Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Jedruś spoko Cuber sam sobie obadał :)

Cuber był w Bydgoszczy? :decayed: naprawdę przepraszam, ale ciężki tydzień w pracy i w domu :kwasny:

coś około 150 zł bo jakos tyle płaciłem jak wymieniałem :)

ja też płaciłem jakoś 150 zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie jakby się komuś rzuciły w oczy blendy BANG&OLUFSEN na przód drzwi te małe trójkąciki pod wysokotonowe głośniki to walcie drzwiami i oknami będę mega wdzięczny, bo na allegro straszna posucha zawsze tylko jedna strona a od strony pasażera brak...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym potrzebował włącznik rolety elektrycznej, oczywiście nasze B8 :) Również będę wdzięczny :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym potrzebował włącznik rolety elektrycznej, oczywiście nasze B8 :) Również będę wdzięczny :).

Ja kupiłem a ASO, bo za cholerę nie mogłem znaleźć. Wersja na tunel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym potrzebował włącznik rolety elektrycznej, oczywiście nasze B8 :) Również będę wdzięczny :).

Ja kupiłem a ASO, bo za cholerę nie mogłem znaleźć. Wersja na tunel.

Możesz podrzucić jakieś foto jak to wyglada, w którym jest miejscu itp. Roleta w Avancie elektryczna ma jakies prowadnice w słupkach C, czy unosi się na własnym stelażu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roleta elektryczna to tylko w sedanie o ile się nie mylę.

PS mam na sprzedaż sufit s-line jakby ktoś był chętny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym potrzebował włącznik rolety elektrycznej, oczywiście nasze B8 :) Również będę wdzięczny :).

Ja kupiłem a ASO, bo za cholerę nie mogłem znaleźć. Wersja na tunel.

Możesz podrzucić jakieś foto jak to wyglada, w którym jest miejscu itp. Roleta w Avancie elektryczna ma jakies prowadnice w słupkach C, czy unosi się na własnym stelażu?

Też mi się wydaje, że roleta elektryczna to tylko sedan. Ja potrzebowałem włącznik do czegoś innego, nie mam MMI, więc jest on zamontowany na tunelu środkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skasować inspekcję olejową w A3 z 2010 roku?

Świeci się ciągle "service due" i klucz przy liczniku kilometrów i za każdym razem pika przy przekręcaniu na zapłon.

Próbowałem ręcznie tymi gałkami ale jakoś nie idzie, a vagiem nie wiem czy się podłączę :facepalm:

SRI Reset Procedure - Ross-Tech Wiki

Nie mogłem się podłączyć... No trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roleta elektryczna to tylko w sedanie o ile się nie mylę.

PS mam na sprzedaż sufit s-line jakby ktoś był chętny

Ma ktos może coś takiego w sedanie ? Planuję to założyć u siebie, szukam info na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem z zacinającym się o klapkę i cieknącym spryskiwaczem lampy ?? -może jakieś gotowe rozwiązania:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem z zacinającym się o klapkę i cieknącym spryskiwaczem lampy ?? -może jakieś gotowe rozwiązania:whistling:

klapke mozesz delikatnie podpilowac od wewnatrz - jak otworzysz sprysk, to bedziesz widzial gdzie ociera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roleta elektryczna to tylko w sedanie o ile się nie mylę.

PS mam na sprzedaż sufit s-line jakby ktoś był chętny

Ma ktos może coś takiego w sedanie ? Planuję to założyć u siebie, szukam info na ten temat.

Co potrzeba :naughty: zakładałem taką :whistling:

Jaki masz KOMFORT ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem z zacinającym się o klapkę i cieknącym spryskiwaczem lampy ?? -może jakieś gotowe rozwiązania:whistling:

klapke mozesz delikatnie podpilowac od wewnatrz - jak otworzysz sprysk, to bedziesz widzial gdzie ociera

to faktycznie da się zrobić -tylko zostaje problem wyciekania płynu przez otwory spryskiwacza nawet po całkowitym schowaniu dyszy:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak myślicie czy będzie łatwo znaleźć kupca na moje fotele ze środka podgrzewane i z ele. lędźwią w bdb stanie takie jak w tej aukcji :

AUDI A4 B8 SEDAN FOTELE KANAPY S-LINE 8K0 (3487984726) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Tylko, że z avanta dla zdecydowanego oddam za 1000zł pytam czy realne czy mogę zapomnieć:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem z zacinającym się o klapkę i cieknącym spryskiwaczem lampy ?? -może jakieś gotowe rozwiązania:whistling:

Ja tam gdzieś kilkanaście stron wstecz wklejałem foty co i jak trzeba podpiłować w klapce, pomaga na pewno :)

---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ----------

Panowie jak myślicie czy będzie łatwo znaleźć kupca na moje fotele ze środka podgrzewane i z ele. lędźwią w bdb stanie takie jak w tej aukcji :

AUDI A4 B8 SEDAN FOTELE KANAPY S-LINE 8K0 (3487984726) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Tylko, że z avanta dla zdecydowanego oddam za 1000zł pytam czy realne czy mogę zapomnieć:wink:

Ja takie same ogłaszałem, same fotele z kanapą i oparciem na tył, trochę wisiały na Allegro za 1000 potem za 900 aż wreszcie przyjechał klient i zabrał za 850, wiec cena wydaje się w miarę realna.

---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ----------

Roleta elektryczna to tylko w sedanie o ile się nie mylę.

PS mam na sprzedaż sufit s-line jakby ktoś był chętny

Ma ktos może coś takiego w sedanie ? Planuję to założyć u siebie, szukam info na ten temat.

Co potrzeba :naughty: zakładałem taką :whistling:

Jaki masz KOMFORT ?

Grzesiek jak zawsze w pogotowiu :thumbup1:.

Ja mam moduł 8K0 907 064 A, nie wiem co potrzebuję jeszcze bo mam kompletna półkę z roletą, dwie prowadnice. Na pewno włącznik, ale nie mogę go wyszukać w Etce, w Elsa nie ma też żadnych schematów w elektryce, albo nie potrafię szukać. Czy będzie też potrzeba wymiany osłony słupków C na inne, tak aby te listwy prowadzące zamontować.

Przy okazji czy mógł byś mi sprawdzić czy ten moduł obsłuży LED sedanowe ? Gdzies pytałem jakiś czas temu i ktoś mi napisał że tak, nawet już nie pamiętam ale nei chciał bym się zdziwić jak dojdzie do momentu kodowania że mam słaby moduł...

Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...