Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To przypadek. Daj link żeby w jednym pytać najlepiej.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Za dużo zabawy. Odpuszczam temat:decayed:

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

Jeszcze jedno pytanko ma ktoś link gdzie były opisane jakie kostki trzeba do lamp NEON LED z lifta?

Opublikowano

Dziękuje WRC po raz kolejny:hi:

Opublikowano

Wie ktoś gdzie można zamontować ledy (nie neony) tak jak w oryginalne w okolicach Krakowa - Katowic - Bielska Białej ?

---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ----------

ledy rzecz jasna do b8 avant

Opublikowano

w Rzeszowie u WRC :decayed: w Krakowie Cuber montował w navipol chyba :wink:

Opublikowano

No do Rzeszowa mam kawałek z 300km w jedną stronę, ale być może będę chciał jeszcze tempomat i składane lustra ogarnąć to się zobaczy :)

---------- Post dopisany at 10:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ----------

Orientuje się ktoś jaka jest dobra cena za zderzak tył S-line i za dokładkę 2rurke ?

Opublikowano

Czy jest możliwość zakodowania aby po wyjęciu (czy zgaszeniu silnika) automatycznie włączał się hamulec ręczny ??

Opublikowano
No do Rzeszowa mam kawałek z 300km w jedną stronę, ale być może będę chciał jeszcze tempomat i składane lustra ogarnąć to się zobaczy :)

---------- Post dopisany at 10:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ----------

Orientuje się ktoś jaka jest dobra cena za zderzak tył S-line i za dokładkę 2rurke ?

Avant zderzak jak ładny to 400 - 500, do poprawek jak poszukasz to może za 300 się uda, Sedan to już od około 700 - 800 w górę.

Dokładki nie warto używki, drogie są i złachane na Allegro lepiej w ASO zamówić, chyba ze chcesz malować w kolor to można się pobawić z używką ale i tak chyba nie warto.

Opublikowano
Czy jest możliwość zakodowania aby po wyjęciu (czy zgaszeniu silnika) automatycznie włączał się hamulec ręczny ??

nie:wink:

Opublikowano
:kwasny:
Opublikowano
Wie ktoś gdzie można zamontować ledy (nie neony) tak jak w oryginalne w okolicach Krakowa - Katowic - Bielska Białej ?

---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ----------

ledy rzecz jasna do b8 avant

Na Forum masz opis co i jak :wink:

Opublikowano
No do Rzeszowa mam kawałek z 300km w jedną stronę, ale być może będę chciał jeszcze tempomat i składane lustra ogarnąć to się zobaczy :)

---------- Post dopisany at 10:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ----------

Orientuje się ktoś jaka jest dobra cena za zderzak tył S-line i za dokładkę 2rurke ?

Avant zderzak jak ładny to 400 - 500, do poprawek jak poszukasz to może za 300 się uda, Sedan to już od około 700 - 800 w górę.

Dokładki nie warto używki, drogie są i złachane na Allegro lepiej w ASO zamówić, chyba ze chcesz malować w kolor to można się pobawić z używką ale i tak chyba nie warto.

Dzięki a orientuje się ktoś może ile taka dokładka na 2rurkę tzn prawa i lewa strona kosztuje w ASO ? a najbardziej interesowałoby mnie ta kratka w środku ile może kosztować.

---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ----------

Wie ktoś gdzie można zamontować ledy (nie neony) tak jak w oryginalne w okolicach Krakowa - Katowic - Bielska Białej ?

---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ----------

ledy rzecz jasna do b8 avant

Na Forum masz opis co i jak :wink:

Grześ lamp raczej sam nie ogarnę. Tam można uwalić łatwo ponoć MC tak ?

Opublikowano

Gibson, NAVIPOL Marcin Kraków :) znajdziesz go w sieci :)

Opublikowano
Gibson, NAVIPOL Marcin Kraków :) znajdziesz go w sieci :)

To jest ten co zakładał 3G i robił spolszczenie w twoim aucie??:whistling:

Opublikowano
Gibson, NAVIPOL Marcin Kraków :) znajdziesz go w sieci :)

Dzięki Cuber już znam cenę :)

Opublikowano
:kwasny:

Przydało by się, już dwa razy mi odjechał z czego raz z utratą zniżki OC :kwasny:

Opublikowano
:kwasny:

Przydało by się, już dwa razy mi odjechał z czego raz z utratą zniżki OC :kwasny:

no niestety...

mozna zakodowac, aby zwalnial sie/zalaczal bez wcisniecia pedalu hamulca - jesli to komus pomoze :wink:

Opublikowano
:kwasny:

Przydało by się, już dwa razy mi odjechał z czego raz z utratą zniżki OC :kwasny:

no niestety...

mozna zakodowac, aby zwalnial sie/zalaczal bez wcisniecia pedalu hamulca - jesli to komus pomoze :wink:

u mnie zalacza się bez wciskania hamulca a zwalnia się sam przy ruszaniu - Chyba ze nie mam zapiętych pasów to muszę nacisnąć na hamulec aby odblokować.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.