Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wskazówki masz czerwone czy białe?

Jak białe to jeszcze diody SMD trzeba zamienić na białe.

iPad Tapatalk HD

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
U mnie też już cala maskownica piano czeka, obudowa z A5 też już jest i wszystkie kratki z polifta, nawet wskazówki wjadą z R8 :) Tyle że ja mam wersję licznika z Distronic w A4 i taka tez się trafiła obudowa z A5 z tarczami. Jest inne skalowanie paliwa i temperatury. Czy w wersji standardowej było takie samo skalowanie w A4 i A5 bo tego jeszcze nie zdążyłem porównać.

Drażni mnie jeszcze ten chrom wokół okienka wywietlacza, już oglądalem jak by go wyjąć i zrobić w czarny piano, ale skubańce tak to zlepili że nei wiem czy się da :)

Jeśli chodzi o skalowanie temperatury i paliwa to chyba różnicy nie ma w silniczkach a tylko w rozmieszczeniu znaków na tarczach zegarów i ustawieniu początkowym wskazówek :wink: i nie ma znaczenia czy distronic, czy zwykły, poradzisz sobie, tylko jak będziesz wyjmował wskazówki to ciągnij je do góry pokręcając.:wink:

Opublikowano

Oooo, wskazówki już zdejmowałem, tak więc z tym nie ma problemu. A skalowanie jeśli ma być poprawne to musiało by się wyżej zaczynać w A5 i wyżej kończyć, muszę to zbadać. No ale dzięki Bogdan za poradę.

Opublikowano

Darecy jeszcze raz bardzo dziękuje i za poświęcony czas i gościnę :wink:

Wnętrze w twoim aucie robi robotę

Opublikowano

czy dekory w sedanie i avancie są takie same?

Opublikowano

Z tego co mi wiadomo są takie same. Z a5 też chyba pasują tylko nie z coupe ponieważ tam są drzwi dłuższe.

Opublikowano
czy dekory w sedanie i avancie są takie same?

a jakich szukasz dekorów ? Ja mam jak coś , stal szczotkowana z wersji S-line wszytskie listwy dekoracyjne drzwi + w tunel srodkowy , nie mam jedynie z deski rozdzielczej.....

Opublikowano
Wskazówki masz czerwone czy białe?

Jak białe to jeszcze diody SMD trzeba zamienić na białe.

iPad Tapatalk HD

Wskazówki czerwone qnia.jpg

---------- Post dopisany at 01:33 ---------- Poprzedni post napisany at 01:31 ----------

czy dekory w sedanie i avancie są takie same?

a jakich szukasz dekorów ? Ja mam jak coś , stal szczotkowana z wersji S-line wszytskie listwy dekoracyjne drzwi + w tunel srodkowy , nie mam jedynie z deski rozdzielczej.....

Mam na zbyciu dekory aluminium hologram, komplet razem z tą listwą w kokpit. Oddam za 350 PLN na forum, na Allegro mam za 400.

Opublikowano
czy dekory w sedanie i avancie są takie same?

a jakich szukasz dekorów ? Ja mam jak coś , stal szczotkowana z wersji S-line wszytskie listwy dekoracyjne drzwi + w tunel srodkowy , nie mam jedynie z deski rozdzielczej.....

szukam piano albo karbonu....

Opublikowano

kanapa z avanta podejdzie do sedana??

Opublikowano

@Artur :hi:

@Janusz myślałem o tych (tylko bez mill) :wink:

05rj.jpg

Opublikowano
@Artur :hi:

@Janusz myślałem o tych (tylko bez mill) :wink:

http://img838.imageshack.us/img838/4184/05rj.jpg

Tu macie bez mil i to w jakiej cenie, gdyby były pod distronic już bym je łykał:grin:

LICZNIK ZEGAR AUDI A4 RS4 S4 8K0920930P LEGAL (3504324864) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano
@Artur :hi:

@Janusz myślałem o tych (tylko bez mill) :wink:

http://img838.imageshack.us/img838/4184/05rj.jpg

Tu macie bez mil i to w jakiej cenie, gdyby były pod distronic już bym je łykał:grin:

LICZNIK ZEGAR AUDI A4 RS4 S4 8K0920930P LEGAL (3504324864) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Te tarcze są takie jasne, czy to tylko tak wygląda?

Opublikowano

Hohe listewki doszły?

Opublikowano
Hohe listewki doszły?

A podobno doszły, u mnie będą dopiero za miesiąc- szwagierka przyjeżdża. Dzięki raz jeszcze!

Opublikowano

Nie ma za co, zapomniałem że Ty nie jesteś w kraju:wink:

Opublikowano

podpowie ktoś czy w b8 kanapa pasuje tak samo do sedana jak i avanta jak to jest w b6/b7?? chce coś kupic do sedana ale praktycznie 90% jest do avanta:kwasny:

Opublikowano
@Artur :hi:

@Janusz myślałem o tych (tylko bez mill) :wink:

http://img838.imageshack.us/img838/4184/05rj.jpg

Tu macie bez mil i to w jakiej cenie, gdyby były pod distronic już bym je łykał:grin:

LICZNIK ZEGAR AUDI A4 RS4 S4 8K0920930P LEGAL (3504324864) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Te tarcze są takie jasne, czy to tylko tak wygląda?

W ESach sa takie jasne :wink:

Opublikowano

To ja mam takie szybkie pytanko: po co przy oryginalnym haku jest sterownik, czy lepiej założyć ori hak czy wystarczy jakiś inny markowy i dlaczego? No to trzy pytania. :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.