Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie jak się używa tego multicytatu (żeby zacytować część poprzedniego posta) bo ni cholery nie mogę dojść:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie,

Czym sie różnią wersje AMI np 4E0035785 i 4E0035785 F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was wie do czego jest ta wtyczka? Znajduje się w bagażniku po prawej stronie i jest luźna

http://s10.postimg.org/ylv0x7qf9/20140302_143356.jpg

http://s10.postimg.org/imcddnudh/20140302_143401.jpg

Tutaj po taniosci Modul z okablowaniem :kox:

INSTALACJA WIĄZKA HAK HAKA AUDI A4 8K 8K0055204D (4023612409) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze ktoś co sie bedzie działo po zmianie licznika zanim nie ściągnę ochrony w serwisie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie dzalal fis, reszta powinna hulac. Tak mysle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie dzalal fis, reszta powinna hulac. Tak mysle.

Klima też działa w ograniczonym zakresie, nie pamiętam jak z radiem i oświetleniem, ale tez coś jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie dzalal fis, reszta powinna hulac. Tak mysle.

Klima też działa w ograniczonym zakresie, nie pamiętam jak z radiem i oświetleniem, ale tez coś jest.

Nie wiedziałem ze klima ma cos do licznika i radio. Ochronę ściągnę w ASO , pytam z ciekawości czy po montażu trzeba jechać odrazu do ASO czy mozna zamontować kilka godzin wczesniej aby sie nic nie wysypało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie dzalal fis, reszta powinna hulac. Tak mysle.

Klima też działa w ograniczonym zakresie, nie pamiętam jak z radiem i oświetleniem, ale tez coś jest.

Nie wiedziałem ze klima ma cos do licznika i radio. Ochronę ściągnę w ASO , pytam z ciekawości czy po montażu trzeba jechać odrazu do ASO czy mozna zamontować kilka godzin wczesniej aby sie nic nie wysypało.

CP blokuje normalne działanie systemów "komfortu" w samochodzie, działają tylko te które wpływają na bezpieczeństwo i nie ma tu znaczenia który komponent ma CP nie usuniete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po zamianie MMI z czerwonym ekranem na 3G High nie wyświetla się wskazanie regulacji grzania foteli. Czy jest możliwe że sterownik klimatronika nie przyjmuje kodowania obsługującego 3G HIGH. Kodowanie wpisujemy z klimatronika który był zamontowany w aucie z którego pochodzi 3G. Sterownik ma nr 8T1 820 043 P i tutaj nie przyjmuje kodowania 34100000. Poprzednie kodowanie to 34000000. Nr sterownika który był razem z 3G to 8T1 820 043 P.

Jaka rada ... wymiana sterownika czy może spróbować innym kablem, próbowaliśmy VagCanPro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Klimatroniku nic nie kodujesz , a w tamtym aucie były grzane fotele ?

Jak nie to w ukrytym menu szukasz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko takie , jakoś mnie się znaleźć nie udaje :/ :

Da się za pomocą VCDSa ilość zakodowanych w aucie kluczyków sprawdzić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się za pomocą VCDSa ilość zakodowanych w aucie kluczyków sprawdzić ??

Nie trzeba do tego nawet VCDS :wink: Poniżej cytat z instrukcji:

yID2qDM.png

4LckASh.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od niedawna mam okazje jeździć B8 kilka spraw mnie gryzie mam nadzieję że pomożecie, np. chodzi mi o nawigację jest na płycie czy to oznacza że kiedy będę korzystam z nawi to nie można słuchać muzyki z CD?

Druga rzecz to menu w MMI czytałem na forum że można wgrać polskie dzwoniłem do gościa podał mi trzy opcje cenowe /300-1000/ dlaczego trzy? A może macie aktualne info sposobu jak zrobić to samemu /wszystko wskazuje na to że jest 3G (dwa wejścia SD)/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz duże pokrętło bez joystika to za pewne masz 3G Low. A po co chcesz słuchać muzyki z płyty CD, masz dwa wejścia na kartę pamięci wrzuć sobie tam muzykę a navi niech sobie biega z płyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Klimatroniku nic nie kodujesz , a w tamtym aucie były grzane fotele ?

Jak nie to w ukrytym menu szukasz .

Grzegorz, po zamianie MMI Basic czerwonego na 3G i odwrotnie w obu autach zniknęło na wyświetlaczu wskazanie grzania foteli ( w obu były i są grzane ). Wrzuciliśmy kodowanie z klimatronika mojego do tamtego i teraz tam na czerwonym wyświetlaczu pojawiło się wskazanie, a więc kodowanie klimatronika pomogło, chcieliśmy odwrotnie z tamtego (nowszego) do mojego i nie przyjmuje kodowania. Jaka na to rada ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiecie mi która pierdoła jest lepsza/wygodniejsza do systemu szyn bagaznika w avancie, teleskopowa amelinium, czy teleskop elastyczny?

Nie wiem które wybrać i które by było poręczniejsze.

Taka lepsza

mocowanie1.jpg

Czy może taka

mocowanie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Klimatroniku nic nie kodujesz , a w tamtym aucie były grzane fotele ?

Jak nie to w ukrytym menu szukasz .

Grzegorz, po zamianie MMI Basic czerwonego na 3G i odwrotnie w obu autach zniknęło na wyświetlaczu wskazanie grzania foteli ( w obu były i są grzane ). Wrzuciliśmy kodowanie z klimatronika mojego do tamtego i teraz tam na czerwonym wyświetlaczu pojawiło się wskazanie, a więc kodowanie klimatronika pomogło, chcieliśmy odwrotnie z tamtego (nowszego) do mojego i nie przyjmuje kodowania. Jaka na to rada ??

Swego czasu z darecy rozkminialismy kodowanie w 08 , było to dawno temu i nie wiem czy zapisał sobie jakies notatki .

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/zmiana-siedzenia-podgrzewane-wentylowane-elektryka-257992/index5.html#post3254398

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiecie mi która pierdoła jest lepsza/wygodniejsza do systemu szyn bagaznika w avancie, teleskopowa amelinium, czy teleskop elastyczny?

Nie wiem które wybrać i które by było poręczniejsze.

Taka lepsza

http://s11.postimg.org/3p0olbonz/mocowanie1.jpg

Czy może taka

http://s18.postimg.org/mhjmj57xh/mocowanie.jpg

Na aledrogo gdzies ostatnio w komplecie z dwoma mocowaniami bylo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...