Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Przy pełnej elektryce foteli sa jeszcze dwa dodatkowe bezpieczniki termiczne w słupku A :wink:

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------

Jakby ktos chciał załozyć Asystenta Swiateł :wink: ===> ASYSTENT ŚWIATEŁ DROGOWYCH DO AUDI A4/A5/Q5 (3116192628) - motoAllegro

Taniocha, ciekawe czy wliczona jest wymiana gateway'a?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Można jakoś sprawdzić czy wszystkie LED są sprawne w tylnych lampach ?? Ale przed montażem w momencie zakupu. Jakoś na krótko do zasilania ?? Tylko żeby czegoś nie upalić.

Opublikowano

ja zrobiłem :decayed:

ale mi komfort wybuchł :facepalm:

Opublikowano
ja zrobiłem :decayed:

ale mi komfort wybuchł :facepalm:

Mi właśnie też, w niedzielę, przy podłączaniu lamp poliftowych:facepalm:

Opublikowano

Bogdan co dokładnie u Ciebie? U mnie rozregulował sie immo i laweta powiozła dzisiaj autko do elektryka :facepalm:

odciągałem dzisiaj hamulce ręczne "na krótko" barak dostępu z poziomu VCDS :facepalm: bo nie szło nawet auta wypchnąć z garażu! :kwasny:

Opublikowano

Mam fajne dwie sztuki lamp LED ale okazuje się że 2 szt diodek nie świecą, czy to jest rozbieralne jakoś można to naprawić ??

Opublikowano

rozmawiałem o tym z WRC.. podobno trzeba całe lampy wymieniać

Opublikowano
Mam fajne dwie sztuki lamp LED ale okazuje się że 2 szt diodek nie świecą, czy to jest rozbieralne jakoś można to naprawić ??

Lampy są scalone i brak do smd dostępu, trzeba rozcinać i kleić.

Opublikowano

Oj to lipa straszna, chciałem kiedyś zwykłą żarówkową rozciąć, kiepska sprawa.

Opublikowano
Bogdan co dokładnie u Ciebie? U mnie rozregulował sie immo i laweta powiozła dzisiaj autko do elektryka :facepalm:

odciągałem dzisiaj hamulce ręczne "na krótko" barak dostępu z poziomu VCDS :facepalm: bo nie szło nawet auta wypchnąć z garażu! :kwasny:

Ajjj:kwasny: to chyba ktoś przesadził z rezaniem :kwasny:

Opublikowano

za grube paluchi...:kox: do tych małych pinów w ałdi

Opublikowano

Jędrek, możesz sprawdzić kodowanie rolety elektrycznej u siebie w A5? Juz wszystko założone u mnie, tylko bym potrzebował kodowanie.

Dzięki z góry :)

Opublikowano
za grube paluchi...:kox: do tych małych pinów w ałdi

I już nie ta sprawność, a oko też już nie te:kox::naughty:

Opublikowano

A może zna ktoś opis pinów w złączu tylnej lampy, to jest prawa lampa w błotnik. Który to postojowe, stop a który masa ?

Lampa_R.jpg

Opublikowano

Janusz daj mi na PW swój email to Ci prześlę schemat :wink:

Opublikowano

Oki, dzięki już rozkminiłem :) Ale dzięki, podeślij przyda się na pewno, mail: [email protected]

Lampa_R_b_otnik.jpg

Opublikowano

poszło :wink:

Opublikowano
Jędrek, możesz sprawdzić kodowanie rolety elektrycznej u siebie w A5? Juz wszystko założone u mnie, tylko bym potrzebował kodowanie.

Dzięki z góry :)

napisz gdzie mam sprawdzić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Te Janusz z tego co pamiętam to po czarnym suficie byłą gadka że ni c**ja już nic nie robię... :whistling::decayed:

Opublikowano

Jędrek, w module komfortu. A znasz może Security Access do modułu komfortu? Czy jest taki sam do wszystkich modułów?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.