Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Myślisz Jarek, że to najprostszy sposób na demontaż Gatewaya? :grin:

:polew:

nie! chciałem tylko dobrze odkurzyć auto :wink:

Dwa dni rozbierania troszkę mnie przeraża :shock3::dancing:

dasz radę :grin:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szukam lampy DIODY do sedana w klape prawa strona A4 8K :angry: .Trzy tyg.temu wymieniłem lewa spaliła sie trzecia dioda na dole ,a teraz dokładnie to samo w prawej lampie :kwasny: żadnych błedów w kompie ,co jest grane ????

Opublikowano

Panowie, dużo jest roboty z wyjęciem panelu MMI z przyciskami?

Opublikowano

tunel5.png

– Sięgnąć ręką pod wkład konsoli środkowej strzałka A i wyjąć go ostrożnie w górę z konsoli środkowej strzałka B.

– Rozłączyć elektryczne złącza wtykowe i wyjąć ostrożnie wkład konsoli środkowej poprzez dźwignię przełączania zakresów / dźwignię zmiany biegów.

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 720x550px.

83266701.jpg

***** W przypadku zbyt gwałtownego pociągnięcia w górę wkładu konsoli środkowej może zostać uszkodzona blokada przy przycisku układu zezwolenia na wejście i uruchomienie , ponieważ przewód elektryczny prowadzący do przycisku jest nieco krótki. Wkład konsoli środkowej ostrożnie poluzować i pociągnąć w górę ***** .

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 720x550px.

53168422.jpg

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 720x550px.

21143074.jpg

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 720x550px.

36474761.jpg

Panel wyciagasz do góry i odpinasz wtykę :wink:

Opublikowano

będę musiał wymienić swój panel bo joystick w pokrętle mi się urwał :facepalm: nie wiem w ogóle kiedy i jakim sposobem :thumbdown:

Opublikowano
będę musiał wymienić swój panel bo joystick w pokrętle mi się urwał :facepalm: nie wiem w ogóle kiedy i jakim sposobem :thumbdown:

To już 3G +, a co?!

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

3G wystarczy mi w zupełności :decayed:

Opublikowano

przez ostatnie kilka dni bawiłem się 3G+ (w Bogdanowej Laluni) i powiem że wymiata :wink:

Opublikowano

domyślam się.. :naughty: ale trzeba coś kasy odłożyć na wakacje bo mi dziewczyna żyć nie da :grin:

Opublikowano

czy 3g odczytuje filmy DVD?? :whistling: 3g+ to wiem na 100% Czy ktoś już przerabiał 3g na 3g+??

Opublikowano

3g odczytuje dvd ale tylko z plyt ,

3g+ odczytuje dvd i divx i z plyt i z kart sd i z dysku

Opublikowano

Mam pytanie czy posiada ktoś zdjęcie wnęki bagażnika w wersji avant z dojazdówką. Co tam powinno się znajdować ?

Opublikowano

Dzięki :wink:

Opublikowano
Mam pytanie czy posiada ktoś zdjęcie wnęki bagażnika w wersji avant z dojazdówką. Co tam powinno się znajdować ?

Szukaj na forum w dziale części, ja dokupywalem dojazdowkę ale nie zmieniałem plastików ani styropianu. Na Allegro można czasami dostać ale komplety są dość drogie około 500zl :(

Opublikowano

Ja mam ori dojazdówkę od nowości. Tylko gdzieś na allegro widziałem taki plastik na kompresor ( u mnie kompresor jest luzem ) i teraz nie wiem czy jest luzem bo jest dojazdówka czy poprzedni właściciel go gdzieś przesiał.

Opublikowano
  • Autor

Jak jest dojazdówka to nie ma kompresora więc poprzednik musiał dorzucić go ekstra :wink::decayed:

Opublikowano

Łukasz jest miejsce w pudełku i styropianie na kompresor i flaszkę z płynem, jak masz dojazdówkę też.

Widziałem takie komplety (styropian, pokrywka, klucze, lewarek, kompresor i butelka) jak szukałem koła do swojej kozy :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ale przy dojazdówce ??

Opublikowano

Czegoś mi na bank brakuje. Dojazdówka była od nowości bo mam nawet papier z wysposażeniem dodatkowym który był przy kupnie. Klucze mam za siedzeniami tylnymi potem jest pokrywa nad dojazdówką i dojazdówka przykręcana bez pokrywy i pod nią akumulator i sub od B&O. Kompresor mam luzem i podnośnik też więc na bank brakuje jakiegoś plastiku,

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.