Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gregski na Twoim miejscu ładowałbym 19 cali, zwłaszcza że mieszkasz w DE :kox:

Opublikowano

Czemu? Estetyka? Sporo jezdze rowniez po PL wiec chyba 19" odpadaja :-/

Teraz zobaczylem Twoje oglo, ladne.. Co kupiles na lato?

Opublikowano

ja kupiłem 19 od S5 :wink4:

Opublikowano

ja kupiłem 19 od S5 :wink4:

bardzo dobry wybór :wink4: jakie opony kupujesz?

Opublikowano

tu link do mojego tematu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=213382.0

opony już mam, Dunlop SP SportMaxx GT 255/35/19 (kupiłem komplet)

Opublikowano

montowal ktos oswietlenie schowka?

nie kumam, jak auto tej klasy bez specjalnego pakietu moze tego nie miec...

widze, ze sa potrzebne:

Przełącznik oświetlenia podręcznego schowka -E26- (wyposażenie specjalne)

Oświetlenie podręcznego schowka -W6- (wyposażenie specjalne)

ale co z wiazka?

no i czy mozna za jednym zamachem zrobic oswietlenie przestrzeni na nogi z przodu, ale lampkami ze zwyklymi zarowkami? bo zdaje sie teraz sa juz diody?

Opublikowano

montowal ktos oswietlenie schowka?

nie kumam, jak auto tej klasy bez specjalnego pakietu moze tego nie miec...

widze, ze sa potrzebne:

Przełącznik oświetlenia podręcznego schowka -E26- (wyposażenie specjalne)

Oświetlenie podręcznego schowka -W6- (wyposażenie specjalne)

ale co z wiazka?

no i czy mozna za jednym zamachem zrobic oswietlenie przestrzeni na nogi z przodu, ale lampkami ze zwyklymi zarowkami? bo zdaje sie teraz sa juz diody?

Wszystko da rade zrobić :) Przełacznik masz juz w schowku :wink4:

Ja u siebie robiłem podswietlenie schowka i przestrzeni na nogi :) Oczywiscie nie obejdzie sie bez kodowania w Module Elektryki .

W schowek idzie zwykła lampka a zaś w nogi ida lampki LEDY :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wrclaguna

Ja u siebie robiłem podswietlenie schowka i przestrzeni na nogi smiley Oczywiscie nie obejdzie sie bez kodowania w Module Elektryki .

A gdzie DIY ?? :decayed:

Opublikowano

wrclaguna

Ja u siebie robiłem podswietlenie schowka i przestrzeni na nogi smiley Oczywiscie nie obejdzie sie bez kodowania w Module Elektryki .

A gdzie DIY ?? :decayed:

Mysle jeszcze napisać pewnie :decayed:

- Pakiet oswietlenie

- Montaz fotochrom ( wewnetrzne i zewnetrze ) oraz składne lusterka

- Czujnik jakosci powietrza

- czujnik wilgotnosci

- wejscie AUX

- HILL HOLD Assist

- Lane Assist

- Side Assist

- klimatyzowany schowek

- HomeLink ( jak znajde MK 8K0907064CQ )

- Fabryczny alarm ( jak znajde MK 8K0907064CQ )

Opublikowano
  • Autor

wrclaguna

- wejscie AUX

Sprzedałem Gabrielowi albo komuś kompletny podłokietnik z wejściem AUX i instalacją :gwizdanie:

Opublikowano

Grześ to znalazłeś w końcu nr tej rurki do klimatyzowanego schowka?

Opublikowano

hehhe pewnie Gabrielowi bo ostatnio się chwalił ze założył :decayed:

Opublikowano

- Pakiet oswietlenie

- Montaz fotochrom ( wewnetrzne i zewnetrze ) oraz składne lusterka

- Czujnik jakosci powietrza

- czujnik wilgotnosci

- wejscie AUX

- HILL HOLD Assist

- Lane Assist

- Side Assist

- klimatyzowany schowek

- HomeLink ( jak znajde MK 8K0907064CQ )

swietna kolejnosc!

czekam z niecierpliwoscia ;)

Opublikowano

Powiem ze kilka godzin poswieciłem na szukanie tego i owego w ETCE i na necie :gwizdanie: fachowo nazywa sie schowek z przyłaczem schłodzonego powietrza :decayed:

Nie ma zadnej rurki niestety :) do MODA potrzeba tylko małe pokretło i wyciecie otworu w schowku ( oczywiscie zakupione graty są :) )

Chyba przypasi :mysli:

A4_SCHOWEK_1.jpg

IMG_6940.jpg

Wejscie AUX jest bardzio prosto podłaczyć :) gniazdo AUX , 3 Piny , kabelki i kodowanie

HILL HOLD był montowany ON LINE u Gabriela :kox: oraz u mojego znajomka :decayed: przelacznik HILL HOLD , 3 Piny i 6 mb kabelkow i oczywiscie kodowanie :decayed:

Przycisk_HILL_HOLD_ASSIST_001.jpg

.....Aha zapomniłem jeszcze o wymiance kiedyś przełacznikow :)

photo_4.jpg

Opublikowano

Bedzie najbardziej wypasiona b8 swiata...

Wie ktos co zo za haki pod polka tylna w bagazniku?

obrazki z instrukcji obslugi..

Nie mam tego, a bardzo mi ich brakuje, nie ma gdzie powiesic siat z zakupami i zakupy lataja po bagazniku.. W subaru mialem i teraz placz...

d4b88a7b-13c5-5921.jpg

Opublikowano

te 2 czarne haki to możliwość położenia oparć tylnych siedzeń :wink4:

Opublikowano

yyy tzn pociagasz i siedzenie opada?

u mnie tego nie ma.. opcja?

da sie na tym powiesic siaty czy sie od ciezaru oparcia beda otwierac? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.