Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie poliftowa obudowa, panel zegarow i wyswietlacza mmi, podejdzie do przedmlifta?

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Podejdzie, tylko musisz wymienić całą ramkę licznika również na polift, góra licznika tez jest inna:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poliftowa obudowa, panel zegarow i wyswietlacza mmi, podejdzie do przedmlifta?

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Podejdzie, tylko musisz wymienić całą ramkę licznika również na polift, góra licznika tez jest inna:wink:

Osz to inzynierki jedne...

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ramka rózni się drobiazgiem, otwory w które wkłada się panel ozdobny są w polifcie poziomo a w przedlifcie pionowo:wink: albo odwrotnie, teraz już nie pamiętam dokładnie :decayed: a w zegarach nie ma już tych czarnych plastików na szybce :naughty:

---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

A czy ktos przerabiał licznik z polifta ? ponoc nie pojdzie do wczesniejszych rocznikow

Ja wkładałem od S4 2012, niby wszystko działało to co powinno bez zdjęcia CP:wink: ale CP już nie zdejmowałem bo dowiedziałem się, że juma :kwasny: a szkoda, nawet język polski był na fisie :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi :naughty: J.Polski na FISIE

A skąd wiesz, ze nie działa polift w starszych ?:wink: ktoś próbował wymianki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał poduszki pasażera do A4 A5 lift do wcześniejszych chyba też pasuje. To mam parę sztuk w bardzo dobrej cenie ;) Nóweczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad Ty masz tyle tych noweczek :) Moze masz ladna kiere noweczke s-line ...

Mam trochę dojść. Jakiej kiery szukasz ? (najlepiej jakbyś podał numer/oznaczenie) mam też dojścia do elementów zawieszeń etc liczniki nowe z RSa etc. Były też w dobrej cenie zawieszenia pneumatyczne do nowych audik w ******* cenie, ale po co to komu jak jeszcze nikomu się to nie popsuło, ale cena jak za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad Ty masz tyle tych noweczek :) Moze masz ladna kiere noweczke s-line ...

Mam trochę dojść. Jakiej kiery szukasz ? (najlepiej jakbyś podał numer/oznaczenie) mam też dojścia do elementów zawieszeń etc liczniki nowe z RSa etc. Były też w dobrej cenie zawieszenia pneumatyczne do nowych audik w ******* cenie, ale po co to komu jak jeszcze nikomu się to nie popsuło, ale cena jak za darmo.

Może masz możliwość załatwienia licznika od s4 polift, poszukuję tylko musi być legal:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek to chyba mieszek łatwiej zmienić niż kiere znaleźć:decayed:

Wiesz ile ile ja tego mieszka się naszukalem z biała nicia ? Poza tym właśnie mi się podoba z biała :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...