Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

jak niemasz suba od B&O w bagażniku to idzie ta ze styropianem plus pokrywka, a koło wchodzi na górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam suba właśnie... Jest sub koło niego akumulator na aku jest mocowanie na koło potem wchodzi koło i na to już nic nie ma. Podnośnik i kompresor mam luzem i właśnie nie wiem jak to jest montowane od nowości. Bo chyba nie ręcznikiem owinięte jak mam w tej chwili :P

---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ----------

Zrobie potem foto jak to wyglada u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze jest tak jak Alvaro mówi: "albo,albo". Zobacz na numer kompresorka, może od B7:wink:

Z takim wyposażeniem i kolczatka cie nie zatrzyma:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki kompresot tylko nie mam tego plastiku.... dalej nie wiem jak jest w oryginale przy dojazdówce.... a może mi ktoś pokazać jak wygląda jego podnośnik ; >

Audi A4 8K0 Kompresor (3300811788) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

AUDI A4 8K lewarek kompresor zestaw naprawczy (3315012841) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym styropianie są na górze wycięte otwory na kompresor i flaszę: :wink:

Audi a4 b8 8k a5 zestaw naprawczy koła lewarek (3335035032) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

nie wiem wtedy czy sub z B&o się wtedy zmieści :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm tam masz suba tak ? mam tak samo z tym że nie mam tego plastiku na podnośnik na to mi przychodzi zapasówka i jest dokrecana taką plastikową śrubą no i potem pokrywa podłogi... hmm to ciekawe gdzie ten kompresor ma być normalnie chyba że jak jest zapasówka to kompresora nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest zapasówka to kompresora nie ma

No przecież pisze na gorze ze abo abo:decayed:

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

* - Z wyjątkiem WRC:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też mam to i to :P a grześ gdzie Ty masz kompresor ? mógłbyś pstryknąć foto tej wnęki jak podniesiesz podłogę bagażnika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Gibon za rozrzedzenie wątku, ale nie mam co z kasa zrobić po sprzedaniu smerfa:jerk:

Potrzebuje inna taśmę/sterownik do łopatek?(tą ruska onlineEtka mnie zabijecie:facepalm:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile kosztuje w aso czujnik jakości powietrza z wytyka i pinami?

8K0907659A Grześ, Bogdan, też macie z literką A?

Są na alledrogo po 100zl i sie zastanawiam...

Został mi tylko jeden błąd po zmianie na 3 strefy.

Nie idzie go wyłączyć w klimatroniku w adaptacjach jest tylko ustawianie czułości jego w zakresie 1-4 :(

Grześ jak masz zamiar zakładać webasto, to nie zakładaj modułu dogrzewania w nagrzewnicy, wyczytałem że się wykluczają wzajemnie.

Albo Z35 albo J364 o ile to jest to...

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Gibon za rozrzedzenie wątku, ale nie mam co z kasa zrobić po sprzedaniu smerfa:jerk:

Potrzebuje inna taśmę/sterownik do łopatek?(tą ruska onlineEtka mnie zabijecie:facepalm:).

Nie musisz zmieniać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...