Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, czy po wymianie licznika, ASO koryguje przebieg przy okazji zdejmowania CP? Czy już zostaje jak kupiliśmy?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany ktoś byłby chętny na bixenon skrętny do A4 lub A3 tej najnowszej ? kompletne z przetwornicami etc. Mam też same przetwornice 8K, Podwójne wentylatory. Jak coś pisać PW podam cene

---------- Post dopisany at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany at 10:39 ----------

oczywiście wszystko nowe :)

Opublikowano
Czy to ma jakiś zamiennik (tańszy, dostępny w Polsce) albo oryginalny numer Audi, żeby zrobić gniazdo w schowku?

Audi AMI/ VW MDI Extension-37010

Sam kabel to nie problem na allegro 0d 80 do 150zł zalezy czy do 2g czy 3g np: Kabel AMI Adapter Audi MMI 2G iPod iPhone (4018889115) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Natomiast samo gniazdo "czyt: interfejs" to już troszeczkę gorzej:kwasny: Wrc miał chyba komplet za 500zł z tego co pamiętam:wink:

Wiem czego szukam, troche już w aucie rezałem ;)

Ja szukam przedłużki, a nie kabla AMI -> iPhone czy USB.

Opublikowano

A co chcesz podłączać?

Opublikowano
A co chcesz podłączać?

Ami, ale nie chce montować w schowku, tam chce mieć wyprowadzone gniazdo, coś jak tutaj, przedostatnie zdjęcie

WEJŚCIE AUDI MUSIC INTERFACE AMI DO AUDI IPOD/USB (3980429823) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano
A co chcesz podłączać?

Ami, ale nie chce montować w schowku, tam chce mieć wyprowadzone gniazdo, coś jak tutaj, przedostatnie zdjęcie

WEJŚCIE AUDI MUSIC INTERFACE AMI DO AUDI IPOD/USB (3980429823) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Aaa, kumam. Fajna sprawa, muszę nad tym pomyśleć, duża oszczędność miejsca w i tak za małym schowku.

Opublikowano

Ja mam coś takiego jak by ktoś chciał...

kabel.jpg

Opublikowano
Ta przedłuzka to jest AMI pod 3G :wink:

Ale zwykłe ami do concerta też jest małe, tylko ten cały plastik jest wielki. Można wyjąć sam moduł i wrzucić go za schowek.

Opublikowano

Szuka ktoś może bixa na przód do A3 A4 bix skrętny kompletny z przetwornicami etc. Nowe 2014r Cena 2tyś kpl

---------- Post dopisany at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ----------

Czujnik tep spalin 04L i 03L jakby ktoś chciał :)

Opublikowano
Szuka ktoś może bixa na przód do A3 A4 bix skrętny kompletny z przetwornicami etc. Nowe 2014r Cena 2tyś kpl

Do A3 wziałbym tylko podaj numery :wink:

Opublikowano

Wyślij mi email na PW poślę Ci foto

Opublikowano

Hmm a to ksenon różni się do 3D i 5D czymś ;>?

---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ----------

Grześ jak chcesz podaj email wyślę Ci foty wszystkiego do czego mam dostęp na tą chwilę.

Opublikowano

Niestety ale przebieg musisz sam ustawić, chyba że kupisz w ASO nowy licznik to Ci ustawią.

Opublikowano

Ktoś z was wie do czego jest ta wtyczka? Znajduje się w bagażniku po prawej stronie i jest luźna

20140302_143356.jpg

20140302_143401.jpg

Opublikowano
Ktoś z was wie do czego jest ta wtyczka? Znajduje się w bagażniku po prawej stronie i jest luźna

http://s10.postimg.org/ylv0x7qf9/20140302_143356.jpg

http://s10.postimg.org/imcddnudh/20140302_143401.jpg

ja mam taka samą. Pisali ze to od modułu haka. Ciekawe czy tobie wykręcali haka?

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ----------

Panowie zakupilem licznik kolor 8k0920930C pojechałem podpiąć bo sprzedający nie wiedział czy to kolor:D jak zamontuje do B8 to co sie bedzie działo zanim nie ściągnę ochrony w serwisie?

Opublikowano

Tak to do haka fabrycznie przygotowane :wink: widziałem jeszcze kiedys taka sama tam gdzie jest MCE 09 .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.