Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

panowie nie chce ktos ori nowych felg 16 stalowek do audi ? Kolega ma na sprzedanie i jak ktos by byl zainteresowany to piszcie pw podam numer telefonu i sie dogadacie cena 350zl+ wysylka

A

Siema , jestem zaineresowAny. Daj namiar na kolege.

Wysłane z mojego GT-P5200 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Możecie polecić jakis dobry specyfik do czyszczenia kokpitu i innych plastików, coś co nie będzie zostawiało połysku a żeby wszystko było ładne czarne. Miałem ostatnio Meguiars Quik Interior Detailer, ale jakoś nie jestem specjalnie zadowolony. Może ktoś ma sprawdzony fajny środek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupiłem kierownice z airbagiem(zdjęcie ponizej), pytanie czy kostka żółta podejdzie p&p czy trzeba wymienić lub rezać? I jeszcze jedno czy np okablowanie ze starej kiery(4-ro ramiennej)mozna zamienić do nowej(3 ramiennej)?

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś zainteresowany przyciskami chrom ? przycisk otwierania szyb od kierowcy + 3szt do każdych drzwi przycisk otwierania klapy automatycznej i lusterka z opcją składania. Czyli full pakiet w chromie ktoś by był zainteresowany ?

Blendy Bang&Olufsen ? 2szt przód 2sztył + 2szt tył (te małe)

Pakiet oświetlenie drzwi lampki klamki + instalacja

Dekory Carbon pod Q

4Boczki drzwiowe alcantara lub s-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000zł rezerwacja do wieczora (założyłbym u siebie, ale jest z Q:facepalm: ). Jest jeszcze rybia łuska, ale tylko 4szt - 2x przód drzwi i 2x tył drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś zainteresowany przyciskami chrom ? przycisk otwierania szyb od kierowcy + 3szt do każdych drzwi przycisk otwierania klapy automatycznej i lusterka z opcją składania. Czyli full pakiet w chromie ktoś by był zainteresowany ?

Blendy Bang&Olufsen ? 2szt przód 2sztył + 2szt tył (te małe)

Pakiet oświetlenie drzwi lampki klamki + instalacja

Dekory Carbon pod Q

4Boczki drzwiowe alcantara lub s-line

samą regulację chrom lusterek z opcją składania można kupić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000zł rezerwacja do wieczora (założyłbym u siebie, ale jest z Q:facepalm: ). Jest jeszcze rybia łuska, ale tylko 4szt - 2x przód drzwi i 2x tył drzwi.

A czym się różni wersja Q od zwykłej ? Quatro czy to jakaś wersja wyposażenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupiłem kierownice z airbagiem(zdjęcie ponizej), pytanie czy kostka żółta podejdzie p&p czy trzeba wymienić lub rezać? I jeszcze jedno czy np okablowanie ze starej kiery(4-ro ramiennej)mozna zamienić do nowej(3 ramiennej)?

http://s21.postimg.org/w560d91pf/image.jpg

Odpisze ktoś ze specjalistów forumowych?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś zainteresowany przyciskami chrom ? przycisk otwierania szyb od kierowcy + 3szt do każdych drzwi przycisk otwierania klapy automatycznej i lusterka z opcją składania. Czyli full pakiet w chromie ktoś by był zainteresowany ?

Blendy Bang&Olufsen ? 2szt przód 2sztył + 2szt tył (te małe)

Pakiet oświetlenie drzwi lampki klamki + instalacja

Dekory Carbon pod Q

4Boczki drzwiowe alcantara lub s-line

samą regulację chrom lusterek z opcją składania można kupić??

Tylko komplet w dobrej cenie sprzedam :)

Co do pakietu oświetlenie hmm nie mam pojęcia jaka cena będzie ok :eusathink:po ile to w ogóle chodzi ?

Ktoś tutaj szukał blend do B&O orientuje się po ile taki komplecik można sprzedać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biore te karbony, czekam na info :wink:

Spoko Grześ jak tylko gość mi dzisiaj nie potwierdzi są Twoje.:wink: Wysyłkę zrobimy gratis

Pakiet oświetlenia kompletny klamki instalacja lampki myślę że 400zł

Komplet przycisków chrom wszystkie szyby + bagażnik + lusterka składane 350zł

Komplet blend B&O myślę że 200zł za 6szt przód 2 i tył 4

Na razie jest zarezerwowane, ale jak też nie potwierdzi to przycisk do pamięci foteli z obudową i instalacją 150zł

---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ----------

Mam też boczki w alcantarze jakby ktoś chciał 200zł z wysyłką są również s-line boczki też 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet oświetlenia kompletny klamki instalacja lampki myślę że 400zł

Ja kupowałem całe boczki drzwi, z oświetleniem, instalacją, klamką, pokrętłem składanych lusterek i wszystkimi przyciskami za 120 zł na Allegro :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...