B8 TrOOOOp

• Gibons

• mumen

Top użytkownicy w tym temacie

A może przymierzał ktoś maskownicę z licznika od A5, czy pasuje do naszego A4, oczywiście łącznie z plastikowymi maskownicami wokół licznika.

Ja do niedawna miałem zamontowane od A5 w piano:wink: nawet mam na zbyciu komplecik:naughty: jest trochę kombinacji z licznikiem, ale się da:thumbup1:

Masz jakieś foto jak to wyglądało ? Miałeś sama maskownicę w piano od A5, czy przednia cześć licznika też ??

---------- Post dopisany at 00:52 ---------- Poprzedni post napisany at 00:49 ----------

Panowie mam pytanie jakie sa roznice w tych koncowkach wydechu? Czy sa to roznice w wygladzie, wielkosci, grubosci? I czy sa jakies dedykowane do s-line?

8K0 071 761

8K0 071 762

8K0 253 825 D

Potrzebuje do b8 avant podwojne po jednej stronie.. Z gory dzieki za odp.

Nie wiem jaka różnica, ale jak byś potrzebował to mam kompletny wydech z dwururką na jedną stronę, pochodzi z mojego traktorka.

Z Adako :wink:

---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:38 ----------

Przejrzyj sobie fotki na http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-76/b8-caha-czarna-lalunia-273058/ przednia część licznika też do wymiany od A5 i najlepiej tarcze też od A5

Z Adako :wink:

No jest pięknie, bardzo nawet pięknie. To już zachorowałem na takie cosik. Tarczki sobie mam zamiar wstawić białe jak w R8, tylko właśnie mi brakowało tej ramki wkoło a od A5 była by w sam raz. A gałę musiałeś cośprzerabiać od S4 czy pasuje bez przeróbek, ktoś tu wrzucał ostatnio link do Allegro z taką gałką.

W sumie to z Gdyni do Tczewa nie daleko, może gdzieś trafię na Twoją furę.

qnia.jpg

Z Adako :wink:

W sumie to z Gdyni do Tczewa nie daleko, może gdzieś trafię na Twoją furę.

Gałkę trzeba przerabiać, inna średnica trzpienia jest w automacie i w manualu:wink:

Wymieniał może ktos listwy wokół szyb. Mam w chromie i zamierzam je zamienić na czrne lub pomalować, ale tak czy tak muszę zdemontować. U kumpla były kołki a tu u nas nie widzę mocowania, jak to dziadostwo jest zaczepione ... Da się w ogóle tak zdemontować żeby nie uszkodzić ??

Panowie chciałem zapytać o moduł bluetootha czym różnią się oznaczenia A,B.C itd ? numer ten sam tylko inne litery np 8T0 862 335 C

hmmm mi to robili w ASO :) a w sedanie ( w Avancie na pewno ) nie jest tak ze w tylnej szybie bocznej uszczelka z listwą chrom nie jest razem zwulkanizowana z szybą ?

W zaleznosci od rocznika zmieniało sie po kolei A,B,C itd.

Wiecie moze jak przywrocic ustawienia fabryczne w MCE?

Masz Long coding z poprzednich lub pierwszych zapisanych logów. Nie masz niestety adaptacji kanałów. Wiem że aso może Ci wygrać ustawienia fabrycznie do twojego VIN.

iPad Tapatalk HD

Panowie, mam cholerny problem, musze przeprowadzić adaptację klimatyzacji, bo się nie chce włączać i wyskakuje błąd o tym informujący. Czy wie ktoś jak to ogarnąć?

jaki nr błędu?

W tej chwili nie pamiętam, ale są dwa - jeden to czujnik ciśnienia klimy, a drugi właśnie adaptacji. Czujnik wymieniony, czynnik jest. Próbowałem wyczycić błędy i kabel mi sie wykrzaczył. Od tamtego czasu jak wciskam przycisk AC na panelu to nie ma reakcji.

W zaleznosci od rocznika zmieniało sie po kolei A,B,C itd.

Dzięki Grześ ;)

zobacz na wątek Łukasza http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-240/klimatyzacja-dziala-help-logi-270676/index4.html

• Ostatnio przeglądający   1 użytkownik