Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie, czy na pompie ABS/sterownik ESP w A4 B8 jest CP?

z tego co wyczytałem to jest :wink:

A jednak nie ma :kox: Post WRC

"Nie jestem pewny na 100% ale jezeli chodzi o Ochrone Komponentu w sterowniku to mam info ze potrzeba tylko LOGIN (kod wejsciowy) Security Access ."

"Znamy go ..... znamy go 61378 :)"

reszta w tym wątku RKA czyli TPMS

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Co potrzeba zeby wrzucić kiere poliftową do b8?

---------- Post dopisany at 00:52 ---------- Poprzedni post napisany at 00:49 ----------

Potrzebuje nr lewego (Patrz foto) mocowania słonecznika S-line :hi:

Nie dodałem Foty :facepalm:

W tej aukcji jest ---> DASZEK PRZECIWSŁONECZNY AUDI S-LINE A4, A5, Q5 8K0 (3332927543) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

lewe mocowanie

Opublikowano
Panowie, czy na pompie ABS/sterownik ESP w A4 B8 jest CP?

z tego co wyczytałem to jest :wink:

A jednak nie ma :kox: Post WRC

"Nie jestem pewny na 100% ale jezeli chodzi o Ochrone Komponentu w sterowniku to mam info ze potrzeba tylko LOGIN (kod wejsciowy) Security Access ."

"Znamy go ..... znamy go 61378 :)"

reszta w tym wątku RKA czyli TPMS

No to dobrze, pompa pod Hill Assist i monitorowanie ciśnienia zamówiona :D, nowe koła też już jadą i parę innych gratów :)

Tylko cholerna klima mnie dobija... Nic, w czwartek w PL to podjadę do jakiśch magików i niech patrzą...

Opublikowano
Panowie, czy na pompie ABS/sterownik ESP w A4 B8 jest CP?

z tego co wyczytałem to jest :wink:

A jednak nie ma :kox: Post WRC

"Nie jestem pewny na 100% ale jezeli chodzi o Ochrone Komponentu w sterowniku to mam info ze potrzeba tylko LOGIN (kod wejsciowy) Security Access ."

"Znamy go ..... znamy go 61378 :)"

reszta w tym wątku RKA czyli TPMS

No to dobrze, pompa pod Hill Assist i monitorowanie ciśnienia zamówiona :D, nowe koła też już jadą i parę innych gratów :)

Tylko cholerna klima mnie dobija... Nic, w czwartek w PL to podjadę do jakiśch magików i niech patrzą...

nom ta klima w b8 cos szwankuje na potęge, ale potomni bedą mieli łatwiej :wink:

Opublikowano

o co chodzi z ta klima? co jest nie tak?

Opublikowano

Klime trzeba sprawdzac raz w roku :hi: dobić czynnika oraz oleju .

Usterki z niczego raczej sie nie biorą :wink:

Opublikowano
Klime trzeba sprawdzac raz w roku :hi: dobić czynnika oraz oleju .

Usterki z niczego raczej sie nie biorą :wink:

Grzesiu, gdybym nie dbał to miałbym do siebie pretensje. Czasami jednak złośliwość rzeczy martwych wychodzi... :kwasny:

Opublikowano

18 - 8k0 805 201

19 - 8k0 121 276 a

20 - 8k0 121 268 c

Opublikowano
18 - 8k0 805 201

19 - 8k0 121 276 a

20 - 8k0 121 268 c

Dziękuje
Opublikowano

myślałem, że zakoduję sobie otwieranie i zamykanie szyb z pilota, a tu d*pa.. vcds nie przyjmuje kodowania :thumbdown: tak samo nie działa mi wentylacja :thumbdown:

Opublikowano
myślałem, że zakoduję sobie otwieranie i zamykanie szyb z pilota
Serio tego nie masz? Myślałem ze to wszystkie audi maja w standardzie:eusathink:

____________

Może mi ktoś sprawdzić w ETKA czy pompa hamulcowa i servo maja taki sam numer w 2.0 tfsi jak w S4? Z góry wielkie dzięki:wink:

Opublikowano

U mnie też to jest a wątpię żeby ktoś coś kodował wcześniej. Jak przytrzymam dłużej guzik od otwierania/zamykania to uchyla/domyka

Opublikowano
myślałem, że zakoduję sobie otwieranie i zamykanie szyb z pilota, a tu d*pa.. vcds nie przyjmuje kodowania :thumbdown: tak samo nie działa mi wentylacja :thumbdown:

dziwne... ja w mojej gołej b6 to mialem...

Opublikowano

U mnie domykanie było wyłączone, ale jak dobrze pamietam uruchomiłem z Menu CAR MMI :whistling:

Grzebałeś tam Jędrek?

Opublikowano

Potrzebuje schematu połączeń klimątronika 3 strefowego, deski pospadały, nagrzewnica 3 strefa juz siedzi ale jeszcze potrzebuje schematy połączeń tych dodatkowych czujnikow... Please!

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
myślałem, że zakoduję sobie otwieranie i zamykanie szyb z pilota
Serio tego nie masz? Myślałem ze to wszystkie audi maja w standardzie:eusathink:

nie ma :facepalm::facepalm::facepalm: bezsens totalny.. niby fajnie wyposażone auto, a takiej pierdoły brakuje :thumbdown:

U mnie domykanie było wyłączone, ale jak dobrze pamietam uruchomiłem z Menu CAR MMI :whistling:

Grzebałeś tam Jędrek?

w MMI nie grzebałem, dzięki za radę.. będę musiał spojrzeć :good:

Opublikowano

czy zderzak tylny z polifta avant da się założyć do przedlifta?? :whistling:

Opublikowano
czy zderzak tylny z polifta avant da się założyć do przedlifta?? :whistling:

Tak, tylko ślizgi musisz zmienic :wink:

Opublikowano
U mnie domykanie było wyłączone, ale jak dobrze pamietam uruchomiłem z Menu CAR MMI :whistling:

Grzebałeś tam Jędrek?

już działa, dzięki za radę! nie pomyślałem o MMI, od razu podpiąłem VCDS'a :grin::grin::grin:

ale wentylacja mi nie działa :thumbdown: jutro zamówię chyba lepszego vcds'a to może wtedy pójdzie :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.