Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki olej polecacie na wymianę w B8 2.0 tdi caha. Do tej pory lany był castrol slx Long life 5w-30. Planuje zmieniać olej co max 15 tys km.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=15435.4605;topicseen

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Yyyy coding - 11 u mnie nieaktywne.. Cos musze wlaczyc?

W bloku engine nie mam tez meas. blocks - 08

Obydwie funkcje nieaktywne.

Czy jest jakis trick?

Nie ma w silniku Blokow Pomiarowych :confused4: wejdz w [Adv. Meas. Values] Pomiary rozszerzone :)

Tam masz wszystkie podpowiedzi co chcesz sprawdzic .

Opublikowano

Dzieki, sprawdze. A czy masz moze u siebie aktywne "coding - 11"?

Tam sie startuje wypalanie, a u mnie niestety coding jest nieaktywne. Zastanawiam sie czy to wina wersji programu czy czegos nie odblokowalem...

Opublikowano

Jaki olej polecacie na wymianę w B8 2.0 tdi caha. Do tej pory lany był castrol slx Long life 5w-30. Planuje zmieniać olej co max 15 tys km.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=15435.4605;topicseen

Dzięki ale weź tu przeczytaj 300 stron:)

Nie trzeba 300 wystarczy ostatnie 10 i to co jest na górze dużymi literami. Masz DPF więc wyboru dużego nie ma.

Opublikowano

Jaki olej polecacie na wymianę w B8 2.0 tdi caha. Do tej pory lany był castrol slx Long life 5w-30. Planuje zmieniać olej co max 15 tys km.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=15435.4605;topicseen

Dzięki ale weź tu przeczytaj 300 stron:)

To lepiej tworzyć kolejne 300 w drugim wątku? :facepalm:

Opublikowano

Grzegorz dzieki! dzis sprawdze.

Opublikowano

Grzegorz dzieki! dzis sprawdze.

DPF-a szukaj gdzies na dwiescie ktoryms kanale :) Bedzies mial w podpowiedziach

Opublikowano

Mod Ledów oswietlenia tablicy gotowy :kox: Fotki pewnie wieczorem :wink4:

Opublikowano

cholera za bardzo kusicie :decayed:

Opublikowano

wczoraj w ASO pytałem o lusterka S5.. ponad 1000 zł sztuka + szkła (bo jak to Pani z działu części stwierdziła 'ciężko będzie dopasować do obecnych szkieł') kolejne 1000zł sztuka... na allegro jednak taniej :decayed:

Opublikowano

zastanawiam się :wink4:

Opublikowano

Grzegorz, jak myslisz, ACC ruszy na MMI basic?

Mam co raz to wiekszego smaka na ten mod..

zabawa z DPFem mi sie przesuwa na weekend :-/

Opublikowano

zastanawiam się :wink4:

Szukaj same obudowy :)

Grzegorz, jak myslisz, ACC ruszy na MMI basic?

Mam co raz to wiekszego smaka na ten mod..

Sprobuj pierwsze z kodowaniem w MMI czy sie da ADAPTACJA kanal 1 :) No isprawdz mi jaki masz MODUL GATEWY 19( numery)

Opublikowano

sprawdze w piatek jak wroce do domu z delegacji.

acc to chyba byla by pelnia szczescia u mnie.. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.