Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ile chcesz za niego napisz na PW i skąd jesteś :)

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja w przyszłym tygodniu będę swój od 3.0 TDI sprzedawał :decayed: Tylko nie wiem czy z A5 podejdzie do Was?

Tak bedzie pasił :wink:

Opublikowano
Ja w przyszłym tygodniu będę swój od 3.0 TDI sprzedawał :decayed: Tylko nie wiem czy z A5 podejdzie do Was?

Podejdzie podejdzie bo taki właśnie mam u siebie, zresztą numery są te same co w A4, tylko musiałem dospawać jeden hak po środku do przywieszenia, ale luz każdy szpec od wydechu to ogarnie w mig :)

Opublikowano
http://s2.postimg.org/r6ev58edx/image.jpg

Takie cosik zawitało do mnie z naviservice:decayed: Czy podłączał ktoś taki tuner pod MMI 3G i ma trochę wiedzy jak to zrobić ???

jak już się dowiesz to daj cynka na pw sam się do tego przymierzam? za ile wytargałeś?

Opublikowano
Panowie zaczynam powoli drążyć temat car audio, przygotowywać się do dłubania i mam pytanie dotyczące drzwi przednich. Na załączonym foto ( źródło allegro ) zaznaczyłem na czerwono środkowy element i mam pytanie czy to jest jakiś element demontowalny, przykręcony, wklejony ?

http://s17.postimg.org/or9mh6v4b/drzwi_a4b8.jpg

Wygląda to na idealne miejsce żeby dostać się do środka drzwi w celu ich wyklejenie matami. Miałbym wtedy 2 miejsca do operowania w środku : właśnie przez ten element i przez otwór głośnikowy. Zastanawiam się tylko czy przypadkiem nie ma podobnej sytuacji do tej jaką miałem w superbie2, też miałem po środku taki fajny element ale z drugiej strony był zamocowany mechanizm podnoszenia szyb a chciałbym uniknąć ruszania silnia i mechanizmy szyb i w miarę możliwość najlepiej było by nie ruszać tego co się da.

Tutaj foto tego co chciałbym w audicy zrobić z drzwiami ( foto z poprzedniego projektu mojego ):

http://s24.postimg.org/uuyb1ckpd/superb18.jpg

Drzwi widać z zewnątrz oklejone matami STP, w środku całość również wyklejona dokładnie, część plastików zwłaszcza kostki złączeniowe zapsikane wygłuszaczem w sprayu, boczki oczywiście też wyklejone, tylko że pianką żeby uniknąć wszelkiego trzeszczenia i innych wkurzających dźwięków :

http://s18.postimg.org/xvy9tc2mt/auperb5.jpg

Myślę że grzebnięcie drzwi w a4 nie będzie trudne, ważne tylko dla mnie jest aby uniknąć ściągania i demontażu mechaniki i elektroniki z drzwi, bo jak znam swoje możliwości i szczęście to zawsze coś spierdziele potem.

Tak ten zaznaczony element mozesz wyjąc , ja u siebie tez dawałem maty .

Dostep jest od głosnika jeszcze .

Grzesiek, jakiej firmy maty u siebie kleiłeś, zaczynam nad tym mysleć bo będę miał rozebrane drzwi i tak się zastanawiam co było by wskazane tam wkleić tak żeby się na darmo nie narobić :)

Opublikowano

Najlepsze maty cena\jakość to STP

Opublikowano

Panowie, pamięta ktoś gdzie może być wątek o montażu listew s-line ?, wiem, że gdzieś to było, ale za cholerę nie mogę znaleźć:facepalm:

Opublikowano
Panowie, pamięta ktoś gdzie może być wątek o montażu listew s-line ?, wiem, że gdzieś to było, ale za cholerę nie mogę znaleźć:facepalm:
O jakich listwach mówisz? Jeżeli progowe to montujesz na taśmę 3M, a co do drzwiowych to drzwi mają specjalne zaczepy wsuwasz ją w nie i na końcu przykręcasz na srubkę:wink:
Opublikowano
Panowie, pamięta ktoś gdzie może być wątek o montażu listew s-line ?, wiem, że gdzieś to było, ale za cholerę nie mogę znaleźć:facepalm:
O jakich listwach mówisz? Jeżeli progowe to montujesz na taśmę 3M, a co do drzwiowych to drzwi mają specjalne zaczepy wsuwasz ją w nie i na końcu przykręcasz na srubkę:wink:

progowe, ori s-line do B8, wiem, że na taśmę 3 M, ale podobno dodatkowo dają jeszcze klej do szyb, ktoś opisywał jak to montował, tylko nie mogę zlokalizować:kwasny:

Opublikowano
Panowie, pamięta ktoś gdzie może być wątek o montażu listew s-line ?, wiem, że gdzieś to było, ale za cholerę nie mogę znaleźć:facepalm:
O jakich listwach mówisz? Jeżeli progowe to montujesz na taśmę 3M, a co do drzwiowych to drzwi mają specjalne zaczepy wsuwasz ją w nie i na końcu przykręcasz na srubkę:wink:

progowe, ori s-line do B8, wiem, że na taśmę 3 M, ale podobno dodatkowo dają jeszcze klej do szyb, ktoś opisywał jak to montował, tylko nie mogę zlokalizować:kwasny:

Możesz dla pewności dać jakiś klej ale jak dobrze przykleisz na taśmę będzie trzymać. Chociaż tak jak Grzesiek pokazał można trochę dać kleju żebyś potem nie zbierał ich z drogi:decayed:
Opublikowano
Panowie, pamięta ktoś gdzie może być wątek o montażu listew s-line ?, wiem, że gdzieś to było, ale za cholerę nie mogę znaleźć:facepalm:
O jakich listwach mówisz? Jeżeli progowe to montujesz na taśmę 3M, a co do drzwiowych to drzwi mają specjalne zaczepy wsuwasz ją w nie i na końcu przykręcasz na srubkę:wink:

progowe, ori s-line do B8, wiem, że na taśmę 3 M, ale podobno dodatkowo dają jeszcze klej do szyb, ktoś opisywał jak to montował, tylko nie mogę zlokalizować:kwasny:

Możesz dla pewności dać jakiś klej ale jak dobrze przykleisz na taśmę będzie trzymać. Chociaż tak jak Grzesiek pokazał można trochę dać kleju żebyś potem nie zbierał ich z drogi:decayed:

No właśnie o to mi chodzi, żeby nie odpadły przy 200/h:decayed: dzięki Włodek:hi:pozdrawiam

Opublikowano

Jakie są numery tych listew ? one chyba są tańsze w ASO niż na allegro...

PS . Panowie jeżeli chciałbym wymienić tylny zderzak na S-line to czy potem będę musiał kalibrować Side Assist po ściągnięciu zderzaka ?

Opublikowano

Lepiej brać z ASO 8K0954832A I 8K0954831A :wink: zresztą jest cały spis w odpowiednim wątku:wink:

Opublikowano
Jakie są numery tych listew ? one chyba są tańsze w ASO niż na allegro...

PS . Panowie jeżeli chciałbym wymienić tylny zderzak na S-line to czy potem będę musiał kalibrować Side Assist po ściągnięciu zderzaka ?

Nie musisz :wink: tylko wyłacz zapłon

Opublikowano

może lamerskie pytanie ale zapytam, ringi w chromie w kratki do przeciwmgielnych to kupuje się całe kratki czy z czegoś przerabia??

Opublikowano
może lamerskie pytanie ale zapytam, ringi w chromie w kratki do przeciwmgielnych to kupuje się całe kratki czy z czegoś przerabia??

Masz dwie mozliwosci :wink: albo ORI ringi z A5 lub dobre zamienniki z ALLEGRO

Opublikowano
może lamerskie pytanie ale zapytam, ringi w chromie w kratki do przeciwmgielnych to kupuje się całe kratki czy z czegoś przerabia??

Masz dwie mozliwosci :wink: albo ORI ringi z A5 lub dobre zamienniki z ALLEGRO

A widziałeś gdzieś Grzesiu dobre zamienniki z Allegro? jakiś link ?

Opublikowano
:thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.