Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ale gumka jest dobra jak zostanie klej po listwach, a tu chodzi o zdjęcie listew. Też się do tego przymierzam..

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pokaż jak ta gumka wygląda.

Opublikowano
Pokaż jak ta gumka wygląda.

Jak do mnie mówisz, to nie mam pojęcia, nie ja o tym pisałem.

Opublikowano

Ja zdejmowałem dwa razy, za każdym razem podgrzewałem opalarka delikatnie aż był miękki klej, delikatnie podwazałem wyjmakiem, mozesz uzyć tez takiej szpachelki i odciagałem ale nie prostopadle od progu tylko pod niewielkim katem wzdłuż progu. Na środku listwy maja kołki plastikowe, ale są tylko do centrowania, łatwo je złamać więc jak chcesz je ocalić to ostrożnie z tą szpachelką. Moje wszystkie które odkleiłem nadaja się do dalszego użytku :)

Gorzej z klejem żeby usunąć ostry skrobak i heja 2 godziny albo lepiej. Podobno można tą guma do polerowania felg, ale nie wiem jak przymocowac listwę żeby sie nie przesuwała podczas szarpania na wiertarze taką gumą, tym bardziej że od strony gdzie musisz położyc listwę masz ładne alu wykończenie.

Krążki do usuwania kleju z felg ALU SUPER CENA!! (3733635874) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 01:11 ---------- Poprzedni post napisany at 01:07 ----------

Ja biore te karbony, czekam na info :wink:

Mam też boczki w alcantarze jakby ktoś chciał 200zł z wysyłką są również s-line boczki też 200zł

Masz jeszcze te boczki w alkantarze ... ??

Opublikowano

taką gumkę też miałem na myśli :wink:

Opublikowano

Panowie,

lampy skretne z modulami i lusterko wsteczne z kamerka - ktos cos wie/ma na sprzedaz?

Gibons - buchnales jakies auto z takim sprzetem?:wink:

Opublikowano
Panowie,

lampy skretne z modulami i lusterko wsteczne z kamerka - ktos cos wie/ma na sprzedaz?

Gibons - buchnales jakies auto z takim sprzetem?:wink:

Półki co same golasy mi wpadają nikt ich nie reza :polew:

Opublikowano

Ja zdejmowałem dwa razy, za każdym razem podgrzewałem opalarka delikatnie aż był miękki klej, delikatnie podwazałem wyjmakiem, mozesz uzyć tez takiej szpachelki i odciagałem ale nie prostopadle od progu tylko pod niewielkim katem wzdłuż progu. Na środku listwy maja kołki plastikowe, ale są tylko do centrowania, łatwo je złamać więc jak chcesz je ocalić to ostrożnie z tą szpachelką. Moje wszystkie które odkleiłem nadaja się do dalszego użytku :)

Gorzej z klejem żeby usunąć ostry skrobak i heja 2 godziny albo lepiej. Podobno można tą guma do polerowania felg, ale nie wiem jak przymocowac listwę żeby sie nie przesuwała podczas szarpania na wiertarze taką gumą, tym bardziej że od strony gdzie musisz położyc listwę masz ładne alu wykończenie.

Krążki do usuwania kleju z felg ALU SUPER CENA!! (3733635874) - Allegro.pl - ?

O taka gume mi chodzilo, tylko male obrotu i ladnie idzie, ja tym robilem, uwazaj tylko na uszczelke

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano

Mi chodziło raczej o jakąś skuteczną metodę ściągnięcia listew a nie samego kleju z nich.

Opublikowano

Ja używałem podobnej szpachelki jak wrzuciłeś wcześniej. Wszysyce straszyli, że takie tu uciążliwe, a poszło mi bardzo sprawnie. Jedną ręką ciągniesz ku górze, drugą działasz szpachelką podcinając, potem klej usunąłem acetonem- świetnie rozpuszcza ten rodzaj kleju. Zajęło mi to jedno popołudnie z tym, że s-linowe miałem wcześniej przygotowane- podklejone taśmą

Opublikowano
Mi chodziło raczej o jakąś skuteczną metodę ściągnięcia listew a nie samego kleju z nich.

Jesli chodzi o to , to szpachelka nawet metalowa nada sie bez problemu, a z acetonem dobry pomysl, nie wiem tylko jak dziala na lakier.. kiedys w b6 zrobilem cos acetonem to pozniej takia biala mgla w lakierze sie pojawila..

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano

U mnie nic z lakierem się nie stało po przetarciu do czysta lusterko- żadnych zmatowień, ale trzeba uważać na plastiki, bo dla nich nie jest delikatny :naughty:

Opublikowano
Panowie,

lampy skretne z modulami i lusterko wsteczne z kamerka - ktos cos wie/ma na sprzedaz?

Gibons - buchnales jakies auto z takim sprzetem?:wink:

W jakim kolorze szukasz lusterka ? Jasne u mnie chyba gdzieś leży, ile dobrze pamiętam to z tapicerki beż-kamut

Opublikowano

dzieki za odpowiedz

ciemnym s-line - mam ciemna podsufitke:wink:

Opublikowano
dzieki za odpowiedz

ciemnym s-line - mam ciemna podsufitke:wink:

Soul mam, ale bez kamerki

Opublikowano

takie mam obecnie - szukam pod high beam assist, bo mi WRC kazal kupic :wink:

Opublikowano

He,he..skoro kazał to musisz kupić

Opublikowano

Panowie jaką poduchę trzeba do takiej kiery ?

thumbnails.jpg

Opublikowano

No co ? :decayed:

Politową a to ile ładunkowa uzależnia to jakie masz wtyczki w aucie. ...kiera pasuje pod obydwie

Opublikowano
No co ? :decayed:

Politową a to ile ładunkowa uzależnia to jakie masz wtyczki w aucie. ...kiera pasuje pod obydwie

Mogę to jakoś sprawdzić nie rozbierając kiery ? ilu ładunkową mam kupić ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.