Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ale przy dojazdówce ??

tak

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak niemasz suba od B&O w bagażniku to idzie ta ze styropianem plus pokrywka, a koło wchodzi na górę.

Opublikowano

Mam suba właśnie... Jest sub koło niego akumulator na aku jest mocowanie na koło potem wchodzi koło i na to już nic nie ma. Podnośnik i kompresor mam luzem i właśnie nie wiem jak to jest montowane od nowości. Bo chyba nie ręcznikiem owinięte jak mam w tej chwili :P

---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ----------

Zrobie potem foto jak to wyglada u mnie

Opublikowano

Wydaje mi się ze jest tak jak Alvaro mówi: "albo,albo". Zobacz na numer kompresorka, może od B7:wink:

Z takim wyposażeniem i kolczatka cie nie zatrzyma:decayed:

Opublikowano

Mam taki kompresot tylko nie mam tego plastiku.... dalej nie wiem jak jest w oryginale przy dojazdówce.... a może mi ktoś pokazać jak wygląda jego podnośnik ; >

Audi A4 8K0 Kompresor (3300811788) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

AUDI A4 8K lewarek kompresor zestaw naprawczy (3315012841) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

w tym styropianie są na górze wycięte otwory na kompresor i flaszę: :wink:

Audi a4 b8 8k a5 zestaw naprawczy koła lewarek (3335035032) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

nie wiem wtedy czy sub z B&o się wtedy zmieści :whistling:

Opublikowano
Opublikowano
dl8k.jpg
Opublikowano

Hmm tam masz suba tak ? mam tak samo z tym że nie mam tego plastiku na podnośnik na to mi przychodzi zapasówka i jest dokrecana taką plastikową śrubą no i potem pokrywa podłogi... hmm to ciekawe gdzie ten kompresor ma być normalnie chyba że jak jest zapasówka to kompresora nie ma

Opublikowano
jest zapasówka to kompresora nie ma

No przecież pisze na gorze ze abo abo:decayed:

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

* - Z wyjątkiem WRC:wink:

Opublikowano

No ja też mam to i to :P a grześ gdzie Ty masz kompresor ? mógłbyś pstryknąć foto tej wnęki jak podniesiesz podłogę bagażnika ?

Opublikowano

Sorry Gibon za rozrzedzenie wątku, ale nie mam co z kasa zrobić po sprzedaniu smerfa:jerk:

Potrzebuje inna taśmę/sterownik do łopatek?(tą ruska onlineEtka mnie zabijecie:facepalm:).

Opublikowano
Jutro pstrykne :wink:

Bede wdzieczny ;)

Opublikowano

Panowie ile kosztuje w aso czujnik jakości powietrza z wytyka i pinami?

8K0907659A Grześ, Bogdan, też macie z literką A?

Są na alledrogo po 100zl i sie zastanawiam...

Został mi tylko jeden błąd po zmianie na 3 strefy.

Nie idzie go wyłączyć w klimatroniku w adaptacjach jest tylko ustawianie czułości jego w zakresie 1-4 :(

Grześ jak masz zamiar zakładać webasto, to nie zakładaj modułu dogrzewania w nagrzewnicy, wyczytałem że się wykluczają wzajemnie.

Albo Z35 albo J364 o ile to jest to...

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

312zł brutto

Opublikowano
312zł brutto

Dzieks ;)

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
Sorry Gibon za rozrzedzenie wątku, ale nie mam co z kasa zrobić po sprzedaniu smerfa:jerk:

Potrzebuje inna taśmę/sterownik do łopatek?(tą ruska onlineEtka mnie zabijecie:facepalm:).

Nie musisz zmieniać :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.