Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy kiera o numerze 8P0419091 przypasuje do naszych A4 ?

Czy mógł by mi ktoś zmierzyć emblemat S-Line ten z błotnika na zewnątrz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Pewnie już wiecie ale chyba jest jakaś promocja na końcówki wydechu w ASO. Zamówiłem sobie i zapłaciłem 240zł:wink:

Co mają ciekawego?

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Nie mam pojęcia. Po prostu byłem zamówić a facet powiedział że jest jakaś promocja na te końcówki bo normalnie ponad 300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wiecie, ale w ostatniej gazetce Audi napisało, że otworzyli nowy sklep online Sklep Audi

Chwalą się tam też nowymi światłami w nadchodządzym A8. Mega czad!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam starą ramkę która jest przy wyświetlaczu MMi wiec chyba ją oddam do lakiernika meblowego ( ponoć Oni mają wprawę w kolorze piano ) i zobaczymy co z tego wyjdzie :) potestować trzeba :)

Cuber ja tez myślałem nad pomalowalem w czarnym piano wszystkich listew łącznie z ramkami zegarow. Tylko lakiernik meblowy coś takiego pomaluje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już wiecie ale chyba jest jakaś promocja na końcówki wydechu w ASO. Zamówiłem sobie i zapłaciłem 240zł:wink:

Co mają ciekawego?

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Nie mam pojęcia. Po prostu byłem zamówić a facet powiedział że jest jakaś promocja na te końcówki bo normalnie ponad 300zł.

A jakie masz u siebie wrzuć jakąś fote ;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już wiecie ale chyba jest jakaś promocja na końcówki wydechu w ASO. Zamówiłem sobie i zapłaciłem 240zł:wink:

Co mają ciekawego?

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Nie mam pojęcia. Po prostu byłem zamówić a facet powiedział że jest jakaś promocja na te końcówki bo normalnie ponad 300zł.

A jakie masz u siebie wrzuć jakąś fote ;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Nie mam żadnych mam seryjny wydech jak to w B8. Wrzucę foto jak zamontuje końcówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz licznik pod ACC u siebie ?

Tak, mam

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

Można jeszcze piano RS4 z polifta :wink:http://images37.fotosik.pl/2079/335cc0f30f4661d4m.jpg

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

@Artur :hi:

@Janusz myślałem o tych (tylko bez mill) :wink:

http://img838.imageshack.us/img838/4184/05rj.jpg

Tu macie bez mil i to w jakiej cenie, gdyby były pod distronic już bym je łykał:grin:

LICZNIK ZEGAR AUDI A4 RS4 S4 8K0920930P LEGAL (3504324864) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

No i jeszcze obrotek, ja akurat mam traktora więc 8000 to tak słabo trochę. No i zakres prędkości też inny. A czy S4 z istronic ma też płaskie tarcze jak zwykła wersja ... To było by do zrobienia.

Janusz zakres prędkości jest ok, w esie dołożone zostało tylko 300, a obroty ? kwestia przyzwyczajenia, ja już nie zwracam uwagi :wink:

No ok Bogdan, ale Ty masz Distronic tak u siebie, a tarcze masz z S4. Te tarcze są płaskie przy krawędziach czy profilowane ?? Jeśli są profilowane to w którym miejscu są te kontrolki trójkątne ?

Janusz, mam tarcze płaskie i takie są przewidziane do distronica, te profilowane są bez:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz licznik pod ACC u siebie ?

Tak, mam

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

Można jeszcze piano RS4 z polifta :wink:http://images37.fotosik.pl/2079/335cc0f30f4661d4m.jpg

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

@Artur :hi:

@Janusz myślałem o tych (tylko bez mill) :wink:

http://img838.imageshack.us/img838/4184/05rj.jpg

Tu macie bez mil i to w jakiej cenie, gdyby były pod distronic już bym je łykał:grin:

LICZNIK ZEGAR AUDI A4 RS4 S4 8K0920930P LEGAL (3504324864) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

No i jeszcze obrotek, ja akurat mam traktora więc 8000 to tak słabo trochę. No i zakres prędkości też inny. A czy S4 z istronic ma też płaskie tarcze jak zwykła wersja ... To było by do zrobienia.

Janusz zakres prędkości jest ok, w esie dołożone zostało tylko 300, a obroty ? kwestia przyzwyczajenia, ja już nie zwracam uwagi :wink:

No ok Bogdan, ale Ty masz Distronic tak u siebie, a tarcze masz z S4. Te tarcze są płaskie przy krawędziach czy profilowane ?? Jeśli są profilowane to w którym miejscu są te kontrolki trójkątne ?

Janusz, mam tarcze płaskie i takie są przewidziane do distronica, te profilowane są bez:wink:

No tak własnie myślałem, trzeba więc popracować nad tymi tarczami i wymyślić coś żeby było S4 z obrotami 6000 :). Wtedy założę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , lakierował ktoś ramkę wokoło zegarów w kolor czarny piano ?

ja tak mam i wygląda spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto szybko sprawdzi mi vin? Mamy kogos na forum? Pozdrawiam;))

Tzn. jak szybko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy B ACHT wraca od lakiernika ??

Teoretycznie w sobotę, tą co była haha. A w praktyce to pewnie w tą co będzie :)

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

8P0419091 numer nie wchodzi :kwasny:

S LINE na błotniki ? kolo 100 PLN

No tak to z A3 ta kiera. Trzeba szukać dalej ...

A na ten emblemat mam inny pomysł, nowe to wiem w ASO nie taka tragedia cenowo, ale potrzebuję rozmiary tylko wysokośc i dlugość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy B ACHT wraca od lakiernika ??

Teoretycznie w sobotę, tą co była haha. A w praktyce to pewnie w tą co będzie :)

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

8P0419091 numer nie wchodzi :kwasny:

S LINE na błotniki ? kolo 100 PLN

No tak to z A3 ta kiera. Trzeba szukać dalej ...

A na ten emblemat mam inny pomysł, nowe to wiem w ASO nie taka tragedia cenowo, ale potrzebuję rozmiary tylko wysokośc i dlugość.

Kupiłem takie dwa na Jebaju, może jutro przyjdą to sprawdzę i dam Ci znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artua2 wrzucaj foto wobec tego :):wink:

na samym dole srtonki:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-76/all-b8-mala-czarna-artua2-218890/

i jeszcze jutro za dnia postaram się coś cyknąć i wrzucić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...