Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakby ktoś szukał boczków na swap alcantary to mam komplecik

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

post-6409-1406905720,5085_thumb.jpg

Wymienione :naughty:

Wysłane z Audi

Opublikowano
jakby ktoś szukał boczków na swap alcantary to mam komplecik

Jaka kasiorka ??

Opublikowano

Panowie jutro stawiam na montaz neony na tyl, powiedzcie na co zwrocic uwage, zeby pozniej sie czegos nauczyc? :P

Tzn. Jakies kodowanie sobie zapisac przed ? Zrobic rospiske pinow ktore sa w kostkach aktualnie?

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano
Panowie jutro stawiam na montaz neony na tyl, powiedzcie na co zwrocic uwage, zeby pozniej sie czegos nauczyc? :P

Tzn. Jakies kodowanie sobie zapisac przed ? Zrobic rospiske pinow ktore sa w kostkach aktualnie?

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Zamiast cięcia kabli i przekładania pinów, zrób sobie przejściówki. Po to żeby po wielu godzinach walki i totalnego wkurwienia, można było bez problemu założyć stare. :wink:

Opublikowano
Panowie jutro stawiam na montaz neony na tyl, powiedzcie na co zwrocic uwage, zeby pozniej sie czegos nauczyc? :P

Tzn. Jakies kodowanie sobie zapisac przed ? Zrobic rospiske pinow ktore sa w kostkach aktualnie?

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Zamiast cięcia kabli i przekładania pinów, zrób sobie przejściówki. Po to żeby po wielu godzinach walki i totalnego wkurwienia, można było bez problemu założyć stare. :wink:

Zle mnie zrozumiales, stawiam do magika co ogarnia to podobno dobrze w hoo , i moze by cos by zgapil pozniej na przyszłość :D

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano

Aaa, no to faktycznie źle zrozumiałem. Zrób sobie mapę adaptacji i "obfotkuj" wtyki/kable ze wszystkich stron. Ja bym tak zrobił, w każdym bądź razie.

Opublikowano
Aaa, no to faktycznie źle zrozumiałem. Zrób sobie mapę adaptacji i "obfotkuj" wtyki/kable ze wszystkich stron. Ja bym tak zrobił, w każdym bądź razie.

W ktorej grupie mapowac?

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano
Aaa, no to faktycznie źle zrozumiałem. Zrób sobie mapę adaptacji i "obfotkuj" wtyki/kable ze wszystkich stron. Ja bym tak zrobił, w każdym bądź razie.

W ktorej grupie mapowac?

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Adaptacje komfortu.

Opublikowano

Panowie.

Kto mi pomoże? Mam 2 pytania.

I. Mam w podlokietniku złącze AUX-IN. Jest podpięty , widać od tylu podlokietnika, a i we wzmacniaczu we wtyczce 32-pionowej są uzbrojone piny pod złącze Aux. Niestety nie mam pojęcia jak to odblokować?

Mam MMI 2G basic, Dziś w sterowniku 47(od nagłośnienia) znalazłem tylko cos z auxem i telefonem, ale nic tam nie ma.Kodowanie nie wchodzi tak jak napisali na mr-fix. Tam jest jeszcze zmiana ukrytym menu, lecz w MMI basic chyba nie ma tego ukrytego.

mr-fix.pl - MMI 2G: Aktywacja AUX-IN

ktos ma działające zlacze AUX-in w podlokietniku?

jak to ugryźć?

II. Koło modułu komfortu jest poprowadzona instalacja zakończona duża kością różową(zdjęcie).

image.jpg

Czy ktoś wie do czego to jest?

Opublikowano
  • Autor

Gdzieś tam powinna być jeszcze jedna kostka i jest to od modułu haka

Opublikowano
Gdzieś tam powinna być jeszcze jedna kostka i jest to od modułu haka

A gdzie ten modul haka?:D jak kupiłem wóz to miał wycięcie w dokładne na hak, moze za***ali:D

Opublikowano
  • Autor

No moduł powinien być nad modułem parktronika... Wygląda na to że odchudzili Ci auto przed sprzedażą :whistling::decayed:

Opublikowano
Gdzieś tam powinna być jeszcze jedna kostka i jest to od modułu haka

A gdzie ten modul haka?:D jak kupiłem wóz to miał wycięcie w dokładne na hak, moze za***ali:D

A hak masz ? może dokładka była wymieniana :wink:

Opublikowano

a miałeś dupnięty z tyłu, może wykręcili Ci hak jak zmieniali zderzak, a dyfuzer po prostu zostawili z wycięciem?

zobacz czy masz dodatkowy wentylator przy chłodnicy :eusathink:

Opublikowano

na wlepie nie powinno być informacji o haku jeśli był fabrycznie zamontowany?

Opublikowano

przerabiał ktoś lampkę led wnętrza ori??? Ja dziś rozebrałem lampkę i na płytce jest tylko jeden malutki led może da się coś więcej wstawić:wink:

Tak to wygląda

led.jpg

Opublikowano
przerabiał ktoś lampkę led wnętrza ori??? Ja dziś rozebrałem lampkę i na płytce jest tylko jeden malutki led może da się coś więcej wstawić:wink:

Tak to wygląda

http://s7.postimg.org/9t49hmmnb/led.jpg

Mozna dolutować drugą diodę, ja przerabiałem:wink:

Opublikowano

masz jakieś foty z tą drugą diodą?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.