Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W tylnej polce brak suba ?

Nie ma w tylnej półce ma pusty otwór. Czyli nie było seryjnie? chyba że ma SOUND AUDI?

Ma nawigacje 2G tyle wiem, w sobote oblukam co ona tam ma pochowane.

Tylko czy to mozliwe że suba nie dostał w fabryce?

Byly i takie opcje bez suba :wink: jak juz z kilkoma sie spotkałem

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A jak to pokrętło wymienić?

Wysłane z Audi

Ktoś demontował całe pokrętło z MMI 2G, jakieś problemy z tym, trzeba demontować cały panel? Na forach A6 gdzieś znalazłem opis, że wystarczy ściągnąć samo pokrętło, a u nas jest tak samo? Macie jakieś doświadczenia z tym pokrętłem?

Opublikowano

Zdjęcie panelu nie jest wcale takie problematyczne jakby się wydawało... wystarczy wkrętakiem między chromem a mieszkiem lewarka biegu podważyć ramkę mieszka, wyciągnąć mieszek, włożyć rękę pod panel środkowy-właśnie tak pod pokrętło i pociągnąć do góry, wyskoczy odpinasz dwie kostki i masz na stole

Opublikowano

na wolnych obrotach na postoju jak kręcę kierownica to tak dziwnie drży kierownica i słychać głośniej serwo ale nie zawsze. Często rano lub po dłuższym postoju i tylko za pierwszym lub drugim obrotem kierownicy. Potem normalnie. Podczas jazdy nie ma tego tylko na postoju lub przy ruszaniu jak kręcę kierownicą. Mam servotrinic.

Opublikowano
  • Autor

Jak co to mam znaczek w kierownicę S5 do sprzedania :wink:

Opublikowano
Zdjęcie panelu nie jest wcale takie problematyczne jakby się wydawało... wystarczy wkrętakiem między chromem a mieszkiem lewarka biegu podważyć ramkę mieszka, wyciągnąć mieszek, włożyć rękę pod panel środkowy-właśnie tak pod pokrętło i pociągnąć do góry, wyskoczy odpinasz dwie kostki i masz na stole

Ja zawsze ciągnę za mieszek, łatwiej i bezpieczniej moim zdaniem.

Opublikowano

Bezpieczniej jest pociagnac za mieszek :wink:

Demontaz lewarka zmiany biegow

tunel4.png

– Wersja wyposażenia z automatyczną skrzynią biegów: przełączyć dźwignię przełączania zakresów w położenie S .

– Wyłączyć zapłon.

– Podważyć ostrożnie mieszek osłaniający dźwigni zmiany biegów / dźwigni przełączania małym wkrętakiem z boku strzałki i wywinąć w górę.

tunel5.png

– Sięgnąć ręką pod wkład konsoli środkowej strzałka A i wyjąć go ostrożnie w górę z konsoli środkowej strzałka B.

– Rozłączyć elektryczne złącza wtykowe i wyjąć ostrożnie wkład konsoli środkowej poprzez dźwignię przełączania zakresów / dźwignię zmiany biegów.

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 638x488px.

83266701.jpg

***** W przypadku zbyt gwałtownego pociągnięcia w górę wkładu konsoli środkowej może zostać uszkodzona blokada przy przycisku układu zezwolenia na wejście i uruchomienie , ponieważ przewód elektryczny prowadzący do przycisku jest nieco krótki. Wkład konsoli środkowej ostrożnie poluzować i pociągnąć w górę ***** .

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 638x488px.

53168422.jpg

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 638x488px.

21143074.jpg

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 638x488px.

36474761.jpg

Opublikowano
Jak co to mam znaczek w kierownicę S5 do sprzedania :wink:

Za wiela? I czy się zamieni z S-line? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Tym że jest S5 :decayed: 55 z przesyłką przy wpłacie na konto

Opublikowano
Bezpieczniej jest pociagnac za mieszek :wink:

Demontaz lewarka zmiany biegow

http://img850.imageshack.us/img850/6654/tunel4.png

– Wersja wyposażenia z automatyczną skrzynią biegów: przełączyć dźwignię przełączania zakresów w położenie S .

– Wyłączyć zapłon.

– Podważyć ostrożnie mieszek osłaniający dźwigni zmiany biegów / dźwigni przełączania małym wkrętakiem z boku strzałki i wywinąć w górę.

http://img853.imageshack.us/img853/4921/tunel5.png

– Sięgnąć ręką pod wkład konsoli środkowej strzałka A i wyjąć go ostrożnie w górę z konsoli środkowej strzałka B.

– Rozłączyć elektryczne złącza wtykowe i wyjąć ostrożnie wkład konsoli środkowej poprzez dźwignię przełączania zakresów / dźwignię zmiany biegów.

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 638x488px.

http://img812.imageshack.us/img812/930/83266701.jpg

***** W przypadku zbyt gwałtownego pociągnięcia w górę wkładu konsoli środkowej może zostać uszkodzona blokada przy przycisku układu zezwolenia na wejście i uruchomienie , ponieważ przewód elektryczny prowadzący do przycisku jest nieco krótki. Wkład konsoli środkowej ostrożnie poluzować i pociągnąć w górę ***** .

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 638x488px.

http://img515.imageshack.us/img515/6356/53168422.jpg

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 638x488px.

http://img809.imageshack.us/img809/8591/21143074.jpg

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 638x488px.

http://img404.imageshack.us/img404/6701/36474761.jpg

Za mieszek też trzeba uważać, już raz skórka mi się rozerwała :kwasny:

Opublikowano

Za wiela? I czy się zamieni z S-line? :naughty:

A ja mogę od Ciebie s-lina przygarnąć w tej kasie ;)

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

Za mieszek też trzeba uważać, już raz skórka mi się rozerwała :kwasny:

Najlepiej połączyć ciągnięcie za miecha z płaskim wkrętakiem albo szpikulcem do demontażu tapicery :wink:

Opublikowano
Tym że jest S5 :decayed: 55 z przesyłką przy wpłacie na konto

Za wiela? I czy się zamieni z S-line? :naughty:

A ja mogę od Ciebie s-lina przygarnąć w tej kasie ;)

No to się dogadamy :naughty:

Ja zobaczę jak się ten wyjmuje, a od Was poproszę dane do wysyłki i przelewu, ja swoje wyślę zwrotnie :hi:

To czysta przyjemność takie interesy :decayed:

Opublikowano

he he no to super :decayed: poszło pw

Opublikowano
na wolnych obrotach na postoju jak kręcę kierownica to tak dziwnie drży kierownica i słychać głośniej serwo ale nie zawsze. Często rano lub po dłuższym postoju i tylko za pierwszym lub drugim obrotem kierownicy. Potem normalnie. Podczas jazdy nie ma tego tylko na postoju lub przy ruszaniu jak kręcę kierownicą. Mam servotrinic.

ja slysze pompe servotrnica rano po odpaleniu, potem juz nie. chyba taki ich urok..

Opublikowano

Ta gała mi się podoba, gdzie toto szukać Grzegorzu, to jest TT ?? Jakoś nie mogę natrafić na Alledrogo.

Opublikowano

Dokładnie ja taką kupiłem i jestem zadowolony:thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

Mieszek tylko przekladałem z tego co pamietam :wink: Aktualnie teraz u mnie siedzi z TTRS

IMG_8213.jpg

IMG_8212.jpg

Opublikowano
  • Autor

Ta gała mi się podoba, gdzie toto szukać Grzegorzu, to jest TT ?? Jakoś nie mogę natrafić na Alledrogo.

Jak co to małolaty mają taką gałę (tą z A3) :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.