Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Łukasz przede wszystkim chodziło mi o aukcję i jej opis :grin:

zakładałem to ustrojstwo do siebie i jest to bardzo prosty i pomocny mod...

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak sie trafi kiedys to tez sobie wymodze;)

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano

Ja to mam u siebie tylko nie mam bramy automatycznej haha

Opublikowano

tu masz:

334.jpg

a do tego jeszcze sterownik mocowany w grillu

Opublikowano

Najdroższe z tego wszystkiego jest sterownik przy bramie :naughty:

Opublikowano

Pewnie ciezko dostac w konfiguracji sport line :(

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano

Ja mam w s-line. Tylko nie mam bramy automatycznej, ale może kiedyś

Opublikowano
Ja mam w s-line. Tylko nie mam bramy automatycznej, ale może kiedyś

Moze jakies fifty fifty :D ja mam brame ;)

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano

Też może kiedyś się dorobię bramy hehe :naughty:

Opublikowano
zakładałem to ustrojstwo do siebie i jest to bardzo prosty i pomocny mod...

Możesz napisać coś więcej? Co trzeba kupić, jak się to konfiguruje żeby działało jak pilot do bramy, etc?

Kobieta mnie pewnie zabije jak kupię kolejne graty do rezania, ale co tam... :whistling:

Opublikowano
zakładałem to ustrojstwo do siebie i jest to bardzo prosty i pomocny mod...

Możesz napisać coś więcej? Co trzeba kupić, jak się to konfiguruje żeby działało jak pilot do bramy, etc?

Kobieta mnie pewnie zabije jak kupię kolejne graty do rezania, ale co tam... :whistling:

jak będę miał chwilę i natchnienie to zrobię to - "w zrób to sam"

Opublikowano
zakładałem to ustrojstwo do siebie i jest to bardzo prosty i pomocny mod...

Możesz napisać coś więcej? Co trzeba kupić, jak się to konfiguruje żeby działało jak pilot do bramy, etc?

Kobieta mnie pewnie zabije jak kupię kolejne graty do rezania, ale co tam... :whistling:

jak będę miał chwilę i natchnienie to zrobię to - "w zrób to sam"

A podliczyłeś, ile Cie ta przyjemność kosztowała?? ;)

Opublikowano

Nie tak dużo,

Lampka 150

Sterownik 240

Uchwyt 20

Wiązki i piny 60 (cześć miałem)

Do tego kable, taśma bezpieczniki... wiadomo ;)

Opublikowano
Kiedys ja u siebie zakładałem Homelinka :wink:

No widzę, że to nie jest takie "hop-siup". Trzeba mieć MCE i Komfort, które to obsługują.

Domyślam się, że na Komforcie 8K0 907 064 N i MCE 8K0 907 063 to nie pójdzie - zresztą jak większość rzeczy :kwasny:

Opublikowano

Mi działa na DQ i mce M.

Opublikowano
Kiedys ja u siebie zakładałem Homelinka :wink:

No widzę, że to nie jest takie "hop-siup". Trzeba mieć MCE i Komfort, które to obsługują.

Domyślam się, że na Komforcie 8K0 907 064 N i MCE 8K0 907 063 to nie pójdzie - zresztą jak większość rzeczy :kwasny:

Sprawdz na sucho czy ci przyjmie kodowanie :wink:

8K0 907 064 N to jest lepsza wersja

Opublikowano

Sprawdz na sucho czy ci przyjmie kodowanie :wink:

8K0 907 064 N to jest lepsza wersja

:decayed: dobrze wiedzieć. Chociaż jeden moduł mam w wyższej wersji niż standardowa :grin: Sprawdzę na sucho i dam tutaj znać czy przyjęło kodowanie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.