Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje sie ktoś z Was czy grill z s5 pasuje do a4 zwykłego zderzaka bo nie mogę znaleźć odpowiedzi

Nie pasuje juz ktos kiedys przymierzał .

Ok.Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

no własnie, czy podejdzie pod concerta? wie ktoś na 100%

Jak szukasz pod concerta to powinien gdzieś u mnie leżeć (sprawny 100% z mojego auta), tylko chyba antenkę gdzieś mi wcięło:wink:

znajdż antenkę t podaj cenę to wtedy wezme :)

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

jaki rozmiar zimówek 16" zalecany jest do b8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten rozmiar co podałeś na bank nie jest dobry. Mam ori zestaw zimowek 225/50/17, letnie 245/40/18 tak więc 225/50/16 to za niski profil dla 16stek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 225/55 R16 na zimę, ale są takie brzydkie ze nadal leżą i czekają na założenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie isc do auta bo leje u mnie :grin: ale powinna byc wlepa na słupku od strony kierowcy jakie rozmiary opon sa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miałeś dupnięty z tyłu, może wykręcili Ci hak jak zmieniali zderzak, a dyfuzer po prostu zostawili z wycięciem?

zobacz czy masz dodatkowy wentylator przy chłodnicy :eusathink:

Dodatkowy tzn. Ile ma ich byc dwie sztuki:decayed:?

Dokładnie. Dwie.

Sprawdziłem, posiadam 2 wentylatory na chłodnicy. Co to oznacza?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem, posiadam 2 wentylatory na chłodnicy. Co to oznacza?:decayed:

że się nie bali i Ci hak zajumli :kwasny:

ori rozmiar to 225/55 R16 :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sprawdził w kodowaniach czy jest hak :wink:

a na wlepie w książce serwisowej jaki jest kod do haka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i przysypało mnie śniegiem...

sezon latania bokiem i zwiedzania przydrożnych rowów - uznaje za rozpoczęty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

Cały czas szukam swojej wymarzonej B8. Dzisiaj spotkałem się z mechanikiem, który powiedział mi, żebym nie brał 2.0 TDI CR. Czy to prawda, że one są tak wadliwe? Ponoć półoś skrzynię (obudowę ?) rozwala? Masakra, sam już nie wiem. Napaliłem się na wersję silnika CAHA, tę 170 KM, ale teraz nie wiem, czy nie szukać 3.0 TDI. Ten mechanik mówił, że te silniki ponoć dużo lepsze, ale jak to wygląda ze spalaniem? Jeżdżę głównie po mieście. Prosiłbym o opinie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten rozmiar co podałeś na bank nie jest dobry. Mam ori zestaw zimowek 225/50/17, letnie 245/40/18 tak więc 225/50/16 to za niski profil dla 16stek.

Tak masz rację mój błąd :facepalm: ten rozmiar co podałem faktycznie dla 17 a nie 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i przysypało mnie śniegiem...

sezon latania bokiem i zwiedzania przydrożnych rowów - uznaje za rozpoczęty :decayed:

Kiedyś, gdzieś przeczytałem tekst: "W związku z pierwszymi opadami śniegu, przypominamy że piłowanie Golfa na ręcznym to nie jest drifting" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi panowie bo to moja pierwsza zima z B8 jak tutaj wygląda sprawa z ręcznym hamulcem ? zaciągacie go jak jest mróz ? nic się nie dzieje ? nie chwyta ? w po przednim samochodzie miałem zwykły ręczny i w zimie np unikałem zaciągania za zwyczaj zostawiałem na biegu. Odkąd mam b8 używam tylko hamulca ręcznego i zostawiam na biegu jałowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień mechanika taka dobra rada.

Kilka stron wcześniej @cool506 i @mxzibi pisali coś na ten temat. Co prawda nie wiem jakie oznaczenie silnika, ale objawy wyglądają podobnie :whistling:

Witam

Panowie mam taki problem w swojej b8 a mianowicie cos puka w okolicy przedniego lewego koła tak jak by ktoś młotkiem pukał , tu jest watek

http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-skrzynia-biegow-12/stuki-metaliczne-czasie-jazdy-luzie-help-305245/

czy ktoś miał taka przypadłość i co najważniejsze wyleczył ją ????

Panowei znalazłem :wallbash:

Łożysko w które wchodzi półośkla do skrzyni , wywaliło gniazdo na 1mm, aż niedowierzam w top co widze, podobno wada fabryczna, wiec sprawdzajcie za wczasu, pozniej rozwine wątek dalej wkleje foto, narazie mysle co tu zrobić, bo skrzyni nie zamierzam kupowacć :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos chetny na prawie nowki 7-8 mm zimowki 245/40/18 DUNLOP WINTER SPORT 3211 ?

Albo zamienie na 16 z felami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...