Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie macie zlokalizowaną gaśnice (w avncie)??? Jest jakieś do tego celu przeznaczone miejsce?? :decayed: Ostatnio zakupiłem i pojawiło się to głupie pytanie... gdzie ją wcisnąć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Zapomnialem dodac ze mam radio Concert

Jak masz klimę 3-strefową to temperatury nie będzie Ci wyświetlać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan doszedłeś coś ze zdjęciami, ze swoją poliftową klimą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem dodac ze mam radio Concert

Jak masz klimę 3-strefową to temperatury nie będzie Ci wyświetlać:wink:

Thx za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, AMI po CANie (radia Concert i Symphony w MMI basic, bez rozroznienia na displaye kolorowe czy mono):

8T0 035 785 A - (taki mam u siebie i pieknie gada z Concert czy Symophony)

Na pewno nie zadziala: 8P0 035 785

Jak pisalem, ja sie nie knocilem w wymiane schowka i szufladke, tylko zainstalowalem sam modul bez szufladki pod deska i wypuscilem przewod bezposrednio do uchwytu na fon pod reka. Bardzo wygodne rozwiazanie, a jako bonus masz okladki plyt na ekranie fona w trakcie odtwarzania.

Odtwarza: muze, podcasty, audiobooki, oraz po uruchomieniu z poziomu ekranu telefonu: wszystkie aplikacje z dzwiekiem czyli np polskie radio, spotify, pandora i inne. Przetestowane na iPhone 4 i iPhone 4s.

http://s21.postimage.org/eq109sy0j/IMG_6393.jpg

Super!!! Dzięki za bogate info :)

Ja też nie mam zamiaru wymieniać schowka itp. Podobnie jak Ty mam zamiar tylko moduł zainstalować i wyciągnąć kabel. Jeszcze nie wiem gdzie, ale mam plan. Póki co mam uchwyt w ramkę wentylacji i dobrze się sprawuje. Pokombinuje jakoś. Mam fioła na punkcie totalnego minimalizmu :) Wszystko co dodatkowe ma być pochowane ;).

Nie myślałem o polskim radiu :) ale faktycznie dzięki za podpowiedź;).

Na razie nie mam zamiaru wymieniać na 5 (przez to wydłużenie jakoś mi nie pasuje).

Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc.

A co do mojego miejsca zamieszkania. Faktycznie jest tutaj ładnie. Lato ciepłe, zatoka biskajska tuż pod nosem. Zima bez śniegu. Niestety wiosna i jesień deszczowa i wietrzna.

Deska jakoś mnie nie pociąga, ale za to nurkuje :). A ostrygi i owszem. Mój rejon to wszelkiego rodzaju owoce morza z przewagą muli. Jak ktoś będzie w okolicach niech da znać podpowiem kilka fajnych miejsc :). A najlepsze jest to, że w mojej miejscowości najlepsza knajpę z owocami morza prowadza Polacy :).

Choć charakter mojej pracy rzadko pozwala mi delektować się tutejszymi urokami :). Często podróżuje po świecie :)

Jeszcze raz dzięki Gregski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów mi żonka wylądowała w szpitalu .

Na dodatek elektryk walczy mi w domu z jakimś przebiciem prądu, raz jest raz nie ma :kwasny:

Opisałem sie wczoraj ze 3 godziny z DIYem o Led i wszystko skasowało mi :facepalm: .

Oj Grzegorz, farta to Ty ostatnio nie masz. :facepalm:

Współczuję. Pozdrów małżonkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan doszedłeś coś ze zdjęciami, ze swoją poliftową klimą?

Jarku, nie miałem jeszcze czasu, wczoraj byłem u znajomego elektryka, patrzył mi z alarmem i przy okazji prosiłem, żeby zajrzał do klimatronica, zaglądał cały dzień i też nie doszedł, mówił coś o protokołach, że nie współpracują ze sobą ????:shock3: może jutro znajdę chwilkę to coś popatrzę, mam pewnego pomysła :wink: może się uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan doszedłeś coś ze zdjęciami, ze swoją poliftową klimą?

Jarku, nie miałem jeszcze czasu, wczoraj byłem u znajomego elektryka, patrzył mi z alarmem i przy okazji prosiłem, żeby zajrzał do klimatronica, zaglądał cały dzień i też nie doszedł, mówił coś o protokołach, że nie współpracują ze sobą ????:shock3: może jutro znajdę chwilkę to coś popatrzę, mam pewnego pomysła :wink: może się uda

Wiesz co może być? Modelowo ja mam 2010, czyli w module komfortu i centralnej elektryki (tego nie jestem pewien na 100%) mam jakieś aktywne dodatkowe kanały w adaptacjach, tego dowiedziałem na zachodnich forach. Może tu jest przyczyna, nowsze modele z dwuliterową końcówka komfortu DP obsługują poliftowe graty. :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan doszedłeś coś ze zdjęciami, ze swoją poliftową klimą?

Jarku, nie miałem jeszcze czasu, wczoraj byłem u znajomego elektryka, patrzył mi z alarmem i przy okazji prosiłem, żeby zajrzał do klimatronica, zaglądał cały dzień i też nie doszedł, mówił coś o protokołach, że nie współpracują ze sobą ????:shock3: może jutro znajdę chwilkę to coś popatrzę, mam pewnego pomysła :wink: może się uda

Wiesz co może być? Modelowo ja mam 2010, czyli w module komfortu i centralnej elektryki (tego nie jestem pewien na 100%) mam jakieś aktywne dodatkowe kanały w adaptacjach, tego dowiedziałem na zachodnich forach. Może tu jest przyczyna, nowsze modele z dwuliterową końcówka komfortu DP obsługują poliftowe graty. :eusathink:

Komfort mam BQ, MCE 09 też niedługo zarzucę od polifta (już mam) bixy poliftowe przód muszę w końcu dopracować, może wtedy się uda:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedziec czy da sie podlaczyc pod radio concert dvd albo kamerke cofania ?

Tak da sie :wink: tylko musisz mieć w Radio z wtyką FBAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co to za modzik z tym podświetlanym ringiem przy gałce zmieny biegów ? jest to gotowe do kupienia, czy trzeba rezać ?:wink:

432d500aceab83cam.jpg

952777eea0c2b871m.jpg

---------- Post dopisany at 10:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ----------

Ma ktoś może rozpisane oznaczenia, kolory i rozmieszczenie wtyków w komforcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedziec czy da sie podlaczyc pod radio concert dvd albo kamerke cofania ?

Tak da sie :wink: tylko musisz mieć w Radio z wtyką FBAS

a mozesz mi powiedziec jak to najprosciej sprawdzic musze wyjmowac radio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedziec czy da sie podlaczyc pod radio concert dvd albo kamerke cofania ?

Tak da sie :wink: tylko musisz mieć w Radio z wtyką FBAS

a mozesz mi powiedziec jak to najprosciej sprawdzic musze wyjmowac radio ?

Nic nie tak prosto w B8 :wink:

Oczytaj VCDS -em numer sterownika RADIO 56

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 8T2 035 186 P i też poproszę o info. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktoś nie posiada fabrycznej kamery lub TV TUNERA to na pewno nie ma wtyki (wejscia) w Radiu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian, prosze uprzejmie.

Znalazłem i kupiłem na alledrogo używkę (moduł z całymi plastikami) za 399 zł. Było może trzy, ale za 599zł i 999 zł, więc chyba i cena dobra.

Mam pytanie odnośnie przewodu do podłączenia do Concerta. Widziałem kiedyś na kufatec'u dedykowany pod concerta, ale zniknął. Pisałem do nich dziś i podesłali mi linki do MMI 2G (gdzie wyraźnie napisałem, że mam Concerta). Znaczy się mam szukać w ASO?

Jeśli chodzi o adapter to kufatec ma dedykowany pod CAN (czyli concert). A może kupić oryginał też w ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...