczeniecia :))

Graty Zakupu :good:

Opublikowano

dzieki

auto jest mocno cichociemne, bez znaczkow, w zasadzie nie widac ze to quattro.

na zime 16", na lato chcial bym jakies 18"...

Laguna, kabelek do AMI zamowilem w ASO, ale pewnosci, ze bedzie pasowal nie mam.

czy bedzie trzeba cos przekodowac by AMI zadzialalo?

Opublikowano

Tak oczywiscie trzeba zakodować w [07 - Head Control] :)

gregski jaki kabelek zamowiłeś pod co ?

Opublikowano

wiazke 8k0051592 pomiedzy Audi Music Interface, a radiem concert.. taki numer przynajmniej znalazlem w jakims katalogu akcesoriow.

w ETCE mial oznaczenie CAN, troche sie boje, ze nie bedzie pasowal.

Pytalem tez w polecanej przez Ciebie firmie, ale nie podejmuja sie jeszcze przez co najmniej miesiac, z braku wtykow czy pinow..

Zobaczymy, na razie mam troche poczekac bo nie ma go w centralnym magazynie..

kurcze, skoro trzeba kodowac, to musze sie zabrac za soft..

mam kabelek fmy S-tech z Warszawy, ponoc dziala..

www.s-tech.pl

tylko skad sofcik? nie mam sily przedzierac sie przez tysiace postow na forum.. :-/

moze ktos sie zlituje i wrzuci na maila?

Opublikowano

Pewnie idzie z Niemiec wiązka :wink4: Tak patrze w ETKE i pasi :)

Jakby co to słuze pomocą :decayed: wyrezamy tego AMI :naughty: .

Opublikowano

z niemiec do niemiec, jestem z berlina ;)

oj, super, dzieki z goory! bro gonna work it out !

nie wobrazam sobie nie miec calej muzy ze soba w aucie ;)

Opublikowano

z niemiec do niemiec, jestem z berlina ;)

oj, super, dzieki z goory! bro gonna work it out !

nie wobrazam sobie nie miec calej muzy ze soba w aucie ;)

:gwizdanie:

http://www.focusawards2011.com/#/hanna/awards

sdc14268e.jpg

Opublikowano

tlusto :-)

bardzo lubie chemicznych, ale nie az tak :shocked:;)

duzo bym dal za koncert daft punk.. a ciesze sie z justice na openerze ;)

jade jak co roku od 7 lat

Opublikowano

ile kosztuje ta chromowana listwa przedniego zderzaka S4 ?

Opublikowano

Jesli byłeś u nich na serwisie swoim samochodem i zostawiłeś ślad np. FV że mają dane jak Cię namierzyć czy coś w tym stylu to sami powinni zadzwonić.... lub napisać.

Przynajmniej do mnie dzwonią jak coś jest ..... Pamietam jak Dzwonili jakiś czas temu ( z 2 lata temu ) jak byla akcja czyszczenia odpływu pod aku w modelu B6 abym przyjechał lub dał namairy na właściciela B6 jak sprzedałem heheheh

no moje namiery mają jak coś, ale ani razu nie zadzwonili, ani nie dali znać przez 4 lata więc mam nadzieje ze wszystko jest dobrze z moim modelem :wink4:

najgorszy mozliwy kolor budy - czarna (w dodatku rysuje sie na potege - wodorozcieczalne lakiery), jasna tekstylna tapicera na ktorej widac wszystko, emerycki sedan zamiast kombi mlodego pistoleta, dyszel+manual = tragedia w miescie -

wreszcie kupilem auto :>

ale banan z geby nie schodzi. ryk doladowanego V6 przy zmiataniu szkopow z lewego pasa autostrady pieciuset niutonometrami bezcenny. lord vader sie chowa z tym swoim syczacym pyszczkiem szczeniecia :))

ciekawe porównanie hehe :) wiem jak to jeździ tzn. ten silnik, ale w A5 i jest baja, a po programie to już w ogóle pewnie :kox::good:

Opublikowano
ciekawe porównanie hehe wiem jak to jeździ tzn. ten silnik, ale w A5 i jest baja, a po programie to już w ogóle pewnie

jest rewelacyjnie. autko ma pelnic role autostradowego pomykacza i spelnia ja doskonale.

Opublikowano

ile kosztuje ta chromowana listwa przedniego zderzaka S4 ?

Cuber ostatnio zamawiał i płacil cos koło 400 PLN

Opublikowano

dokładnie, cos ok 400 pln :wallbash:

Opublikowano

Czyli zderzak za 1300 bez tej listwy i kratek to nie taki znowu całkiem dobry interes.

Tym bardziej że wklejony przez WRC zderzak z S4 ma parktronik a grill który jest w kpl. jest bez parktronika

Opublikowano

To mi sie podoba(na a5 stojacej na parkingu u mnie), ale chyba za nowe by ustrzelic uzywki?

50bb6a4c-f671-8f2e.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.