Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście bardziej podoba mi się ten z przed liftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Osobiście bardziej podoba mi się ten z przed liftu.

Mi też, ale zmieniał napewno Bogdan (proximpuch) czy jakos tam :wink:

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

Panowie, zakladał ktoś haka :whistling: Chodzi mi podłączenie sterownika... mam plana na haka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat mam Avanta więc problemu nie ma. Szkoda że tak cenią się za te zderzaki mój już ma najlepsze czasy za sobą. A jak zmieniać to na lepszy:decayed:

Z polifta pasuje bez problemu, trzeba wymienić tylko boczne ślizgi:wink: są inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już mowa o zderzaku to zapytam o końcówki wydechu:decayed:

Zakupiłem takie cudo

zderzak.jpg

i teraz pytanie co zrobić z końcówkami wydechu?? Wystarczy tylko założyć nakładki czy trzeba przerabiać (ciąć, spawać) :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo dobre wygłuszenie drzwi nawet na seryjnych głośnikach będzie słyszalne. To tak jakbyś miał głośnik zamontowany w byle skrzynce, zbitej byle jak, ze szparami i prześwitami, w dodatku z cienkiej sklejki - głośnika zagra ale kiepsko, teraz pomyśl o porządnej kolumnie, ciężka, sztywna, skręcona i sklejona - głośnik zagra od razu lepiej. Drzwi wyklejasz matami po to aby je uszczelnić, wyeliminować rezonanse, aby zrobić z drzwi coś co przypominać będzie choć trochę dobrą kolumnę ( zbliży się do niej ). Do tego piankami wyklejasz boczek aby wyeliminować stukania, pukania, trzeszczenia i skrzypienia.

Do takich dobrze zrobionych drzwi warto wsadzić lepszy głośnik, ale znów aby głośnik pokazał na co go stać trzeba go popędzić ze wzmacniacza.

Wszystkie fabryczne super sound systemy dają efekt takie, że mamy wrażenie : wooow ale napierdziela! Dźwięk jest wszędzie, z tyłu, z przodu, po środku itd.

Jednak to nie jest dobre do odsłuchu muzyki bo muzyka to stereo ( no może poza koncertami itp w 5.1 ), więc słuchamy jej tylko z głośników przednich ( drzwi + słupki ewentualnie trójkąty lusterek ), dopiero wtedy mamy fajną 'scenę', dobre rozlokowanie źródeł dźwięku, wokal gdzieś po środku, instrumenty pojawiają się przed nami, obok, dalej, bliżej, dopiero wtedy mamy fajne stereo w aucie :) Lepiej jest zrobić dobry system przedni, niż super b&o nawet z 30 głośnikami w aucie.

ale tak nie rób :facepalm: horror movie

---------- Post dopisany at 09:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ----------

jak już mowa o zderzaku to zapytam o końcówki wydechu:decayed:

Zakupiłem takie cudo

http://s24.postimg.org/vk2cihotd/zderzak.jpg

i teraz pytanie co zrobić z końcówkami wydechu?? Wystarczy tylko założyć nakładki czy trzeba przerabiać (ciąć, spawać) :eusathink:

końcówki wsuwasz i przykręcasz - fajny s-linek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tych ORI chyba nawet się nie przykręca :eusathink: przynajmniej u mnie na poprzednim wydechu nie były przykręcone tylko wsunięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo dobre wygłuszenie drzwi nawet na seryjnych głośnikach będzie słyszalne. To tak jakbyś miał głośnik zamontowany w byle skrzynce, zbitej byle jak, ze szparami i prześwitami, w dodatku z cienkiej sklejki - głośnika zagra ale kiepsko, teraz pomyśl o porządnej kolumnie, ciężka, sztywna, skręcona i sklejona - głośnik zagra od razu lepiej. Drzwi wyklejasz matami po to aby je uszczelnić, wyeliminować rezonanse, aby zrobić z drzwi coś co przypominać będzie choć trochę dobrą kolumnę ( zbliży się do niej ). Do tego piankami wyklejasz boczek aby wyeliminować stukania, pukania, trzeszczenia i skrzypienia.

Do takich dobrze zrobionych drzwi warto wsadzić lepszy głośnik, ale znów aby głośnik pokazał na co go stać trzeba go popędzić ze wzmacniacza.

Wszystkie fabryczne super sound systemy dają efekt takie, że mamy wrażenie : wooow ale napierdziela! Dźwięk jest wszędzie, z tyłu, z przodu, po środku itd.

Jednak to nie jest dobre do odsłuchu muzyki bo muzyka to stereo ( no może poza koncertami itp w 5.1 ), więc słuchamy jej tylko z głośników przednich ( drzwi + słupki ewentualnie trójkąty lusterek ), dopiero wtedy mamy fajną 'scenę', dobre rozlokowanie źródeł dźwięku, wokal gdzieś po środku, instrumenty pojawiają się przed nami, obok, dalej, bliżej, dopiero wtedy mamy fajne stereo w aucie :) Lepiej jest zrobić dobry system przedni, niż super b&o nawet z 30 głośnikami w aucie.

ale tak nie rób :facepalm: horror movie

---------- Post dopisany at 09:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ----------

jak już mowa o zderzaku to zapytam o końcówki wydechu:decayed:

Zakupiłem takie cudo

http://s24.postimg.org/vk2cihotd/zderzak.jpg

i teraz pytanie co zrobić z końcówkami wydechu?? Wystarczy tylko założyć nakładki czy trzeba przerabiać (ciąć, spawać) :eusathink:

końcówki wsuwasz i przykręcasz - fajny s-linek :wink:

Jak kupisz ori, to tylko wsuwasz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ma ktoś nr tych końcówek ??:whistling: ew. wie ile kosztują w ASO??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była ostatnio promocja w ASO coś koło 280zł za końcówki o ile dobrze pamiętam :wink:

przyszedł wreście czujnik jakości powierza - zero błędów w klimie będzie! :decayed:

alvaro - robisz te 3 strefy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiało , działaj :wink: do odważnych świat należy :kox: jak to mówią starzy górale :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje zdjąć wentylator chłodnicy, ma ktos jakąś podpowiedz? trzeba zwalac poł przodu :facepalm: ?

Może ma ktoś na sprzedaż wentylator lub same śmigło

Jak Łukasz, udało się ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje zdjąć wentylator chłodnicy, ma ktos jakąś podpowiedz? trzeba zwalac poł przodu :facepalm: ?

Może ma ktoś na sprzedaż wentylator lub same śmigło

Jak Łukasz, udało się ? :wink:

Udało się :banan:

Klima zabanglała :jerk:

jutro wiecej szczegółów bo jestem K.O :facepalm: i o 5 rano lece na Szczecin odebrac synka ze szpitala, ale może wieczorkiem opisze to w moim wątku...

Powiem tylko ze da rade bez demontażu całego pasa :decayed:

---------- Post dopisany at 02:07 ---------- Poprzedni post napisany at 01:25 ----------

Panowie , chce wymienic sprzęgło bo coś mi pomału zaczyna szwankować....

Pytanko:

Jakie najlepiej kupić (sachs/luk/another)?

Czy może ktoś zna rzetelnego dostawce za dobrą kase?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko :wink: czyli co było przyczyną niedziałającej klimy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko :wink: czyli co było przyczyną niedziałającej klimy ?

Pewnie rozpieprzony wentylator, przy słabym chłodzeniu ciśnienie w układzie się zwiększa i wyłącza sprężarkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan sprawdź PW, znalazłem coś odnośnie data conection w mmi3g plus może teraz się uda ;)

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...