Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy taka kiera podejdzie u mnie p&p podaję przykładowe zdjęcie bo ta, którą mogę kupić różni się tylko skórą jaką jest obszyta a reszta ta sama czyli multifunkcja polift i ten sam airbag wiem, że kolega race4444 ma taką u siebie i on pisał, że podeszła bez żadnych przeróbek, ale jego B8 jest z 2010r a moja 2008 dlatego mam obawy...każda uwaga mile widziana:wink:

A3,A4,A5,A6,Q5,Q7 S-line kierownica poduszka (3088844493) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Janusz gdzie Ci jebneli ? Gdzieś w Tczewie ??

Pod Ebro w Tcz naparkingu, około 21. Gnojki urwali, nie wierzę ze normalny uczciwy złodziej chciał by się bawić w anteny. Nic tylko złapać, gacie w dół i tym pretem od anteny wpierd... aż by się krew lała, do końca życia by pamiętał.

Dokładnie, ja straciłem chyba ze cztery, w końcu zamontowałem Sirio na stałe, zamiast anteny rekina:wink: (nie mam MMI) i mam spokój, zbiera w miarę ładnie ok 8 km w dobrym terenie nawet więcej, trochę gorzej z nadawaniem, max 3 do 4 km:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz gdzie Ci jebneli ? Gdzieś w Tczewie ??

Pod Ebro w Tcz naparkingu, około 21. Gnojki urwali, nie wierzę ze normalny uczciwy złodziej chciał by się bawić w anteny. Nic tylko złapać, gacie w dół i tym pretem od anteny wpierd... aż by się krew lała, do końca życia by pamiętał.

Dokładnie, ja straciłem chyba ze cztery, w końcu zamontowałem Sirio na stałe, zamiast anteny rekina:wink: (nie mam MMI) i mam spokój, zbiera w miarę ładnie ok 8 km w dobrym terenie nawet więcej, trochę gorzej z nadawaniem, max 3 do 4 km:kwasny:

Czyli masz na dachu ?? Jaka długość bo mam trochę niski pułap w garażu, też miałem Sirio, ale na klapie na magnesie. Może bym się skusił na coś stałego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka, ok 50 cm, będę miał chwilkę to podeślę Ci linka z allegro:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy taka kiera podejdzie u mnie p&p podaję przykładowe zdjęcie bo ta, którą mogę kupić różni się tylko skórą jaką jest obszyta a reszta ta sama czyli multifunkcja polift i ten sam airbag wiem, że kolega race4444 ma taką u siebie i on pisał, że podeszła bez żadnych przeróbek, ale jego B8 jest z 2010r a moja 2008 dlatego mam obawy...każda uwaga mile widziana:wink:

A3,A4,A5,A6,Q5,Q7 S-line kierownica poduszka (3088844493) - motoAllegro

Podejdzie bez problemu, mam taką u siebie, bez żadnych przeróbek p&p:wink:

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ----------

Panowie może szuka ktoś sufitu czarnego do Avanta bez panoramy:wink:

Szukałem, ale już mam za 1400 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy taka kiera podejdzie u mnie p&p podaję przykładowe zdjęcie bo ta, którą mogę kupić różni się tylko skórą jaką jest obszyta a reszta ta sama czyli multifunkcja polift i ten sam airbag wiem, że kolega race4444 ma taką u siebie i on pisał, że podeszła bez żadnych przeróbek, ale jego B8 jest z 2010r a moja 2008 dlatego mam obawy...każda uwaga mile widziana:wink:

A3,A4,A5,A6,Q5,Q7 S-line kierownica poduszka (3088844493) - motoAllegro

Podejdzie bez problemu, mam taką u siebie, bez żadnych przeróbek p&p:wink:

Dzięki:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

dzięki za "ruch" w mojej sprawie. Niestety byłem na testach morskich na statku (serwis), więc nie miałem jak odpisać.

Jak przeczytałem jest kilka nieścisłości co do obcierania. Mam zawias org., nie mam zamiaru nic przy nim grzebać, więc temat odpuszczam.

Jak to się mówi człowiek na stare lata zmienia preferencje ;).

I choć 18" wyglądają rewelacyjnie to standard 16" na "dużych balonach" daje większy komfort :)

Dzięki raz jeszcze za dyskusję w mojej sprawie.

A co do kwestii włamów do aut. Jak kolega z Irlandii wspominał tak i ja we Francji potwierdzam. Kiedyś, co prawda za czasów Golfa IV (jeszcze na polskich blachach) zapomniałem zamknąć auta na noc, a że i okna się domykały po zamknięciu to i dwie przednie szyby były opuszczone. Auto stało przez weekend i nic.

Po zmianie auta mam obawy przyjeżdżać do PL. Choć moja wersja nie ma za wiele do zaoferowania, jednak zawsze jakiś tam lęk pozostaje. I jak Golfa stawiałem gdzie popadnie to A4 już parkuje na strzeżonym. Trochę przykre, ale takie są realia jak auto na francuskich blachach i bez dodatkowego zabezpieczenia. Bo tutaj we Francji nie ma zwyczaju montowania alarmów itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki panowie mam pytanie, znajomy kupił 8k Avant i chciał by sobie wymienić lampy z tyłu na LED , co tam trzeba wyrezać? Z góry thx za podpowiedzi

może ktoś coś podpowie :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki panowie mam pytanie, znajomy kupił 8k Avant i chciał by sobie wymienić lampy z tyłu na LED , co tam trzeba wyrezać? Z góry thx za podpowiedzi

może ktoś coś podpowie :dontknow:

Tak trzeba zmienić/ dodać nowe okablowanie, jest proces kodowania i adaptowania led...

Damianw,

Ja zmieniłem na 245/40/18 z 16', moja opinia jest taka, komfort jest nawet lepszy na 18', auto lepiej trzyma sie zakrętów, guma się tak nie wygina na zakręcie przy prętkości i brak uczucia uciekaja tylu ;)

A jak nie będziesz obniżal auta, to tym bardziej nie przejmuj się ET.

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki panowie mam pytanie, znajomy kupił 8k Avant i chciał by sobie wymienić lampy z tyłu na LED , co tam trzeba wyrezać? Z góry thx za podpowiedzi

może ktoś coś podpowie :dontknow:

Tak trzeba zmienić/ dodać nowe okablowanie, jest proces kodowania i adaptowania led...

Damianw,

Ja zmieniłem na 245/40/18 z 16', moja opinia jest taka, komfort jest nawet lepszy na 18', auto lepiej trzyma sie zakrętów, guma się tak nie wygina na zakręcie przy prętkości i brak uczucia uciekaja tylu ;)

A jak nie będziesz obniżal auta, to tym bardziej nie przejmuj się ET.

iPad Tapatalk HD

No tak właśnie się domyślałem. Kiedyś w starym aucie miałem co prawda 15" ale 245 i jak jeździłem to jak po szynach. O ile tutaj w FR nie mam obaw z takim rozmiarem tak w PL pytania się same nasuwają. Choć w PL jestem może 3-4 razy do roku. Temat wisi w powietrzu. Dzięki za informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym 16 cali nie zniósł z B8, chociaż zimówki takie mam ale latem na 16 to profanacja, masakra i karygodne, zreszta te alu 16 seryjne do A4 to są tak paskudne że jak by mi ktoś nakazał je załozyć to na bank bym se kołpaki do tego przydrutował.

No a co do komfortu to na pewno wysoki balon fajniej przejmuje nierówności, ale stabilność auta jest dyskusyjna. Ja sam miałem od początku 17" po nich były 18" i różnicy nie zauważyłem, ale już 19 " odczułem że bardziej wali na wybojach.

Moim zdaniem 18" dla kogoś kto chce jeszcze odrobinę komfortu i zarazem fajny wygląd to jest dobry rozmiar do tego autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mumen, kwestia gustu i wymagan, ja bym FWD czy R4 w zadnym aucie nie zniosl (pomijam auta ktore z zalozenia nie musza dawac frajdy z jazdy typu kamper itp), a 17 cali uwazam za idealny rozmiar na nasze gowniane drogi. Z jednej strony wystarczajaca ilosc gumy, z drugiej auto sie bardzo dobrze prowadzi w kazdych warunkach. Na 16" bylo slabo pow. 200kmh i czasem w zakretach. Ale ja sie z zewnatrz za duzo mojemu autu nie przygladam, ono sluzy do jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to zwykły zderzak do B8 jest .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki panowie za zamieszanie jeszcze chyba po weekendzie oczy nie te :facepalm:

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak macie jakies fajne linki do aukcji to wklejajcie tu :wink: ===> http://a4-klub.pl/b8-troooop-171/ciekawe-aukcje-allegro-ebay-a4-b8-266087/#post3413828

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mumen, kwestia gustu i wymagan, ja bym FWD czy R4 w zadnym aucie nie zniosl (pomijam auta ktore z zalozenia nie misza dawac frajdy z jazdy typu kamper itp), a 17 cali uwazam za idealny rozmiar na nasze gowniane drogi. Z jednej strony wystarczajaca ilosc gumy, z drugiej auto sie bardzo dobrze prowadzi w kazdych warunkach. Na 16" bylo slabo pow. 200kmh i czasem w zakretach. Ale ja sie z zewnatrz za duzo mojemu autu nie przygladam, ono sluzy do jazdy.

No racja, dla mnie tez przede wszystkim to musi fajnie bezproblemowo jeździć, a wygląd oczywiście kwestia gustu ale i tak im większe tym ładniejsze :decayed:

---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:06 ----------

No i wcale nie jest to dobra cena za takiego zwyklaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, orientuje sie ktos czy przy przedkladce intercoolera z CAGA (koncowka G) na 3.0 tdi (konc. H) bede potrzebowal jakies ekstra rzeczy? Obejmy? Roznia sie srednica we/wy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, orientuje sie ktos czy przy przedkladce intercoolera z CAGA (koncowka G) na 3.0 tdi (konc. H) bede potrzebowal jakies ekstra rzeczy? Obejmy? Roznia sie srednica we/wy ?

chyba jest roznica w srednicach 57mm do 60mm(3.0TDI) o ile dobrze pamietam, ale nie jestem pewien.

jakbys chcial IC to mam swoj stary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...