Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Dwie sprawy.

@miodzio, dzięki za opis "programowania" szyb. Wystarczyło przytrzymać przycisk i wszystko wróciło do normy :banan:

Druga - nie minął miesiąc od wizyty w warsztacie z wymianą łożysk, a już mam kolejny problem :doh: Zerknijcie, proszę, swoimi fachowymi oczami co to może być - http://a4-klub.pl/1-8t-228/silnik-przerywa-depnieciu-gazu-rozpoznane-wypadanie-zaplonow-306511/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Dwie sprawy.

@miodzio, dzięki za opis "programowania" szyb. Wystarczyło przytrzymać przycisk i wszystko wróciło do normy :banan:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

byl juz temat przycinajacych sie zamkow w drzwiach - jest na to jakas metoda? co jest przyczyna?

dzieki z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z obecnych kombinował coś z głośnikami do B8? Mam teraz to marne Audi Sound System. B&O ostatecznie mnie nie porwał. Jak wygląda podłączenie pod MMI normalnego wzmaka + głośników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może czy dalej jest ta promocja na dywaniki gumowe w ASO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może czy dalej jest ta promocja na dywaniki gumowe w ASO ?

Bełtowski => dział części , zadzwoń i będziesz wiedział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

byl juz temat przycinajacych sie zamkow w drzwiach - jest na to jakas metoda? co jest przyczyna?

dzieki z gory

http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/analiza-logow-cannot-be-reached-306252/#post3922019

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

byl juz temat przycinajacych sie zamkow w drzwiach - jest na to jakas metoda? co jest przyczyna?

dzieki z gory

Ja u mnie jeszcze nic nie robiłem z braku czasu było parę osób co zgłaszało problem, ale jako tako o rozwiązaniu problemu nic nie wiem:kwasny:

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

O sorry patrz nie widziałem tego wątku...

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

Czy ktoś z obecnych kombinował coś z głośnikami do B8? Mam teraz to marne Audi Sound System. B&O ostatecznie mnie nie porwał. Jak wygląda podłączenie pod MMI normalnego wzmaka + głośników?

Ja zmieniłem przód na system dwudrożny Focala 165mm zastosowałem dystans bo fabrycznie jest głośnik 20cm głośniki wysokotonowe w blendy B&O, do tego wygłuszyłem wszystkie drzwi matami oraz boczki wykleiłem 10mm pianką do tego dołożyłem wzmacniacz przez konwerter sygnału wysokonapięciowego na niski i w bagaju mam suba 25cm na razie wożę normalną tubę, ale będę coś działał z jakąś zabudową dla tego głośnika bo raz, że z d*py to wygląda a dwa zajmuje miejsce, powiem tak efekt mega jak dla mnie już samo wygłuszenie i zmiana przednich głośników dała naprawdę wiele:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

byl juz temat przycinajacych sie zamkow w drzwiach - jest na to jakas metoda? co jest przyczyna?

dzieki z gory

http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/analiza-logow-cannot-be-reached-306252/#post3922019

dzieki Grzechu.

O jaki wklad chodzi?

rozumiem, ze sie go nie da kupic osobno i trzeba caly zamek? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

byl juz temat przycinajacych sie zamkow w drzwiach - jest na to jakas metoda? co jest przyczyna?

dzieki z gory

http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/analiza-logow-cannot-be-reached-306252/#post3922019

dzieki Grzechu.

O jaki wklad chodzi?

rozumiem, ze sie go nie da kupic osobno i trzeba caly zamek? :wink:

Mozna w nim podłubac :wink: przesmarować mechanizm , popsikac itd.

Zamek drzwi Audi A5 S5 8T 8J1837015A (3689004074) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

Jest moze gdzies na forum opis oznaczen wyposazenia auta?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ----------

O jeszcze drugie pytanko. Gdzie w b8 jest gniazdo diagnostyczne? Tak jak w b7, czy w innym miejscu. Pytam, bo juz mam b8. Na razie jeszcze stoi u handlarza. Jutro zalatwiam wszysykie papiery

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebujesz pełną listę kodów, to tutaj jest chyba kompletna: Volkswagen, Audi, Skoda, Seat

Dekoder dla listy kodów: Kody wyposażenia ť Audi Klub Polska

Co do gniazda diagnostycznego, to jest nad lewą nogą kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

Jest moze gdzies na forum opis oznaczen wyposazenia auta?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ----------

O jeszcze drugie pytanko. Gdzie w b8 jest gniazdo diagnostyczne? Tak jak w b7, czy w innym miejscu. Pytam, bo juz mam b8. Na razie jeszcze stoi u handlarza. Jutro zalatwiam wszysykie papiery

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Pytales duzo to teraz sie chwal co tam zarezerwowane :D

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za szybka odpowiedz. Dzisiaj bylem na sykpozjum w Warszawie. O 12 dzwoni do mnie zaprzyjazniony handlarz, ze jest w berlinie ladna sztuka. Podal co ma, jaka cena, i sprowadzil. Potem caly czas juz tylko o audi myslalem, a nie o swoim referacie :-) do ZG przyjechalen o 23 i musialem ja zobaczyc. Tak na szybko. Czarny b8 avant 2.0 tdi caga 177 000 km udokumentowane ksiazka, rocznik 05/2010. Bi xenon nie skretny, ledy tyl przod, mmi 3g high, odpalanie z przycisku, zawieszenie 1be, a nic z s line nie ma. Jutro porobie fotki i wrzuce.

Teraz sobie jeszcze przypomnialem kilka spraw, o ktore jeszcze mialem zapytac.

Ma parktronic z tylu. Ten graficzny parktronic sie jakos wlacza, zeby bylo widac sylwetke auta?

W bagazniku nie znalazlem subwoofera w bocznych skrytkach. Moze byc, ze go nie ma, system audio jest bez suba?

Ma ten przycisk start stop, to znaczy, ze ma ten keylessgo

I co przy drazku zmiany biegow po prawej oznacza tak przycisk z litetka A i chyba jakas zaokraglona strzalka?

Dzieki za pomoc

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za szybka odpowiedz. Dzisiaj bylem na sykpozjum w Warszawie. O 12 dzwoni do mnie zaprzyjazniony handlarz, ze jest w berlinie ladna sztuka. Podal co ma, jaka cena, i sprowadzil. Potem caly czas juz tylko o audi myslalem, a nie o swoim referacie :-) do ZG przyjechalen o 23 i musialem ja zobaczyc. Tak na szybko. Czarny b8 avant 2.0 tdi caga 177 000 km udokumentowane ksiazka, rocznik 05/2010. Bi xenon nie skretny, ledy tyl przod, mmi 3g high, odpalanie z przycisku, zawieszenie 1be, a nic z s line nie ma. Jutro porobie fotki i wrzuce.

Teraz sobie jeszcze przypomnialem kilka spraw, o ktore jeszcze mialem zapytac.

Ma parktronic z tylu. Ten graficzny parktronic sie jakos wlacza, zeby bylo widac sylwetke auta?

W bagazniku nie znalazlem subwoofera w bocznych skrytkach. Moze byc, ze go nie ma, system audio jest bez suba?

Ma ten przycisk start stop, to znaczy, ze ma ten keylessgo

I co przy drazku zmiany biegow po prawej oznacza tak przycisk z litetka A i chyba jakas zaokraglona strzalka?

Dzieki za pomoc

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Jak z Berlina to dobrze sprawdz :) Najlepiej zaplac za ogledziny w aso, z opisu calkiem ladnie sie zapowiada, czekamy na wiecej...:D

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

Jeszcze jedno pytanko. Jak zmienic jezyk na zegarach i w mmi? Potrzebny vag, czy da rade z poziomu ustawien?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizualizacja graficzna- tak tylko VCDS

subwoofer jak jest to jest we wnęce koła zapasowego zależy jaki masz audio system.

keyless - musisz sam sprawdzić

A po prawej stronie oznacza start - stop silnik się wyłącza np: na światłach, w korku itp...

język w MMI jak chcesz zmienić to potrzebna jest płytka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za szybka odpowiedz. Dzisiaj bylem na sykpozjum w Warszawie. O 12 dzwoni do mnie zaprzyjazniony handlarz, ze jest w berlinie ladna sztuka. Podal co ma, jaka cena, i sprowadzil. Potem caly czas juz tylko o audi myslalem, a nie o swoim referacie :-) do ZG przyjechalen o 23 i musialem ja zobaczyc. Tak na szybko. Czarny b8 avant 2.0 tdi caga 177 000 km udokumentowane ksiazka, rocznik 05/2010. Bi xenon nie skretny, ledy tyl przod, mmi 3g high, odpalanie z przycisku, zawieszenie 1be, a nic z s line nie ma. Jutro porobie fotki i wrzuce.

Teraz sobie jeszcze przypomnialem kilka spraw, o ktore jeszcze mialem zapytac.

Ma parktronic z tylu. Ten graficzny parktronic sie jakos wlacza, zeby bylo widac sylwetke auta?

W bagazniku nie znalazlem subwoofera w bocznych skrytkach. Moze byc, ze go nie ma, system audio jest bez suba?

Ma ten przycisk start stop, to znaczy, ze ma ten keylessgo

I co przy drazku zmiany biegow po prawej oznacza tak przycisk z litetka A i chyba jakas zaokraglona strzalka?

Dzieki za pomoc

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Jak z Berlina to dobrze sprawdz :) Najlepiej zaplac za ogledziny w aso, z opisu calkiem ladnie sie zapowiada, czekamy na wiecej...:D

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

No sprawdz dobrze zwłaszcza kto wystawia rachunek komis, jakiś Turas czy firma która była właścicielem- bo auto pewnie firmowe.

Szukaj na rachunku czy kwota jest brutto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...