Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie poliftowa obudowa, panel zegarow i wyswietlacza mmi, podejdzie do przedmlifta?

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie poliftowa obudowa, panel zegarow i wyswietlacza mmi, podejdzie do przedmlifta?

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Podejdzie, tylko musisz wymienić całą ramkę licznika również na polift, góra licznika tez jest inna:wink:

Opublikowano
Panowie poliftowa obudowa, panel zegarow i wyswietlacza mmi, podejdzie do przedmlifta?

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Podejdzie, tylko musisz wymienić całą ramkę licznika również na polift, góra licznika tez jest inna:wink:

Osz to inzynierki jedne...

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano

A czy ktos przerabiał licznik z polifta ? ponoc nie pojdzie do wczesniejszych rocznikow

Opublikowano

Dokładnie, ramka rózni się drobiazgiem, otwory w które wkłada się panel ozdobny są w polifcie poziomo a w przedlifcie pionowo:wink: albo odwrotnie, teraz już nie pamiętam dokładnie :decayed: a w zegarach nie ma już tych czarnych plastików na szybce :naughty:

---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

A czy ktos przerabiał licznik z polifta ? ponoc nie pojdzie do wczesniejszych rocznikow

Ja wkładałem od S4 2012, niby wszystko działało to co powinno bez zdjęcia CP:wink: ale CP już nie zdejmowałem bo dowiedziałem się, że juma :kwasny: a szkoda, nawet język polski był na fisie :slina:

Opublikowano
O to chodzi :naughty: J.Polski na FISIE

A skąd wiesz, ze nie działa polift w starszych ?:wink: ktoś próbował wymianki ?

Opublikowano

Jakby ktoś szukał poduszki pasażera do A4 A5 lift do wcześniejszych chyba też pasuje. To mam parę sztuk w bardzo dobrej cenie ;) Nóweczki

Opublikowano

Skad Ty masz tyle tych noweczek :) Moze masz ladna kiere noweczke s-line ...

Opublikowano
Skad Ty masz tyle tych noweczek :) Moze masz ladna kiere noweczke s-line ...

Mam trochę dojść. Jakiej kiery szukasz ? (najlepiej jakbyś podał numer/oznaczenie) mam też dojścia do elementów zawieszeń etc liczniki nowe z RSa etc. Były też w dobrej cenie zawieszenia pneumatyczne do nowych audik w ******* cenie, ale po co to komu jak jeszcze nikomu się to nie popsuło, ale cena jak za darmo.

Opublikowano

Gibons , jak już pisałem , szukam kiery do polifta s-line z białą nicią ...może coś Wymyślisz ?

Opublikowano

A ja przednich foteli w pelnej skorze s- line..

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano

Koniecznie musi być biała nic co ;>?

Opublikowano
Koniecznie musi być biała nic co ;>?

Tak bo bo mam taki mieszek

Opublikowano

Dziadek to chyba mieszek łatwiej zmienić niż kiere znaleźć:decayed:

Opublikowano
Koniecznie musi być biała nic co ;>?

Tak bo bo mam taki mieszek

A na krzeselkach?

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano
Skad Ty masz tyle tych noweczek :) Moze masz ladna kiere noweczke s-line ...

Mam trochę dojść. Jakiej kiery szukasz ? (najlepiej jakbyś podał numer/oznaczenie) mam też dojścia do elementów zawieszeń etc liczniki nowe z RSa etc. Były też w dobrej cenie zawieszenia pneumatyczne do nowych audik w ******* cenie, ale po co to komu jak jeszcze nikomu się to nie popsuło, ale cena jak za darmo.

Może masz możliwość załatwienia licznika od s4 polift, poszukuję tylko musi być legal:wink:

Opublikowano

No tak......

Święta idą. ...........

Prezentow czas...........

:D

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano
Dziadek to chyba mieszek łatwiej zmienić niż kiere znaleźć:decayed:

Wiesz ile ile ja tego mieszka się naszukalem z biała nicia ? Poza tym właśnie mi się podoba z biała :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.